Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
03.03.1990 - Lahti (Finlandia) K-114
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Franz Neulaendtner Austria 118.5 115.0 232.0
2 Virginio Lunardi Włochy 113.0 119.0 228.5
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 109.5 118.0 223.5
4 Werner Haim Austria 115.5 108.5 218.5
5 Jens Weissflog NRD 106.5 115.0 218.0
6 Franci Petek Jugosławia 112.5 111.5 217.0
7 Noriaki Kasai Japonia 109.5 109.5 212.0
8 Toni Nieminen Finlandia 111.5 105.5 208.5
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 108.0 108.5 208.5
10 Jan Boklöv Szwecja 110.0 108.5 207.5
11 Heinz Kuttin Austria 112.0 104.5 207.0
12 Ivo Pertile Włochy 106.5 108.5 205.5
13 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 99.5 108.0 196.0
14 Masahiko Harada Japonia 107.5 102.5 195.0
15 Martin Svagerko Czechosłowacja 102.5 104.5 193.0
16 Heiko Hunger NRD 100.0 107.5 191.5
17 Pavel Ploc Czechosłowacja 103.5 101.0 188.5
18 Andreas Bauer RFN 100.5 104.0 187.5
19 Roberto Cecon Włochy 96.5 110.5 186.0
20 Primoz Ulaga Jugosławia 103.5 99.5 183.0
21 Michail Essin ZSRR 89.0 110.5 182.5
22 Vegard Opaas Norwegia 99.5 100.5 178.5
23 Ernst Vettori Austria 109.0 87.5 177.5
24 Raimo Ylipulli Finlandia 109.5 88.5 176.5
25 Kent Johanssen Norwegia 102.5 94.5 176.0
26 Matjaz Debelak Jugosławia 107.0 87.5 175.0
27 Magne Johansen Norwegia 99.5 97.0 174.0
  Per-Inge Taellberg Szwecja 100.0 97.5 174.0
  Frantisek Jez Czechosłowacja 105.0 91.0 174.0
30 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 101.0 95.5 173.0
31 Staffan Taellberg Szwecja     170.0
32 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     168.0
33 Aake Norman Szwecja     167.0
  Zacharij Sotirov Bułgaria     167.0
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     167.0
36 Miran Tepes Jugosławia     165.5
37 Mika Laitinen Finlandia     159.0
38 Manabu Nikaido Japonia 102.5 84.5 158.0
39 Andreas Felder Austria     157.0
40 Guenther Stranner Austria     155.5
41 Vladimir Breitschev Bułgaria     152.0
42 Ron Richards Kanada     140.0
43 Thomas Kindlimann Szwajcaria     138.0
  Rune Olijnyk Norwegia     138.0
45 Ingo Lesser NRD     136.5
46 Jarkko Heikkelae Finlandia     129.5
47 Jim Holland USA     128.5
48 Jari Puikkonen Finlandia     128.0
49 Pavel Kustov ZSRR     119.5
50 Thomas Klauser RFN     119.0
51 Jann Parkkisenniemi Finlandia     72.0
52 Esa Koenoenen Finlandia     70.0
53 Magnus Aastroem Szwecja     68.5
54 Jari Saastamoinen Finlandia     68.0
55 Jiri Parma Czechosłowacja     65.5
56 Kurt Stein USA     64.5
  Bernat Sola Hiszpania     64.5
58 Matjaz Zupan Jugosławia     64.0
59 Andreas Scherer RFN     63.5
60 Risto Laakonen Finlandia     63.0
61 Riku Aeyri Finlandia     62.5
62 Ralf Gebstedt NRD     62.0
  Vaesa Hakala Finlandia     62.0
64 Tad Langlois USA     61.5
65 Colin Capel Kanada     61.0
66 Markus Gahler Szwajcaria     60.0
67 Roberto Frison Włochy     56.0
68 Christian Hauswirth Szwajcaria     50.5
69 Bryan Sanders USA     48.0
70 Juha Lindström Finlandia     44.5
71 Pekka Suorsa Finlandia     44.0
72 Dieter Thoma RFN     41.0
73 John Lockyer Kanada     39.0
74 Naoki Yasuzaki Japonia 69.0   35.0
75 Marko Haarala Finlandia     34.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich