Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
09.02.1990 - Gstaad (Szwajcaria) K-88
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Frantisek Jez Czechosłowacja 80.0 85.0 209.8
2 Miran Tepes Jugosławia 80.5 83.0 207.0
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 79.5 82.0 204.6
4 Heinz Kuttin Austria 77.0 83.5 202.4
5 Ernst Vettori Austria 79.5 80.0 201.7
6 Andreas Felder Austria 79.0 81.0 201.3
7 Andreas Rauschmeier Austria 77.0 82.0 199.8
8 Virginio Lunardi Włochy 77.5 82.0 198.7
9 Didier Mollard Francja 80.0 78.0 194.4
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 77.5 80.0 192.8
11 Ron Richards Kanada 78.5 78.0 192.1
12 Magne Johansen Norwegia 78.0 80.0 191.4
13 Andreas Bauer RFN 77.0 80.5 190.3
14 Rune Olijnyk Norwegia 76.0 80.5 190.1
15 Jan Boklöv Szwecja 77.0 79.5 189.1
16 Stefan Zuend Szwajcaria     188.6
17 Alexander Pointner Austria     187.5
18 Franci Petek Jugosławia     186.9
19 Martin Svagerko Czechosłowacja     185.0
20 Christian Hauswirth Szwajcaria     184.2
  Masahiko Harada Japonia 75.0 79.5 184.2
22 Rene Kummerloew NRD     184.0
23 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     183.5
24 Thomas Klauser RFN 74.0 77.5 181.1
25 Jim Holland USA     180.1
26 Werner Haim Austria     179.5
  Noriaki Kasai Japonia 74.0 77.0 179.5
28 Risto Laakonen Finlandia     179.2
29 Anssi Nieminen Finlandia     179.0
30 Primoz Ulaga Jugosławia     178.6
31 Andre Kiesewetter RFN     178.3
  Jiri Parma Czechosłowacja     178.3
33 Ingo Lesser NRD     178.0
34 Roberto Cecon Włochy     177.8
35 Heiko Hunger NRD     177.0
  Jon-Inge Kjorum Norwegia     177.0
37 Sandro Sambugaro Włochy     175.7
38 Christoph Lehmann Szwajcaria     175.3
39 Bruno Romang Szwajcaria     175.1
40 Pavel Kustov ZSRR     174.9
41 Josef Heumann RFN 74.0 75.0 174.6
42 Rajko Lotric Jugosławia     174.3
43 Staffan Taellberg Szwecja     173.9
44 Benz Hauswirth Szwajcaria     173.0
  Ingo Zuechner NRD     173.0
46 Per-Inge Taellberg Szwecja     172.4
47 Nicolas Jean-Prost Francja     170.3
48 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     170.0
49 Michail Essin ZSRR     169.5
50 Dieter Thoma RFN 78.0 79.5 169.4
51 Markus Gahler Szwajcaria     83.7
  Vladimir Breitschev Bułgaria     83.7
53 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     82.8
54 Zacharij Sotirov Bułgaria     82.7
55 Andreas Scherer RFN     82.4
56 Matjaz Debelak Jugosławia     82.3
57 Bernat Sola Hiszpania     82.1
58 Bogdan Papierz Polska     81.8
  Andrej Vervejkin ZSRR     81.8
  Espen Bredesen Norwegia     81.8
61 Jan Kowal Polska     81.3
62 Esa Koenoenen Finlandia     80.9
63 Roberto Frison Włochy     80.8
64 Thomas Kindlimann Szwajcaria     80.7
65 Magnus Westman Szwecja     79.6
  Vegard Opaas Norwegia     79.6
67 Martin Trunz Szwajcaria     79.5
68 Juha Lindström Finlandia     79.2
69 Juri Golowtschikov ZSRR     78.1
70 Kris Severson USA     77.6
71 Colin Capel Kanada     77.5
72 Naoki Yasuzaki Japonia     76.9
73 Tad Langlois USA     76.5
74 Damian Brantschen Szwajcaria     76.0
  Samuel Anthamatten Szwajcaria     76.0
  Ernst Boesch Szwajcaria     76.0
77 Zbigniew Klimowski Polska     75.9
78 Manabu Nikaido Japonia     75.7
79 Mikael Martinsson Szwecja     75.0
80 Mark Konopacke USA     71.7
81 Kent Johanssen Norwegia     71.1
82 Jarosław M±dry Polska     69.8
83 John Lockyer Kanada     68.7
84 Berni Schoedler Szwajcaria     65.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich