TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
10.12.1989 - Lake Placid (USA) K-86
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 86.0 89.0 236.6
2 Ernst Vettori Austria 82.0 88.0 229.1
3 Andreas Felder Austria 84.0 86.5 226.7
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 83.5 86.0 225.0
5 Andrej Vervejkin ZSRR 84.0 85.0 224.4
6 Jan Boklöv Szwecja 83.5 86.5 221.6
7 Noriaki Kasai Japonia 80.0 85.0 219.1
8 Matti Nykänen Finlandia 85.5 80.0 218.3
9 Josef Heumann RFN 83.0 81.5 215.8
  Ron Richards Kanada 79.0 84.5 215.8
11 Heiko Hunger NRD 80.0 85.0 215.6
12 Jiri Parma Czechosłowacja 80.0 82.0 215.0
13 Andreas Bauer RFN 80.0 82.0 212.0
  Heinz Kuttin Austria 80.0 82.0 212.0
15 Dieter Thoma RFN     209.0
  Thomas Klauser RFN     209.0
  Manabu Nikaido Japonia 79.0 83.0 209.0
18 Vladimir Breitschev Bułgaria     207.0
19 Risto Laakonen Finlandia     206.6
20 Robert Leonhard RFN     206.4
21 Primoz Ulaga Jugosławia     206.2
22 Roberto Cecon Włochy     205.7
23 Rune Olijnyk Norwegia     205.0
24 Pekka Suorsa Finlandia     202.2
25 Akira Sato Japonia 78.0 76.5 200.5
26 Frantisek Jez Czechosłowacja     200.2
27 Christoph Lehmann Szwajcaria     200.1
28 Stefan Horngacher Austria     199.6
29 Thomas Kindlimann Szwajcaria     199.4
30 Ole Christian Eidhammer Norwegia     198.3
31 Christian Hauswirth Szwajcaria     194.8
32 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     194.2
33 Andreas Rauschmeier Austria     193.5
34 Primoz Kopac Jugosławia     192.7
35 Staffan Taellberg Szwecja     191.4
36 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     190.8
37 Rene Kummerloew NRD     188.5
38 Thomas Nordgren Szwecja     187.8
39 Pavel Kustov ZSRR     186.1
40 Jan Kowal Polska     185.3
41 Antonio Lacedelli Włochy     183.6
42 Janez Debelak Jugosławia     182.8
43 Kent Johanssen Norwegia     181.2
44 Miran Tepes Jugosławia     180.9
45 Sandro Sambugaro Włochy     180.2
46 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     179.0
47 Ingo Zuechner NRD     178.4
48 Jim Holland USA     177.9
49 Tad Langlois USA     177.2
50 Bernat Sola Hiszpania     169.3
51 Franz Neulaendtner Austria     167.7
52 Akira Higashi Japonia 71.5   86.6
53 Mikael Martinsson Szwecja     85.8
54 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     85.3
55 Michail Essin ZSRR     84.9
56 Erik Hiatt USA     82.1
57 Mike Holland USA     81.3
58 Colin Capel Kanada     80.4
59 Virginio Lunardi Włochy     80.3
60 Matjaz Debelak Jugosławia     77.5
61 Kurt Stein USA     75.8
62 Mark Hammel USA     75.4
63 Tony Benzie USA     74.8
64 Kris Severson USA     74.4
65 Steve Sydow USA     73.7
66 Jarosław M±dry Polska     71.6
67 Bryan Sanders USA     70.3
68 Robert Holme USA     66.5
69 Pat Hamler USA     66.3
70 Emil Zografski Bułgaria     64.5
71 Chris Gilbertson USA     63.0
72 John Lockyer Kanada     62.9
73 Larry Olsen USA     60.7

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »