Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
14.01.1990 - Liberec (Czechosłowacja) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Werner Haim Austria 113.0 113.0 220.5
2 Pavel Ploc Czechosłowacja 107.0 113.5 212.5
3 Pavel Kustov ZSRR 108.0 110.0 210.0
4 Ernst Vettori Austria 106.0 111.0 209.0
5 Virginio Lunardi Włochy 106.0 109.0 206.0
6 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 103.5 109.0 201.5
7 Andrej Verveikin ZSRR 109.0 103.0 199.0
8 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 103.5 106.0 196.5
9 Thomas Klauser RFN 103.5 102.0 192.0
10 Zacharij Sotirov Bułgaria 103.5 104.0 191.0
11 Jan Boklöv Szwecja 105.0 102.0 190.0
12 Ingo Lesser NRD 103.0 104.0 189.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 103.5 104.0 189.5
14 Christian Hauswirth Szwajcaria 103.5 98.5 186.0
15 Dionis Vodnev ZSRR 102.5 99.0 185.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 104.5 99.0 185.5
17 Alexander Pointner Austria 104.0 99.5 185.0
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 101.0 103.0 185.0
19 Andreas Bauer RFN 103.0 100.0 184.5
20 Frantisek Jez Czechosłowacja 100.5 99.0 183.5
  Franz Neulaendtner Austria 100.5 102.0 183.5
22 Vegard Opaas Norwegia 102.0 100.0 182.5
23 Risto Laakkonen Finlandia 98.5 100.5 180.5
24 Matti Nykänen Finlandia 100.0 99.5 180.0
25 Stanislav Vasko Czechosłowacja 100.5 95.5 175.5
  Miran Tepes Jugosławia 96.5 100.0 175.5
27 Jarkko Heikkilae Finlandia 98.5 98.5 173.5
  Didier Mollard Francja 99.0 95.0 173.5
29 Heiko Hunger NRD 99.0 96.0 173.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 92.0 100.0 173.0
31 Martin Svagerko Czechosłowacja 97.0 96.0 169.0
  Ron Richards Kanada 95.5 94.0 169.0
33 Rune Olijnyk Norwegia 91.5 100.0 168.5
34 Robert Leonhardt RFN 98.0 94.0 167.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria 93.0 98.5 166.5
36 Staffan Taellberg Szwecja 98.0 91.5 166.0
37 Andi Rauschmeier Austria 95.0 95.0 165.0
38 Ingo Zuechner NRD 95.0 92.0 164.5
  Andre Kiesewetter NRD 99.0 89.0 164.5
40 Matjaz Zupan Jugosławia 94.5 91.5 161.0
41 Christoph Lehmann Szwajcaria 92.5 91.0 155.5
42 Rolf Schilli RFN 96.0 89.5 154.5
43 Tomas Portyk Czechosłowacja 95.5 88.0 153.0
44 Aake Norman Szwecja 93.0 90.0 152.0
45 Janez Stirn Jugosławia 93.0 86.0 151.0
46 Espen Bredesen Norwegia 94.0 87.5 150.5
47 Carlo Pinzani Włochy 91.0 88.5 149.5
48 Michail Jessin ZSRR 98.0 83.0 148.5
49 Magnus Westman Szwecja 92.5 81.0 140.0
50 Dieter Thoma RFN 109.0 71.0 124.5
51 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 90.5   77.0
52 Rene Kummerloew NRD 90.0   75.5
  Miroslav Danek Czechosłowacja 89.5   75.5
54 Tad Langlois USA 90.5   75.0
55 Kurt Stein USA 89.5   74.0
56 Roman Kovac Czechosłowacja 90.5   73.0
  Bogdan Papierz Polska 87.0   73.0
58 Alojzy Moskal Polska 88.0   72.5
  Miroslav Polak Czechosłowacja 88.0   72.5
60 Nicolas Jean-Prost Francja 89.0   72.0
61 Benz Hauswirth Szwajcaria 88.0   71.5
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 88.5   71.5
63 Magnus Aastroem Szwecja 86.0   69.0
64 Jann Parkkisenniemi Finlandia 85.5   68.5
65 Colin Capel Kanada 86.0   67.5
66 Roberto Frison Włochy 85.0   66.0
  Werner Schuster Austria 84.0   66.0
68 Jiri Raska jr Czechosłowacja 84.0   65.5
69 Rajko Lotric Jugosławia 83.5   64.5
70 Bryan Sanders USA 81.0   62.5
71 Jiri Malec Czechosłowacja 79.5   58.0
72 John Lockyer Kanada 80.5   57.5
73 Jiri Vaverka Czechosłowacja 79.0   56.5
74 Martin Rehorek Czechosłowacja 75.0   49.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich