Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
09.12.1990 - Thunder Bay (Kanada) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 110.0 119.5 213.7
2 Franci Petek Jugosławia 112.5 118.5 210.9
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 119.5 105.0 199.8
4 Heiko Hunger NRD 113.5 110.5 197.1
5 Sylvain Freiholz Szwajcaria 109.5 114.5 192.1
6 Andre Kiesewetter NRD 111.5 99.5 171.9
7 Ivo Pertile Włochy 104.5 103.5 171.2
8 Staffan Taellberg Szwecja 104.0 103.5 168.0
9 Rune Olijnyk Norwegia 105.0 100.5 165.2
10 Miran Tepes Jugosławia 99.0 105.0 164.1
11 Primoz Ulaga Jugosławia 114.5 88.5 156.7
12 Jiri Parma Czechosłowacja 109.0 90.5 154.8
13 Stephan Zuend Szwajcaria 93.0 108.5 152.6
14 Stefan Horngacher Austria 110.5 89.5 152.5
15 Heinz Kuttin Austria 97.5 100.5 152.2
16 Matti Nykänen Finlandia 93.5 104.5 149.7
17 Vladimir Breitschev Bułgaria 97.0 101.5 146.4
18 Mikael Martinsson Szwecja 89.5 106.0 145.2
19 Steve Collins Kanada 104.5 89.0 141.9
20 Colin Capel Kanada 105.0 90.0 141.5
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 93.0 100.0 140.2
22 Risto Laakkonen Finlandia 90.0 103.5 139.4
23 Ernst Vettori Austria 105.5 86.0 139.1
24 Markus Gahler Szwajcaria 99.5 92.0 135.1
25 Roberto Cecon Włochy 99.0 90.5 135.0
26 Virginio Lunardi Włochy 90.0 98.5 133.4
27 Jon-Inge Kjorum Norwegia 89.5 97.5 127.8
28 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 89.0 98.0 127.3
29 Kent Johanssen Norwegia 91.5 96.5 126.2
30 Matjaz Zupan Jugosławia 94.0 90.5 122.8
31 Ron Richards Kanada 90.5 90.0 121.2
32 Horst Bulau Kanada 91.5 89.0 117.7
33 Frantisek Jez Czechosłowacja 89.5 90.0 114.8
34 Andi Rauschmeier Austria 93.0 73.5 99.2
35 Kirk Allen Kanada 90.5 78.0 92.4
36 Andrej Verveikin ZSRR 88.5   54.4
37 Josef Heumann RFN 88.5   51.9
38 Andreas Bauer RFN 86.0   49.4
39 Mark Konopacke USA 84.5   45.8
40 John Lockyer Kanada 83.5   44.9
41 Stanislav Vasko Czechosłowacja 82.5   43.5
42 Pavel Ploc Czechosłowacja 83.5   43.4
43 Christoph Lehmann Szwajcaria 83.0   43.2
44 Per-Inge Taellberg Szwecja 82.0   42.8
45 Manabu Nikaido Japonia 81.0   39.9
  Masahiko Harada Japonia 81.0   39.9
47 Didier Mollard Francja 79.5   38.8
48 Jim Holland USA 80.0   37.0
49 Dieter Thoma Niemcy 79.0   36.1
50 Dionis Vodnev ZSRR 78.0   34.2
51 Noriaki Kasai Japonia 77.0   33.5
52 Tad Langlois USA 75.5   33.0
53 Anssi Nieminen Finlandia 76.0   31.0
54 Alexander Pointner Austria 70.0   30.0
55 Takuya Takeuchi Japonia 70.5   29.0
  Jan Kowal Polska 69.5   29.0
  Nicolas Jean-Prost Francja 70.0   29.0
58 Samo Gostisa Jugosławia 69.0   28.0
59 Kurt Stein USA 67.0   24.0
60 Zacharij Sotirov Bułgaria 62.0   21.0

« Puchar Świata 1990/1991 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1990/1991

Puchar Świata 1990/1991

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich