Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
14.01.1990 - Liberec (Czechosłowacja) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Werner Haim Austria 113.0 113.0 220.5
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 107.0 113.5 212.5
3 Pavel Kustov ZSRR 108.0 110.0 210.0
4 Ernst Vettori Austria 106.0 111.0 209.0
5 Virginio Lunardi Włochy 106.0 109.0 208.0
6 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 103.5 109.0 201.5
7 Andrej Vervejkin ZSRR 109.0 103.0 199.0
8 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 103.5 106.0 196.5
9 Thomas Klauser RFN 103.5 102.0 192.0
10 Zacharij Sotirov Bułgaria 103.5 104.0 191.0
11 Jan Boklöv Szwecja 105.0 102.0 190.0
12 Ingo Lesser NRD 103.5 104.0 189.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 103.0 104.0 189.5
14 Christian Hauswirth Szwajcaria 103.5 98.5 186.0
15 Dionis Vodnev ZSRR 102.5 99.0 185.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 104.5 99.0 185.5
17 Alexander Pointner Austria     185.0
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     185.0
19 Andreas Bauer RFN     184.5
20 Frantisek Jez Czechosłowacja     183.5
  Franz Neulaendtner Austria     183.5
22 Vegard Opaas Norwegia     182.5
23 Risto Laakonen Finlandia     180.5
24 Matti Nykänen Finlandia 100.0 99.5 180.0
25 Stanislav Vasko Czechosłowacja     175.5
  Miran Tepes Jugosławia     175.5
27 Jarkko Heikkelae Finlandia     173.5
  Didier Mollard Francja     173.5
29 Heiko Hunger NRD     173.0
  Jiri Parma Czechosłowacja     173.0
31 Martin Svagerko Czechosłowacja     169.0
  Ron Richards Kanada     169.0
33 Rune Olijnyk Norwegia     168.5
34 Robert Leonhard RFN     167.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria     166.5
36 Staffan Taellberg Szwecja     166.0
37 Andreas Rauschmeier Austria     165.0
38 Ingo Zuechner NRD     164.5
  Andre Kiesewetter RFN     164.5
40 Anze Zupan Jugosławia     161.0
41 Christoph Lehmann Szwajcaria     155.5
42 Rolf Schilli RFN     154.5
43 Tomas Portyk Czechosłowacja     153.0
44 Aake Norman Szwecja     152.0
45 Janez Stirn Jugosławia     151.0
46 Espen Bredesen Norwegia     150.5
47 Carlo Pinzani Włochy     149.5
48 Michail Essin ZSRR     148.5
49 Magnus Westman Szwecja     140.0
50 Dieter Thoma RFN     124.5
51 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     77.0
52 Rene Kummerloew NRD     75.5
  Miroslav Danek Czechosłowacja     75.5
54 Tad Langlois USA     75.0
55 Kurt Stein USA     74.0
56 Roman Kovac Czechosłowacja     73.0
  Bogdan Papierz Polska     73.0
58 Alojzy Moskal Polska     72.5
  Miroslav Polak Czechosłowacja     72.5
60 Nicolas Jean-Prost Francja     72.0
61 Benz Hauswirth Szwajcaria     71.5
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja     71.5
63 Magnus Aastroem Szwecja     69.0
64 Jann Parkkisenniemi Finlandia     68.5
65 Colin Capel Kanada     67.5
66 Roberto Frison Włochy     66.0
  Werner Schuster Austria     66.0
68 Jiri Raska Czechosłowacja     65.5
69 Rajko Lotric Jugosławia     64.5
70 Bryan Sanders USA     62.5
71 Jiri Malec Czechosłowacja     58.0
72 John Lockyer Kanada     57.5
73 Jiri Vaverka Czechosłowacja     56.5
74 Martin Rehorek Czechosłowacja     49.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich