Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
09.02.1990 - Gstaad (Szwajcaria) K-88
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Frantisek Jez Czechosłowacja 80.0 85.0 209.8
2 Miran Tepes Jugosławia 80.5 83.0 207.0
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 79.5 82.0 204.6
4 Heinz Kuttin Austria 77.0 83.5 202.4
5 Ernst Vettori Austria 79.5 80.0 201.7
6 Andreas Felder Austria 79.0 81.0 201.3
7 Andreas Rauschmeier Austria 77.0 82.0 199.8
8 Virginio Lunardi Włochy 77.5 82.0 198.7
9 Didier Mollard Francja 80.0 78.0 194.4
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 77.5 80.0 192.8
11 Ron Richards Kanada 78.5 78.0 192.1
12 Magne Johansen Norwegia 78.0 80.0 191.4
13 Andreas Bauer RFN 77.0 80.5 190.3
14 Rune Olijnyk Norwegia 76.0 80.5 190.1
15 Jan Boklöv Szwecja 77.0 79.5 189.1
16 Stefan Zuend Szwajcaria     188.6
17 Alexander Pointner Austria     187.5
18 Franci Petek Jugosławia     186.9
19 Martin Svagerko Czechosłowacja     185.0
20 Christian Hauswirth Szwajcaria     184.2
  Masahiko Harada Japonia 75.0 79.5 184.2
22 Rene Kummerloew NRD     184.0
23 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     183.5
24 Thomas Klauser RFN 74.0 77.5 181.1
25 Jim Holland USA     180.1
26 Werner Haim Austria     179.5
  Noriaki Kasai Japonia 74.0 77.0 179.5
28 Risto Laakonen Finlandia     179.2
29 Anssi Nieminen Finlandia     179.0
30 Primoz Ulaga Jugosławia     178.6
31 Andre Kiesewetter RFN     178.3
  Jiri Parma Czechosłowacja     178.3
33 Ingo Lesser NRD     178.0
34 Roberto Cecon Włochy     177.8
35 Heiko Hunger NRD     177.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia     177.0
37 Sandro Sambugaro Włochy     175.7
38 Christoph Lehmann Szwajcaria     175.3
39 Bruno Romang Szwajcaria     175.1
40 Pavel Kustov ZSRR     174.9
41 Josef Heumann RFN 74.0 75.0 174.6
42 Rajko Lotric Jugosławia     174.3
43 Staffan Taellberg Szwecja     173.9
44 Benz Hauswirth Szwajcaria     173.0
  Ingo Zuechner NRD     173.0
46 Per-Inge Taellberg Szwecja     172.4
47 Nicolas Jean-Prost Francja     170.3
48 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     170.0
49 Michail Essin ZSRR     169.5
50 Dieter Thoma RFN 78.0 79.5 169.4
51 Markus Gahler Szwajcaria     83.7
  Vladimir Breitschev Bułgaria     83.7
53 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     82.8
54 Zacharij Sotirov Bułgaria     82.7
55 Andreas Scherer RFN     82.4
56 Matjaz Debelak Jugosławia     82.3
57 Bernat Sola Hiszpania     82.1
58 Bogdan Papierz Polska     81.8
  Andrej Vervejkin ZSRR     81.8
  Espen Bredesen Norwegia     81.8
61 Jan Kowal Polska     81.3
62 Esa Koenoenen Finlandia     80.9
63 Roberto Frison Włochy     80.8
64 Thomas Kindlimann Szwajcaria     80.7
65 Magnus Westman Szwecja     79.6
  Vegard Opaas Norwegia     79.6
67 Martin Trunz Szwajcaria     79.5
68 Juha Lindström Finlandia     79.2
69 Juri Golowtschikov ZSRR     78.1
70 Kris Severson USA     77.6
71 Colin Capel Kanada     77.5
72 Naoki Yasuzaki Japonia     76.9
73 Tad Langlois USA     76.5
74 Damian Brantschen Szwajcaria     76.0
  Samuel Anthamatten Szwajcaria     76.0
  Ernst Boesch Szwajcaria     76.0
77 Zbigniew Klimowski Polska     75.9
78 Manabu Nikaido Japonia     75.7
79 Mikael Martinsson Szwecja     75.0
80 Mark Konopacke USA     71.7
81 Kent Johanssen Norwegia     71.1
82 Jarosław M±dry Polska     69.8
83 John Lockyer Kanada     68.7
84 Berni Schoedler Szwajcaria     65.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich