Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
17.01.1990 - Zakopane (Polska) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 104.5 108.0 207.0
2 Andreas Felder Austria 104.0 111.5 204.0
3 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 100.0 105.5 199.0
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 103.5 105.5 196.0
5 Ernst Vettori Austria 98.5 109.5 193.5
6 Miran Tepes Jugosławia 104.5 102.5 193.0
7 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.5 103.5 191.5
8 Werner Haim Austria 103.5 98.5 190.0
9 Virginio Lunardi Włochy 101.0 100.5 189.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 99.5 105.5 189.0
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 102.0 104.0 188.5
12 Andreas Rauschmeier Austria 101.0 105.0 188.0
  Thomas Klauser RFN 103.0 100.5 188.0
14 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 100.0 103.0 186.0
  Vegard Opaas Norwegia 103.5 100.5 186.0
16 Rune Olijnyk Norwegia     185.5
17 Vladimir Breitschev Bułgaria     183.0
18 Andreas Bauer RFN     182.5
19 Michail Essin ZSRR     182.0
  Alexander Pointner Austria     182.0
  Jiri Parma Czechosłowacja     182.0
22 Jarkko Heikkelae Finlandia     180.0
23 Christoph Lehmann Szwajcaria     178.5
24 Didier Mollard Francja     176.5
25 Ralf Gebstedt NRD     174.5
26 Espen Bredesen Norwegia     173.0
27 Pavel Kustov ZSRR     172.0
28 Ingo Zuechner NRD     171.0
29 Andrej Vervejkin ZSRR     170.0
30 Rajko Lotric Jugosławia     168.5
  Stefan Horngacher Austria     168.5
32 Roberto Frison Włochy     167.5
33 Carlo Pinzani Włochy     167.0
34 Zacharij Sotirov Bułgaria     166.5
35 Kurt Stein USA     166.0
  Jan Boklöv Szwecja     166.0
37 Matjaz Zupan Jugosławia     165.0
38 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     164.0
39 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     161.5
40 Zbigniew Klimowski Polska     159.0
  Nicolas Jean-Prost Francja     159.0
42 Alojzy Moskal Polska     158.0
43 Bogdan Papierz Polska     157.5
44 Rolf Schilli RFN     156.0
45 Jan Kowal Polska     154.5
46 Benz Hauswirth Szwajcaria     154.0
47 Tad Langlois USA     151.0
48 Robert Leonhard RFN     146.0
49 Jann Parkkisenniemi Finlandia     144.0
50 Bryan Sanders USA     143.0
51 Risto Laakonen Finlandia     73.5
52 Andrzej Malik Polska     73.0
  Stanislav Vasko Czechosłowacja     73.0
54 Dionis Vodnev ZSRR     71.5
  Kent Johanssen Norwegia     71.5
56 Zbigniew Malik Polska     70.0
  Gerd Siegmund NRD     70.0
  Aake Norman Szwecja     70.0
59 Robert Witke Polska     68.5
60 Staffan Taellberg Szwecja     67.0
61 P. Podwacietnik Polska     66.5
  Magnus Aastroem Szwecja     66.5
63 Ryszard Guńka Polska     65.0
64 Wacław Przybyła Polska     64.5
65 Jarosław M±dry Polska     63.0
66 Magnus Westman Szwecja     62.5
67 Andre Kiesewetter RFN     62.0
68 Stanisław Kulach Polska     59.0
69 Christian Hauswirth Szwajcaria     41.5
70 Janez Stirn Jugosławia     33.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich