Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
04.12.1989 - Thunder Bay (Kanada) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Risto Laakkonen Finlandia 93.0 89.0 235.4
2 Andreas Felder Austria 91.0 88.5 229.4
3 Heinz Kuttin Austria 88.5 89.0 226.0
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 89.0 88.0 222.9
5 Jan Boklöv Szwecja 91.0 87.0 221.6
6 Ron Richards Kanada 87.0 86.0 220.1
7 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 89.0 85.5 218.4
8 Vladimir Breitschev Bułgaria 89.0 86.0 216.5
  Frantisek Jez Czechosłowacja 89.5 83.0 216.5
10 Ernst Vettori Austria 88.5 84.0 216.0
11 Dieter Thoma RFN 88.5 81.5 214.0
12 Andrej Verveikin ZSRR 88.5 82.0 211.6
13 Josef Heumann RFN 86.0 83.0 209.3
14 Thomas Kindlimann Szwajcaria 83.0 83.0 205.2
15 Franz Neulaendtner Austria 81.0 83.5 204.4
16 Didier Mollard Francja 84.0 81.5 203.6
17 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 88.0 79.0 203.4
18 Matti Nykänen Finlandia 89.5 75.5 203.0
  Noriaki Kasai Japonia 83.5 81.5 203.0
20 Christoph Lehmann Szwajcaria 86.0 78.5 202.9
21 Roberto Cecon Włochy 85.0 80.0 200.3
22 Andreas Bauer RFN 81.5 80.0 197.8
23 Nicolas Jean-Prost Francja 86.0 76.0 196.4
24 Thomas Klauser RFN 82.0 79.5 196.3
  Jari Puikkonen Finlandia 82.0 79.5 196.3
26 Michail Jessin ZSRR 80.5 80.0 195.6
27 Pavel Kustov ZSRR 83.5 75.5 193.3
28 Rene Kummerloew NRD 81.5 76.5 191.6
29 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 80.0 77.0 189.4
30 Manabu Nikaido Japonia 89.5 69.5 188.8
31 Akira Sato Japonia 83.5 73.5 188.4
  Jiri Parma Czechosłowacja 81.5 75.5 188.4
33 Thomas Nordgren Szwecja 79.5 76.5 186.7
34 Stefan Horngacher Austria 83.0 73.0 186.2
35 Virginio Lunardi Włochy 80.5 76.0 185.8
36 Heiko Hunger NRD 80.0 75.0 182.5
37 Ingo Zuechner NRD 80.0 74.0 182.3
  Jan Kowal Polska 79.0 75.0 182.3
39 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 81.0 72.5 181.7
40 Primoz Kopac Jugosławia 77.5 75.5 181.6
41 Christian Hauswirth Szwajcaria 81.0 72.5 180.2
42 Rune Olijnyk Norwegia 79.5 74.0 179.2
43 Staffan Taellberg Szwecja 79.5 72.0 176.3
44 Mikael Martinsson Szwecja 79.5 71.0 175.1
45 Janez Debelak Jugosławia 77.0 71.0 174.1
46 Robert Leonhardt RFN 76.5 73.0 173.4
47 Colin Capel Kanada 77.0 72.5 171.9
  Sandro Sambugaro Włochy 78.5 71.0 171.9
49 Matjaz Debelak Jugosławia 78.5 69.0 169.0
50 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 76.5 70.0 168.3
51 Jarosław Mądry Polska 74.5   86.9
52 Kurt Stein USA 74.0   85.8
  Miran Tepes Jugosławia 74.0   85.8
54 Andi Rauschmeier Austria 73.5   84.7
55 Antonio Lacedelli Włochy 73.0   84.1
56 Pekka Suorsa Finlandia 72.5   83.5
57 Akira Higashi Japonia 71.5   82.8
58 Kent Johanssen Norwegia 71.5   82.3
59 Jim Holland USA 71.0   80.7
60 Ole Christian Eidhammer Norwegia 69.5   80.4
61 Emil Zografski Bułgaria 70.5   80.1
62 John Lockyer Kanada 70.0   80.0
63 Kris Severson USA 70.0   79.5
64 Bernat Sola Hiszpania 69.5   77.4
65 Primoz Ulaga Jugosławia 71.5   77.3
66 Kaarlo Rautio Kanada 69.0   75.8
  Kirk Allen Kanada 69.0   75.8
68 Bryan Sanders USA 65.5   70.6
69 Chad Anders Kanada 59.5   58.4
70 Chris Ferguson Kanada 57.0   55.9
71 Kevin Allen Kanada 55.0   52.5

« Puchar Świata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1989/1990

Puchar Świata 1989/1990

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich