Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
03.12.1989 - Thunder Bay (Kanada) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma RFN 118.0 115.0 224.0
2 Heinz Kuttin Austria 118.0 117.5 223.5
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 116.0 118.0 223.0
4 Jan Boklöv Szwecja 118.5 117.0 218.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 118.5 114.0 218.5
6 Josef Heumann RFN 117.0 114.5 217.0
7 Staffan Taellberg Szwecja 116.0 113.0 216.0
8 Andreas Felder Austria 114.5 113.5 213.5
9 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 114.5 113.5 212.5
10 Matti Nykänen Finlandia 114.5 113.5 212.0
11 Andrej Vervejkin ZSRR 115.0 112.5 211.0
12 Frantisek Jez Czechosłowacja     208.5
13 Jiri Parma Czechosłowacja 112.0 110.0 205.0
14 Robert Leonhard RFN 113.0 110.5 204.5
15 Risto Laakonen Finlandia 112.0 109.0 204.0
16 Thomas Kindlimann Szwajcaria     200.5
17 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     197.5
18 Thomas Klauser RFN     195.5
19 Franz Neulaendtner Austria     193.5
20 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     191.0
21 Stefan Horngacher Austria     190.5
22 Pavel Ploc Czechosłowacja     189.0
23 Michail Essin ZSRR     188.0
24 Didier Mollard Francja     187.5
25 Primoz Kopac Jugosławia     184.5
26 Roberto Cecon Włochy     184.0
27 Virginio Lunardi Włochy     183.5
  Noriaki Kasai Japonia     183.5
29 Christian Hauswirth Szwajcaria     182.5
30 Mikael Martinsson Szwecja     182.0
31 Pekka Suorsa Finlandia     180.5
32 Ingo Zuechner NRD     179.0
33 Antonio Lacedelli Włochy     177.5
34 Rune Olijnyk Norwegia     177.0
35 Andreas Bauer RFN     176.5
  Ernst Vettori Austria     176.5
37 Ron Richards Kanada     175.5
38 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     172.0
39 Rene Kummerloew NRD     171.0
40 Akira Sato Japonia     164.5
41 Janez Debelak Jugosławia     161.5
  Miran Tepes Jugosławia     161.5
43 Emil Zografski Bułgaria     161.0
  Manabu Nikaido Japonia     161.0
45 Heiko Hunger NRD     159.0
46 Bernat Sola Hiszpania     157.5
47 Vladimir Breitschev Bułgaria     154.0
48 Matjaz Debelak Jugosławia     150.0
49 Christoph Lehmann Szwajcaria     147.5
50 Nicolas Jean-Prost Francja     146.0
51 Jarosław M±dry Polska     79.0
52 Jan Kowal Polska     78.5
  Thomas Nordgren Szwecja     78.5
54 Jim Holland USA     75.0
55 Kent Johanssen Norwegia     73.0
  Akira Higashi Japonia     73.0
57 Bryan Sanders USA     72.0
  Ole Christian Eidhammer Norwegia     72.0
59 Pavel Kustov ZSRR     71.5
60 Colin Capel Kanada     70.5
61 Sandro Sambugaro Włochy     70.0
62 Jari Puikkonen Finlandia     69.5
63 Kurt Stein USA     68.5
64 Kirk Allen Kanada     65.5
65 John Lockyer Kanada     65.0
66 Kris Severson USA     55.5
67 Andreas Rauschmeier Austria     15.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich