Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
28.12.1989 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma RFN 113.5 108.0 215.0
2 Josef Heumann RFN 113.0 106.0 210.0
3 Jens Weissflog NRD 109.0 107.0 208.0
4 Risto Laakonen Finlandia 108.0 107.0 205.5
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 110.0 104.0 203.5
6 Frantisek Jez Czechosłowacja 109.5 103.0 200.5
7 Matti Nykänen Finlandia 108.0 103.0 199.5
8 Franz Neulaendtner Austria 107.0 103.5 199.0
9 Rune Olijnyk Norwegia 104.0 107.5 198.5
10 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 106.5 105.0 197.0
  Ernst Vettori Austria 100.0 108.0 197.0
12 Ron Richards Kanada 103.0 107.0 196.0
13 Heinz Kuttin Austria 102.0 105.0 195.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 107.5 102.0 195.5
15 Rene Kummerloew NRD 103.5 105.0 195.0
  Pavel Ploc Czechosłowacja 103.0 108.0 195.0
17 Andreas Felder Austria 105.5 103.0 194.5
18 Franci Petek Jugosławia 104.0 106.0 194.0
19 Rolf Schilli RFN 103.0 104.0 191.5
20 Guenther Stranner Austria 102.0 102.0 191.0
21 Staffan Taellberg Szwecja 103.0 101.0 189.0
22 Vladimir Breitschev Bułgaria 102.0 105.0 188.5
23 Thomas Klauser RFN 100.5 103.0 186.5
24 Pavel Kustov ZSRR 104.0 99.0 185.5
25 Jan Boklöv Szwecja 103.0 101.0 184.5
26 Werner Haim Austria 104.0 97.0 183.5
  Andreas Bauer RFN     183.5
  Noriaki Kasai Japonia 101.0 101.0 183.5
29 Halvor Persson Norwegia     182.5
30 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 102.0 100.0 181.5
31 Heiko Hunger NRD     180.5
32 Vladimir Podzimek Czechosłowacja     179.0
  Miran Tepes Jugosławia 102.0 98.0 179.0
34 Dionis Vodnev ZSRR     177.0
35 Michail Essin ZSRR     176.5
36 Michael Irlinger RFN     176.0
  Robert Leonhard RFN     176.0
  Vaesa Hakala Finlandia     176.0
39 Magne Johansen Norwegia     175.0
40 Andreas Scherer RFN     174.5
41 Kent Johanssen Norwegia     174.0
  Jari Puikkonen Finlandia     174.0
43 Sandro Sambugaro Włochy     172.0
44 Manabu Nikaido Japonia 101.0 95.0 171.5
45 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     171.0
46 Juergen Winterhalder RFN 101.0 92.0 169.5
  Didier Mollard Francja     169.5
  Andrej Vervejkin ZSRR     169.5
49 Ralf Gebstedt NRD 103.0 108.0 169.0
50 Takuya Takeuchi Japonia 99.0 91.5 166.5
51 Jarkko Heikkelae Finlandia     150.5
52 Christoph Lehmann Szwajcaria     85.5
53 Jan Kowal Polska     84.5
  Roberto Cecon Włochy     84.5
55 Martin Svagerko Czechosłowacja     83.5
  Vegard Opaas Norwegia     83.5
  Jiri Parma Czechosłowacja     83.5
58 Christian Hauswirth Szwajcaria     83.0
  Mikael Martinsson Szwecja     83.0
60 Thomas Kindlimann Szwajcaria     82.5
61 Markus Guellner RFN     82.0
  Norbert Hils RFN     82.0
63 Akira Sato Japonia 94.0   81.5
64 Tad Langlois USA     80.0
65 Bernat Sola Hiszpania     79.0
  Lorenz Wegscheider RFN     79.0
  Primoz Kopac Jugosławia     79.0
68 Nicolas Jean-Prost Francja     78.5
69 Ulf Findeisen NRD     78.0
70 Christian Rimmel RFN     77.0
71 Per-Inge Taellberg Szwecja     76.5
72 Colin Capel Kanada     76.0
  Virginio Lunardi Włochy     76.0
74 Goran Janus Jugosławia     74.0
75 Eckhard Reichertz RFN     73.5
76 Alojzy Moskal Polska     73.0
77 Heiko Gasche RFN     70.0
78 Emil Zografski Bułgaria     68.5
79 Bryan Sanders USA     66.0
80 Jim Holland USA     65.5
81 John Lockyer Kanada     63.0
82 Thomas Nordgren Szwecja     46.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich