Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
24.03.1990 - Planica (Jugosławia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roberto Cecon Włochy 116.0 121.0 220.0
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 121.0 111.0 214.0
3 Jens Weissflog NRD 125.0 104.0 211.5
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 125.0 106.0 210.5
  Andreas Felder Austria 116.0 113.0 210.5
6 Primoz Ulaga Jugosławia 114.0 108.0 202.5
7 Stefan Zuend Szwajcaria 115.0 109.0 202.0
  Ernst Vettori Austria 120.0 102.0 202.0
9 Franz Neulaendtner Austria 116.0 106.0 200.5
  Heinz Kuttin Austria 113.0 108.0 200.5
  Miran Tepes Jugosławia 113.0 107.0 200.5
12 Werner Haim Austria 113.0 104.0 193.0
13 Didier Mollard Francja 113.0 104.0 192.0
14 Risto Laakonen Finlandia 119.0 95.0 191.5
15 Franci Petek Jugosławia 121.0 93.0 191.0
16 Jan Boklöv Szwecja 106.0 111.0 187.0
17 Andreas Bauer RFN 112.0 100.0 185.0
18 Staffan Taellberg Szwecja 108.0 100.0 182.0
19 Andre Kiesewetter RFN 108.0 101.0 181.0
20 Rajko Lotric Jugosławia 113.0 93.0 180.5
21 Christian Hauswirth Szwajcaria     180.0
22 Noriaki Kasai Japonia     176.0
23 Pavel Kustov ZSRR     175.5
24 Janez Stirn Jugosławia     173.5
  Vladimir Breitschev Bułgaria     173.5
26 Stefan Horngacher Austria     173.0
27 Manabu Nikaido Japonia     172.5
  Ron Richards Kanada     172.5
29 Heiko Hunger NRD     171.5
30 Dieter Thoma RFN 123.0 79.0 170.5
31 Tomaz Knafelj Jugosławia     170.0
32 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     169.0
33 Jiri Parma Czechosłowacja     168.5
34 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     167.5
35 Thomas Klauser RFN 110.0 89.0 167.0
36 Thomas Kindlimann Szwajcaria     165.5
37 Ingo Zuechner NRD     164.5
38 Martin Svagerko Czechosłowacja     163.0
39 Kent Johanssen Norwegia     162.5
40 Saso Komovec Jugosławia     161.5
41 Andreas Scherer RFN     160.5
  Christof Duffner RFN     160.5
43 Aake Norman Szwecja     160.0
44 Virginio Lunardi Włochy     157.0
45 Stein Gruben Norwegia     151.0
46 Raimo Ylipulli Finlandia 100.0 86.0 146.0
47 Zacharij Sotirov Bułgaria     141.5
48 Nicolas Jean-Prost Francja     140.5
49 Ivo Pertile Włochy     135.0
50 Frantisek Jez Czechosłowacja     95.0
51 Colin Capel Kanada     78.5
52 Jim Holland USA     76.5
53 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     76.0
  Matjaz Zupan Jugosławia     76.0
55 Carlo Pinzani Włochy     75.5
56 Janez Debelak Jugosławia     74.5
57 Tad Langlois USA     74.0
58 Andraz Kopac Jugosławia     73.0
  Goran Janus Jugosławia     73.0
  Oeyvind Berg Norwegia     73.0
61 Rene Kummerloew NRD     72.0
  Bernat Sola Hiszpania     72.0
63 Magnus Westman Szwecja     71.0
64 Masahiko Harada Japonia     70.0
65 Markus Gahler Szwajcaria     67.0
66 Primoz Kopac Jugosławia     65.5
67 Sven Eriksson Szwecja     62.5
68 Kirk Allen Kanada     61.0
  Samo Gostisa Jugosławia     61.0
70 Jan Kowal Polska     59.5
71 Jarosław M±dry Polska     59.0
72 Damjan Fras Jugosławia     58.5
73 Zbigniew Klimowski Polska     54.5
74 Thomas Nordgren Szwecja     54.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia     54.0
76 Naoki Yasuzaki Japonia     52.5
77 Jesus Lobo Hiszpania     48.0
78 Erik Hiatt USA     47.0
79 Mark Konopacke USA     35.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich