Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
07.02.1990 - St.Moritz (Szwajcaria) K-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Frantisek Jez Czechosłowacja 85.0 92.5 218.6
2 Heinz Kuttin Austria 90.0 91.0 218.1
3 Ernst Vettori Austria 91.0 89.0 217.9
4 Andreas Felder Austria 89.5 91.5 215.6
5 Andreas Rauschmeier Austria 90.0 90.0 210.4
6 Pavel Ploc Czechosłowacja 90.0 87.5 208.9
7 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 88.5 88.5 208.8
8 Dieter Thoma RFN 89.5 85.0 207.8
9 Jiri Parma Czechosłowacja 87.5 87.5 207.4
10 Stefan Zuend Szwajcaria 88.5 89.0 206.9
11 Andreas Bauer RFN 88.0 87.0 206.4
12 Risto Laakonen Finlandia     205.3
13 Miran Tepes Jugosławia     205.1
14 Heiko Hunger NRD     203.3
15 Michail Essin ZSRR     203.0
16 Christian Hauswirth Szwajcaria     202.2
17 Anssi Nieminen Finlandia     199.4
18 Noriaki Kasai Japonia 87.5 85.0 198.9
19 Franci Petek Jugosławia     198.7
20 Rune Olijnyk Norwegia     198.6
21 Thomas Klauser RFN     197.3
22 Andre Kiesewetter RFN     197.0
23 Ivan Lunardi Włochy     195.3
24 Christoph Lehmann Szwajcaria     195.2
25 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     194.8
26 Rene Kummerloew NRD     194.7
27 Roberto Cecon Włochy     194.6
28 Sandro Sambugaro Włochy     194.4
29 Kent Johanssen Norwegia     194.0
30 Bruno Romang Szwajcaria     193.0
31 Tad Langlois USA     191.6
32 Magne Johansen Norwegia     191.2
33 Pavel Kustov ZSRR     189.5
34 Jan Boklöv Szwecja     189.2
35 Thomas Kindlimann Szwajcaria     187.0
36 Vegard Opaas Norwegia     186.8
37 Jim Holland USA     186.6
38 Martin Svagerko Czechosłowacja     186.5
39 Werner Haim Austria     185.9
40 Staffan Taellberg Szwecja     184.9
41 Ingo Lesser NRD     184.1
42 Juha Lindström Finlandia     181.1
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     180.8
44 Didier Mollard Francja     180.1
45 Manabu Nikaido Japonia     178.7
  Naoki Yasuzaki Japonia     178.7
47 Primoz Ulaga Jugosławia     177.3
48 Zacharij Sotirov Bułgaria     171.3
49 Jon-Inge Kjorum Norwegia     168.0
50 Ingo Zuechner NRD     156.0
51 Ernst Boesch Szwajcaria     150.1
52 Masahiko Harada Japonia     89.0
53 Bogdan Papierz Polska     88.5
  Vladimir Breitschev Bułgaria     88.5
55 Jan Kowal Polska     88.4
56 Per-Inge Taellberg Szwecja     88.3
57 Benz Hauswirth Szwajcaria     87.9
58 Mikael Martinsson Szwecja     87.7
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja     87.7
60 Rajko Lotric Jugosławia     87.5
61 Mark Konopacke USA     86.9
62 Alexander Schuster Austria     86.5
  Nicolas Jean-Prost Francja     86.5
64 Andreas Scherer RFN     85.7
65 John Lockyer Kanada     85.0
66 Esa Koenoenen Finlandia     84.8
67 Markus Gahler Szwajcaria     84.7
  Andrej Vervejkin ZSRR     84.7
69 Magnus Westman Szwecja     84.5
70 Espen Bredesen Norwegia     83.4
71 Damian Brantschen Szwajcaria     83.3
72 Colin Capel Kanada     81.8
73 Jarosław M±dry Polska     81.4
74 Matjaz Debelak Jugosławia     81.3
75 Bernat Sola Hiszpania     80.4
76 Ron Richards Kanada     79.4
77 Juergen Winterhalder RFN     78.4
78 Roberto Frison Włochy     76.2
79 Kris Severson USA     75.0
80 Samuel Anthamatten Szwajcaria     74.7
81 Martin Trunz Szwajcaria     71.3
82 Juri Golowtschikov ZSRR     69.6
83 Berni Schoedler Szwajcaria     68.7
84 Zbigniew Klimowski Polska     64.7

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich