Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
04.01.1990 - Innsbruck (Austria) K-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 108.0 108.5 227.0
2 Jens Weissflog NRD 107.0 108.0 226.5
3 Ernst Vettori Austria 107.5 103.0 222.0
4 Josef Heumann RFN 105.0 107.0 221.5
5 Risto Laakkonen Finlandia 108.0 102.0 220.0
6 Dieter Thoma RFN 109.0 100.0 217.5
7 Virginio Lunardi Włochy 107.0 102.5 216.5
8 Werner Haim Austria 101.5 106.0 216.0
9 Andreas Felder Austria 103.5 106.0 215.5
10 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.0 107.0 215.0
11 Andi Rauschmeier Austria 101.0 104.0 210.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria 103.5 102.0 210.5
13 Primoz Ulaga Jugosławia 106.5 99.0 209.5
  Pavel Ploc Czechosłowacja 107.5 98.5 209.5
15 Franci Petek Jugosławia 104.5 99.0 207.5
16 Jarkko Heikkilae Finlandia 99.0 106.0 207.0
  Vegard Opaas Norwegia 101.5 101.5 207.0
  Stefan Horngacher Austria 102.0 103.0 207.0
  Noriaki Kasai Japonia 104.0 98.0 207.0
20 Werner Schuster Austria 102.0 99.0 205.0
21 Andreas Bauer RFN 102.0 100.0 204.5
  Heinz Kuttin Austria 101.0 102.0 204.5
23 Jari Puikkonen Finlandia 101.0 100.0 204.0
24 Michail Jessin ZSRR 103.0 97.0 203.5
25 Rene Kummerloew NRD 99.5 99.0 203.0
26 Thomas Klauser RFN 98.5 101.0 202.0
27 Ron Richards Kanada 100.0 99.5 201.5
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.0 104.0 201.5
29 Christoph Lehmann Szwajcaria 99.0 99.0 200.0
  Pavel Kustov ZSRR 102.0 98.0 200.0
31 Rune Olijnyk Norwegia 98.0 102.5 199.0
32 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 96.5 102.5 198.5
33 Miran Tepes Jugosławia 98.0 97.0 195.0
  Matti Nykänen Finlandia 106.5 106.5 195.0
35 Heiko Hunger NRD 98.0 97.0 194.5
36 Kent Johanssen Norwegia 95.0 98.5 193.5
37 Ralph Gebstedt NRD 96.0 98.0 192.5
38 Takuya Takeuchi Japonia 95.5 97.0 190.5
39 Vladimir Breitschev Bułgaria 96.0 98.5 189.5
  Franz Wiegele Austria 96.0 97.0 189.5
41 Franz Neulaendtner Austria 105.0 106.0 189.0
42 Klaus Huber Austria 95.0 96.5 188.5
43 Zacharij Sotirov Bułgaria 98.0 92.0 186.0
44 Tad Langlois USA 97.0 93.0 185.0
45 Ulf Findeisen NRD 94.0 93.0 183.5
46 Staffan Taellberg Szwecja 96.0 92.0 183.0
47 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 97.0 90.0 179.5
48 Thomas Kindlimann Szwajcaria 95.0 90.0 178.5
49 Jan Boklöv Szwecja 96.0 91.0 178.0
  Halvor Persson Norwegia 95.0 89.0 178.0
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 95.5 89.0 178.0
52 Andrej Verveikin ZSRR 103.5 98.0 173.5
53 Per-Inge Taellberg Szwecja 93.0   90.0
  Rajko Lotric Jugosławia 92.0   90.0
  Akira Sato Japonia 92.0   90.0
  Guenther Stranner Austria 93.0   90.0
57 Alexander Pointner Austria 94.0   89.5
58 Roberto Cecon Włochy 92.5   89.0
59 Markus Steiner Austria 93.0   88.0
  Mikael Martinsson Szwecja 92.0   88.0
61 Robert Leonhardt RFN 91.0   84.5
62 Dionis Vodnev ZSRR 89.5   84.0
63 Bernat Sola Hiszpania 89.0   83.5
64 Martin Svagerko Czechosłowacja 90.0   83.0
65 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 90.0   82.5
66 Bryan Sanders USA 89.0   82.0
  Manabu Nikaido Japonia 90.0   82.0
  Thomas Nordgren Szwecja 89.0   82.0
69 Jim Holland USA 88.0   80.5
  Werner Rathmayr Austria 88.0   80.5
71 Colin Capel Kanada 88.0   80.0
72 Magne Johansen Norwegia 87.5   78.5
  Christian Moser Austria 87.0   78.5
74 Oliver Strohmaier Austria 87.0   78.0
75 Yannick Revuz Francja 87.0   77.5
76 Vaesa Hakala Finlandia 86.0   76.5
77 John Lockyer Kanada 80.0   70.0
78 Sandro Sambugaro Włochy 75.0   59.0
79 Goran Janus Jugosławia 86.0   46.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich