Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
03.03.1990 - Lahti (Finlandia) K-114
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Franz Neulaendtner Austria 118.5 115.0 232.0
2 Virginio Lunardi Włochy 113.0 119.0 228.5
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 109.5 118.0 223.5
4 Werner Haim Austria 115.5 108.5 218.5
5 Jens Weissflog NRD 106.5 115.0 218.0
6 Franci Petek Jugosławia 112.5 111.5 217.0
7 Noriaki Kasai Japonia 109.5 109.5 212.0
8 Toni Nieminen Finlandia 111.5 105.5 208.5
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 108.0 108.5 208.5
10 Jan Boklöv Szwecja 110.0 108.5 207.5
11 Heinz Kuttin Austria 112.0 104.5 207.0
12 Ivo Pertile Włochy 106.5 108.5 205.5
13 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 99.5 108.0 196.0
14 Masahiko Harada Japonia 107.5 102.5 195.0
15 Martin Svagerko Czechosłowacja 102.5 104.5 193.0
16 Heiko Hunger NRD 100.0 107.5 191.5
17 Pavel Ploc Czechosłowacja 103.5 101.0 188.5
18 Andreas Bauer RFN 100.5 104.0 187.5
19 Roberto Cecon Włochy 96.5 110.5 186.0
20 Primoz Ulaga Jugosławia 103.5 99.5 183.0
21 Michail Essin ZSRR 89.0 110.5 182.5
22 Vegard Opaas Norwegia 99.5 100.5 178.5
23 Ernst Vettori Austria 109.0 87.5 177.5
24 Raimo Ylipulli Finlandia 109.5 88.5 176.5
25 Kent Johanssen Norwegia 102.5 94.5 176.0
26 Matjaz Debelak Jugosławia 107.0 87.5 175.0
27 Magne Johansen Norwegia 99.5 97.0 174.0
  Per-Inge Taellberg Szwecja 100.0 97.5 174.0
  Frantisek Jez Czechosłowacja 105.0 91.0 174.0
30 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 101.0 95.5 173.0
31 Staffan Taellberg Szwecja     170.0
32 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     168.0
33 Aake Norman Szwecja     167.0
  Zacharij Sotirov Bułgaria     167.0
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     167.0
36 Miran Tepes Jugosławia     165.5
37 Mika Laitinen Finlandia     159.0
38 Manabu Nikaido Japonia 102.5 84.5 158.0
39 Andreas Felder Austria     157.0
40 Guenther Stranner Austria     155.5
41 Vladimir Breitschev Bułgaria     152.0
42 Ron Richards Kanada     140.0
43 Thomas Kindlimann Szwajcaria     138.0
  Rune Olijnyk Norwegia     138.0
45 Ingo Lesser NRD     136.5
46 Jarkko Heikkelae Finlandia     129.5
47 Jim Holland USA     128.5
48 Jari Puikkonen Finlandia     128.0
49 Pavel Kustov ZSRR     119.5
50 Thomas Klauser RFN     119.0
51 Jann Parkkisenniemi Finlandia     72.0
52 Esa Koenoenen Finlandia     70.0
53 Magnus Aastroem Szwecja     68.5
54 Jari Saastamoinen Finlandia     68.0
55 Jiri Parma Czechosłowacja     65.5
56 Kurt Stein USA     64.5
  Bernat Sola Hiszpania     64.5
58 Matjaz Zupan Jugosławia     64.0
59 Andreas Scherer RFN     63.5
60 Risto Laakonen Finlandia     63.0
61 Riku Aeyri Finlandia     62.5
62 Ralf Gebstedt NRD     62.0
  Vaesa Hakala Finlandia     62.0
64 Tad Langlois USA     61.5
65 Colin Capel Kanada     61.0
66 Markus Gahler Szwajcaria     60.0
67 Roberto Frison Włochy     56.0
68 Christian Hauswirth Szwajcaria     50.5
69 Bryan Sanders USA     48.0
70 Juha Lindström Finlandia     44.5
71 Pekka Suorsa Finlandia     44.0
72 Dieter Thoma RFN     41.0
73 John Lockyer Kanada     39.0
74 Naoki Yasuzaki Japonia 69.0   35.0
75 Marko Haarala Finlandia     34.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich