Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
25.03.1990 - Planica (Jugosławia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 123.0 115.0 226.0
2 Dieter Thoma RFN 117.0 115.0 221.0
3 Primoz Ulaga Jugosławia 118.0 113.0 218.0
4 Andreas Felder Austria 115.0 115.0 213.0
5 Andreas Bauer RFN 116.0 110.0 209.0
  Miran Tepes Jugosławia 113.0 112.0 209.0
7 Vladimir Breitschev Bułgaria 121.0 110.0 206.0
8 Jon-Inge Kjorum Norwegia 116.0 107.0 205.5
9 Pavel Ploc Czechosłowacja 113.0 112.0 205.0
10 Ernst Vettori Austria 111.0 117.0 204.0
  Roberto Cecon Włochy 105.0 117.0 204.0
12 Werner Haim Austria 106.0 115.0 202.0
13 Risto Laakonen Finlandia 110.0 112.0 201.0
14 Franci Petek Jugosławia 106.0 114.0 200.5
  Heinz Kuttin Austria 109.0 111.0 200.5
16 Alexander Pointner Austria 112.0 111.0 200.0
17 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 106.0 112.0 195.0
18 Rajko Lotric Jugosławia 107.0 106.0 194.0
19 Didier Mollard Francja 115.0 101.0 192.0
20 Ron Richards Kanada 108.0 108.0 190.5
21 Janez Stirn Jugosławia 108.0 105.0 190.0
  Staffan Taellberg Szwecja 107.0 108.0 190.0
23 Thomas Klauser RFN 108.0 104.0 189.0
  Jens Weissflog NRD 111.0 117.0 189.0
25 Andreas Scherer RFN 106.0 109.0 186.0
26 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 106.0 105.0 185.5
27 Heiko Hunger NRD 109.0 105.0 184.0
28 Jan Boklöv Szwecja 104.0 109.0 183.0
  Stefan Zuend Szwajcaria 112.0 99.0 183.0
30 Virginio Lunardi Włochy 97.0 114.0 182.5
31 Christian Hauswirth Szwajcaria     179.5
32 Pavel Kustov ZSRR     179.0
33 Andre Kiesewetter RFN     177.0
34 Tomaz Knafelj Jugosławia     176.0
35 Ivo Pertile Włochy     175.0
  Kent Johanssen Norwegia     175.0
37 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     173.5
38 Ingo Zuechner NRD     171.5
39 Franz Neulaendtner Austria     171.0
40 Christof Duffner RFN     170.5
41 Janez Debelak Jugosławia     167.5
42 Roberto Frison Włochy     167.0
  Stein Gruben Norwegia     167.0
44 Markus Gahler Szwajcaria     166.5
45 Masahiko Harada Japonia     164.5
46 Sven Eriksson Szwecja     163.5
  Jiri Parma Czechosłowacja     163.5
48 Manabu Nikaido Japonia     156.0
49 Saso Komovec Jugosławia     153.5
50 Oeyvind Berg Norwegia     151.0
51 Martin Svagerko Czechosłowacja     78.0
52 Zacharij Sotirov Bułgaria     76.0
  Matjaz Zupan Jugosławia     76.0
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria     74.5
55 Damjan Fras Jugosławia     73.5
56 Nicolas Jean-Prost Francja     73.0
57 Colin Capel Kanada     72.5
  Magnus Westman Szwecja     72.5
  Samo Gostisa Jugosławia     72.5
60 Tad Langlois USA     72.0
61 Bernat Sola Hiszpania     71.5
62 Raimo Ylipulli Finlandia 93.0   70.5
63 Jan Kowal Polska     70.0
64 Andraz Kopac Jugosławia     69.5
  Naoki Yasuzaki Japonia     69.5
66 Marjan Kropar Jugosławia     68.5
67 Aake Norman Szwecja     67.5
68 Rene Kummerloew NRD     66.5
  Noriaki Kasai Japonia     66.5
70 Primoz Kopac Jugosławia     64.0
71 Alojzy Moskal Polska     63.5
72 Goran Janus Jugosławia     63.0
73 Mark Konopacke USA     62.0
74 Jarosław M±dry Polska     61.5
75 Jim Holland USA     57.5
  Thomas Nordgren Szwecja     57.5
77 Erik Hiatt USA     49.5
78 Zbigniew Klimowski Polska     48.5
79 Jesus Lobo Hiszpania     48.0
80 Kirk Allen Kanada     42.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich