Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
03.12.1989 - Thunder Bay (Kanada) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma RFN 118.0 115.0 224.0
2 Heinz Kuttin Austria 118.0 117.5 223.5
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 116.0 119.0 223.0
4 Jan Boklöv Szwecja 118.5 117.0 218.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 118.5 114.0 218.5
6 Josef Heumann RFN 117.0 114.5 217.0
7 Staffan Taellberg Szwecja 116.0 113.0 216.0
8 Andreas Felder Austria 114.5 113.5 213.5
9 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 114.5 113.5 212.5
10 Matti Nykänen Finlandia 114.5 113.5 212.0
11 Andrej Verveikin ZSRR 115.0 112.5 211.0
12 Frantisek Jez Czechosłowacja 112.0 113.0 208.5
13 Jiri Parma Czechosłowacja 112.0 110.0 205.0
14 Robert Leonhardt RFN 113.0 110.5 204.5
15 Risto Laakkonen Finlandia 112.0 109.0 204.0
16 Thomas Kindlimann Szwajcaria 113.0 106.5 200.5
17 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 109.0 109.0 197.5
18 Thomas Klauser RFN 109.0 104.5 195.5
19 Franz Neulaendtner Austria 109.5 104.5 193.5
20 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 106.5 104.0 191.0
21 Stefan Horngacher Austria 108.0 105.0 190.5
22 Pavel Ploc Czechosłowacja 104.0 108.5 189.0
23 Michail Jessin ZSRR 108.0 102.0 188.0
24 Didier Mollard Francja 104.0 106.5 187.5
25 Primoz Kopac Jugosławia 104.0 101.0 184.5
26 Roberto Cecon Włochy 106.0 99.5 184.0
27 Virginio Lunardi Włochy 112.0 95.5 183.5
  Noriaki Kasai Japonia 105.0 101.0 183.5
29 Christian Hauswirth Szwajcaria 104.0 99.5 182.5
30 Mikael Martinsson Szwecja 109.0 98.0 182.0
31 Pekka Suorsa Finlandia 103.5 101.0 180.5
32 Ingo Zuechner NRD 102.0 102.0 179.0
33 Antonio Lacedelli Włochy 101.5 101.5 177.5
34 Rune Olijnyk Norwegia 104.5 97.0 177.0
35 Andreas Bauer RFN 104.0 100.0 176.5
  Ernst Vettori Austria 96.0 107.0 176.5
37 Ron Richards Kanada 100.0 99.0 173.5
38 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 102.0 97.0 172.0
39 Rene Kummerloew NRD 104.0 94.0 171.0
40 Akira Sato Japonia 96.0 97.5 164.5
41 Janez Debelak Jugosławia 97.0 92.0 161.5
  Miran Tepes Jugosławia 96.5 92.5 161.5
43 Emil Zografski Bułgaria 101.0 90.5 161.0
  Manabu Nikaido Japonia 102.0 90.5 161.0
45 Heiko Hunger NRD 100.5 91.5 159.0
46 Bernat Sola Hiszpania 99.5 90.0 157.5
47 Vladimir Breitschev Bułgaria 106.5 80.5 154.0
48 Matjaz Debelak Jugosławia 95.5 88.5 150.0
49 Christoph Lehmann Szwajcaria 95.5 88.5 147.5
50 Nicolas Jean-Prost Francja 96.5 85.5 146.0
51 Jarosław M±dry Polska 96.0   79.0
52 Jan Kowal Polska 95.0   78.5
  Thomas Nordgren Szwecja 95.5   78.5
54 Jim Holland USA 92.0   75.0
55 Kent Johanssen Norwegia 91.0   73.0
  Akira Higashi Japonia 90.5   73.0
57 Bryan Sanders USA 91.5   72.0
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 89.5   72.0
59 Pavel Kustov ZSRR 89.5   71.5
60 Colin Capel Kanada 89.5   70.5
61 Sandro Sambugaro Włochy 88.5   70.0
62 Jari Puikkonen Finlandia 88.0   69.5
63 Kurt Stein USA 88.0   68.5
64 Kirk Allen Kanada 86.0   65.5
65 John Lockyer Kanada 84.0   65.0
66 Kris Severson USA 79.0   55.5
67 Andi Rauschmeier Austria 67.0   15.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich