Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
09.12.1989 - Lake Placid (USA) K-114
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ernst Vettori Austria 119.5 112.0 234.0
2 Matti Nykänen Finlandia 114.0 109.5 226.0
3 Jan Boklöv Szwecja 118.0 108.0 223.5
4 Risto Laakonen Finlandia 107.5 109.5 213.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 110.5 106.0 213.5
6 Heinz Kuttin Austria 104.0 110.5 211.5
7 Andrej Vervejkin ZSRR 100.0 100.5 210.0
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 104.0 107.0 208.5
9 Frantisek Jez Czechosłowacja 107.5 104.0 206.5
  Noriaki Kasai Japonia 109.0 102.0 206.5
11 Pavel Ploc Czechosłowacja 111.0 101.0 206.0
12 Dieter Thoma RFN 100.0 103.0 205.0
13 Andreas Bauer RFN 104.0 105.0 204.0
14 Franz Neulaendtner Austria 107.5 102.0 203.5
15 Robert Leonhard RFN 111.0 99.0 201.5
  Andreas Felder Austria 105.0 105.5 201.5
17 Thomas Klauser RFN     199.5
18 Jiri Parma Czechosłowacja     199.0
19 Josef Heumann RFN     198.0
20 Stefan Horngacher Austria     192.5
21 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     192.0
22 Virginio Lunardi Włochy     190.0
  Ron Richards Kanada     190.0
24 Christoph Lehmann Szwajcaria     187.5
  Thomas Kindlimann Szwajcaria     187.5
26 Andreas Rauschmeier Austria     186.0
27 Rene Kummerloew NRD     183.0
28 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     182.5
29 Akira Sato Japonia 97.0 96.5 181.5
30 Pekka Suorsa Finlandia     180.0
31 Manabu Nikaido Japonia 96.0 97.5 179.0
  Vladimir Breitschev Bułgaria     179.0
33 Staffan Taellberg Szwecja     177.0
34 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     176.5
35 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     176.0
36 Mike Holland USA     175.5
37 Miran Tepes Jugosławia     174.0
38 Primoz Kopac Jugosławia     172.0
  Michail Essin ZSRR     172.0
40 Rune Olijnyk Norwegia     171.0
41 Roberto Cecon Włochy     170.0
42 Ole Christian Eidhammer Norwegia     169.5
43 Pavel Kustov ZSRR     168.0
44 Janez Debelak Jugosławia     165.5
45 Akira Higashi Japonia 98.0 84.0 164.0
46 Tad Langlois USA     157.5
47 Emil Zografski Bułgaria     154.0
48 Kent Johanssen Norwegia     150.5
49 Kurt Stein USA     149.0
50 Colin Capel Kanada     144.5
51 Heiko Hunger NRD     130.5
52 Antonio Lacedelli Włochy     78.5
53 Ingo Zuechner NRD     78.0
54 Jarosław M±dry Polska     77.5
  Jan Kowal Polska     77.5
56 Erik Hiatt USA     77.0
57 Mikael Martinsson Szwecja     75.0
58 Bernat Sola Hiszpania     72.5
  Matjaz Debelak Jugosławia     72.5
60 Tony Benzie USA     71.5
61 Mark Hammel USA     69.5
  Sandro Sambugaro Włochy     69.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria     69.5
64 John Lockyer Kanada     69.0
65 Jim Holland USA     67.5
66 Steve Sydow USA     67.0
67 Kris Severson USA     66.0
68 Bryan Sanders USA     65.0
69 Robert Holme USA     60.5
70 Pat Hamler USA     60.0
71 Thomas Nordgren Szwecja     59.0
72 Chris Gilbertson USA     51.0
73 Larry Olsen USA     49.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich