Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
04.01.1990 - Innsbruck (Austria) K-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 108.0 108.5 227.0
2 Jens Weissflog NRD 107.0 108.0 226.5
3 Ernst Vettori Austria 107.5 103.0 222.0
4 Josef Heumann RFN 105.0 107.0 221.5
5 Risto Laakonen Finlandia 108.0 102.0 220.0
6 Dieter Thoma RFN 109.0 100.0 217.5
7 Virginio Lunardi Włochy 107.0 102.5 216.5
8 Werner Haim Austria 101.5 106.0 216.0
9 Andreas Felder Austria 103.5 106.0 215.5
10 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.0 107.0 215.0
11 Andreas Rauschmeier Austria 101.0 104.0 210.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria 103.5 102.0 210.5
13 Primoz Ulaga Jugosławia 106.5 99.0 209.5
  Pavel Ploc Czechosłowacja 107.5 98.5 209.5
15 Franci Petek Jugosławia 104.5 99.0 207.5
16 Jarkko Heikkelae Finlandia 99.0 106.0 207.0
  Vegard Opaas Norwegia 101.5 101.5 207.0
  Stefan Horngacher Austria 102.0 103.0 207.0
  Noriaki Kasai Japonia 104.0 98.0 207.0
20 Werner Schuster Austria 102.0 99.0 205.0
21 Andreas Bauer RFN 102.0 100.0 204.5
  Heinz Kuttin Austria 101.0 102.0 204.5
23 Jari Puikkonen Finlandia 101.0 100.0 204.0
24 Michail Essin ZSRR 103.0 97.0 203.5
25 Rene Kummerloew NRD 99.5 99.0 203.0
26 Thomas Klauser RFN 98.5 101.0 202.0
27 Ron Richards Kanada 100.0 99.5 201.5
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.0 104.0 201.5
29 Christoph Lehmann Szwajcaria 99.0 99.0 200.0
  Pavel Kustov ZSRR 102.0 98.0 200.0
31 Rune Olijnyk Norwegia     199.0
32 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     198.5
33 Miran Tepes Jugosławia     195.0
  Matti Nykänen Finlandia     195.0
35 Heiko Hunger NRD     194.5
36 Kent Johanssen Norwegia     193.5
37 Ralf Gebstedt NRD     192.5
38 Takuya Takeuchi Japonia 95.5 97.0 190.5
39 Vladimir Breitschev Bułgaria     189.5
  Franz Wiegele Austria     189.5
41 Franz Neulaendtner Austria     189.0
42 Klaus Huber Austria     188.5
43 Zacharij Sotirov Bułgaria     186.0
44 Tad Langlois USA     185.0
45 Ulf Findeisen NRD     183.5
46 Staffan Taellberg Szwecja     183.0
47 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     179.5
48 Thomas Kindlimann Szwajcaria     178.5
49 Jan Boklöv Szwecja     178.0
  Halvor Persson Norwegia     178.0
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja     178.0
52 Andrej Vervejkin ZSRR     173.5
53 Per-Inge Taellberg Szwecja     90.0
  Rajko Lotric Jugosławia     90.0
  Akira Sato Japonia 92.0   90.0
  Guenther Stranner Austria     90.0
57 Alexander Pointner Austria     89.5
58 Roberto Cecon Włochy     89.0
59 Markus Steiner Austria     88.0
  Mikael Martinsson Szwecja     88.0
61 Robert Leonhard RFN     84.5
62 Dionis Vodnev ZSRR     84.0
63 Bernat Sola Hiszpania     83.5
64 Martin Svagerko Czechosłowacja     83.0
65 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     82.5
66 Bryan Sanders USA     82.0
  Manabu Nikaido Japonia 90.0   82.0
  Thomas Nordgren Szwecja     82.0
69 Jim Holland USA     80.5
  Werner Rathmayr Austria     80.5
71 Colin Capel Kanada     80.0
72 Magne Johansen Norwegia     78.5
  Christian Moser Austria     78.5
74 Oliver Strohmaier Austria     78.0
75 Yannick Revuz Francja     77.5
76 Vaesa Hakala Finlandia     76.5
77 John Lockyer Kanada     70.0
78 Sandro Sambugaro Włochy     59.0
79 Goran Janus Jugosławia     46.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich