Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
04.03.1990 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 86.0 86.5 217.5
2 Virginio Lunardi Włochy 86.0 85.5 211.3
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 89.5 81.0 210.0
4 Jens Weissflog NRD 84.5 84.5 209.8
5 Dieter Thoma RFN 82.5 83.5 205.7
6 Jari Puikkonen Finlandia 82.5 81.5 200.7
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 82.5 84.0 200.5
8 Andreas Bauer RFN 82.0 82.0 197.8
9 Jan Boklöv Szwecja 82.5 85.0 197.5
10 Heinz Kuttin Austria 81.0 83.0 197.3
  Noriaki Kasai Japonia 82.5 81.5 197.3
12 Miran Tepes Jugosławia 82.5 81.0 197.2
13 Roberto Cecon Włochy 85.0 79.5 196.9
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 81.5 80.0 193.3
15 Staffan Taellberg Szwecja 81.0 80.0 192.2
  Franz Neulaendtner Austria 79.5 84.0 192.2
17 Mika Laitinen Finlandia 83.0 80.0 191.6
18 Frantisek Jez Czechosłowacja 79.0 82.0 189.2
19 Franci Petek Jugosławia 80.0 80.0 188.5
20 Heiko Hunger NRD 80.0 81.0 188.2
21 Andreas Scherer RFN 82.0 79.5 187.3
22 Christian Hauswirth Szwajcaria 78.5 81.0 185.9
23 Primoz Ulaga Jugosławia 76.5 82.5 185.8
24 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 79.5 79.5 184.3
25 Risto Laakonen Finlandia 79.0 78.5 184.0
  Ron Richards Kanada 78.5 79.0 184.0
27 Werner Haim Austria 76.5 80.0 183.8
28 Martin Svagerko Czechosłowacja 79.0 78.5 183.5
29 Jon-Inge Kjorum Norwegia 78.0 79.5 182.5
30 Guenther Stranner Austria 75.0 81.0 182.2
31 Vaesa Hakala Finlandia     181.7
32 Markus Gahler Szwajcaria     180.4
33 Zacharij Sotirov Bułgaria     180.1
34 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     179.1
35 Anssi Nieminen Finlandia     178.6
36 Thomas Klauser RFN     178.4
37 Vladimir Breitschev Bułgaria     178.1
38 Ernst Vettori Austria     177.6
39 Jiri Parma Czechosłowacja     177.2
40 Ingo Lesser NRD     177.0
  Vegard Opaas Norwegia     177.0
42 Pavel Kustov ZSRR     176.6
43 Thomas Kindlimann Szwajcaria     173.1
44 Masahiko Harada Japonia 77.0 75.0 170.4
45 Jarkko Heikkelae Finlandia     170.3
46 Ivo Pertile Włochy     169.0
47 Per-Inge Taellberg Szwecja     166.0
48 Magnus Aastroem Szwecja     161.4
49 Kent Johanssen Norwegia     160.5
50 Michail Essin ZSRR     142.0
51 Esa Koenoenen Finlandia     84.7
52 Rune Olijnyk Norwegia     84.6
53 Janez Debelak Jugosławia     84.1
54 Ralf Gebstedt NRD     84.0
55 Riku Aeyri Finlandia     83.6
56 Roberto Frison Włochy     82.9
57 Jim Holland USA     82.6
  Aake Norman Szwecja     82.6
59 Bernat Sola Hiszpania     81.9
60 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     80.9
61 Manabu Nikaido Japonia 74.5   80.4
62 Naoki Yasuzaki Japonia 74.5   79.4
63 Magne Johansen Norwegia     79.2
64 Tad Langlois USA     78.6
  Matjaz Zupan Jugosławia     78.6
66 Jari Saastamoinen Finlandia     77.9
67 Kurt Stein USA     77.0
  Colin Capel Kanada     77.0
69 Pekka Suorsa Finlandia     76.5
70 Jann Parkkisenniemi Finlandia     74.1
71 Tommi Nikunen Finlandia     71.3
72 Raimo Ylipulli Finlandia     71.2
73 Bryan Sanders USA     67.1
74 Marko Haarala Finlandia     67.0
75 John Lockyer Kanada     64.2
76 Juha Lindström Finlandia     62.2

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich