Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
11.02.1990 - Engelberg (Szwajcaria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Franci Petek Jugosławia 116.0 115.0 212.0
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 123.0 107.0 212.0
3 Andreas Rauschmeier Austria 124.0 105.5 211.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 116.0 115.0 211.5
5 Frantisek Jez Czechosłowacja 118.0 111.0 210.5
  Josef Heumann RFN 116.0 113.0 210.5
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 117.5 111.0 209.0
8 Virginio Lunardi Włochy 116.0 111.0 208.0
9 Heinz Kuttin Austria 116.0 105.5 205.0
10 Ernst Vettori Austria 112.0 109.0 202.5
11 Ron Richards Kanada 111.0 106.5 198.5
12 Dieter Thoma RFN 112.5 105.5 198.0
13 Risto Laakonen Finlandia 112.0 106.0 197.5
  Miran Tepes Jugosławia 117.0 103.5 197.5
15 Pavel Kustov ZSRR 119.0 98.0 195.5
16 Martin Svagerko Czechosłowacja     195.0
17 Michail Essin ZSRR     194.0
18 Roberto Cecon Włochy     192.5
19 Anssi Nieminen Finlandia     191.5
20 Andreas Bauer RFN     191.0
21 Thomas Kindlimann Szwajcaria     190.5
  Andre Kiesewetter RFN     190.5
23 Magne Johansen Norwegia     189.0
24 Thomas Klauser RFN     187.0
25 Guenther Stranner Austria     186.5
26 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     185.5
27 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     184.0
28 Jan Boklöv Szwecja     182.5
29 Sandro Sambugaro Włochy     181.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria     181.5
31 Rene Kummerloew NRD     181.0
32 Staffan Taellberg Szwecja     180.5
  Andrej Vervejkin ZSRR     180.5
34 Jarosław M±dry Polska     179.0
35 Vegard Opaas Norwegia     173.5
36 Rajko Lotric Jugosławia     173.0
  Jiri Parma Czechosłowacja     173.0
38 Ingo Zuechner NRD     172.5
  Heiko Hunger NRD     172.5
40 Stefan Zuend Szwajcaria     170.5
41 Kent Johanssen Norwegia     170.0
  Vladimir Breitschev Bułgaria     170.0
43 Christoph Lehmann Szwajcaria     169.0
44 Matjaz Zupan Jugosławia     168.0
45 Werner Haim Austria     167.5
  Mark Konopacke USA     167.5
47 Zacharij Sotirov Bułgaria     167.0
48 Jim Holland USA     164.0
49 Markus Gahler Szwajcaria     160.0
50 Martin Trunz Szwajcaria     152.0
51 Noriaki Kasai Japonia     88.5
52 Juri Golowtschikov ZSRR     88.0
  Rune Olijnyk Norwegia     88.0
54 Masahiko Harada Japonia     87.5
55 Per-Inge Taellberg Szwecja     87.0
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria     87.0
  Espen Bredesen Norwegia     87.0
58 Roberto Frison Włochy     86.5
59 Mikael Martinsson Szwecja     86.0
60 Bruno Romang Szwajcaria     85.0
  Juha Lindström Finlandia     85.0
  Benz Hauswirth Szwajcaria     85.0
  Colin Capel Kanada     85.0
64 Andreas Felder Austria     84.0
65 Esa Koenoenen Finlandia     83.5
66 Andreas Scherer RFN     82.5
  Didier Mollard Francja     82.5
68 Nicolas Jean-Prost Francja     81.5
69 Tad Langlois USA     80.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia     80.0
71 Jan Kowal Polska     75.5
72 Kris Severson USA     75.0
73 Zbigniew Klimowski Polska     74.5
74 Naoki Yasuzaki Japonia     74.0
75 Bogdan Papierz Polska     72.0
76 Bernat Sola Hiszpania     71.5
77 John Lockyer Kanada     70.5
  Magnus Westman Szwecja     70.5
79 Manabu Nikaido Japonia     69.0
80 Ernst Boesch Szwajcaria     61.5
81 Ingo Lesser NRD     29.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich