Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
20.03.1988 - Oslo (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Erik Johnsen Norwegia 97.5 105.5 217.2
2 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 94.5 103.0 202.0
3 Guenther Stranner Austria 90.0 102.0 194.3
4 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 89.0 104.5 192.9
5 Thomas Klauser RFN 91.5 102.0 190.9
6 Vegard Opaas Norwegia 89.5 103.5 190.7
7 Hroar Stjernen Norwegia 88.5 101.5 190.0
8 Jan Henrik Troen Norwegia 89.5 100.5 189.5
9 Heinz Kuttin Austria 91.5 98.0 188.8
10 Magnus Aastroem Szwecja 89.0 99.5 185.4
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 85.0 102.0 183.3
12 Jon-Inge Kjorum Norwegia 86.5 100.0 183.1
13 Pavel Ploc Czechosłowacja 90.5 96.5 182.8
14 Steinar Braaten Norwegia 88.5 100.5 182.6
15 Zbigniew Klimowski Polska 87.0 101.5 182.4
16 Jiri Malec Czechosłowacja 90.5 98.5 181.1
17 Matti Nykänen Finlandia 85.0 100.0 181.0
18 Franz Wiegele Austria 89.5 97.5 180.8
19 Josef Heumann RFN 86.5 100.0 178.6
20 Rajko Lotric Jugosławia 85.0 96.5 178.1
21 Piotr Fijas Polska 85.0 100.5 177.7
22 Matjaz Zupan Jugosławia 86.5 97.0 177.4
23 Jiri Parma Czechosłowacja 81.5 99.0 175.7
24 Christian Hauswirth Szwajcaria 85.5 98.5 175.1
25 Werner Schuster Austria 85.5 97.5 174.7
26 Stein Gruben Norwegia 87.5 94.5 173.8
27 Magne Johansen Norwegia 85.5 94.5 170.5
28 Risto Laakkonen Finlandia 83.0 94.5 168.0
29 Didier Mollard Francja 86.5 94.5 167.9
30 Tuomo Ylipulli Finlandia 84.5 93.0 167.5
31 Kai Nokelainen Finlandia 86.5 90.0 166.6
32 Trond Joeran Pedersen Norwegia 85.5 93.5 166.1
33 Primoz Ulaga Jugosławia 91.0 86.5 165.0
34 Miran Tepes Jugosławia 84.0 91.0 164.0
35 Werner Haim Austria 81.0 95.0 163.9
36 Thomas Nordgren Szwecja 85.5 91.0 162.6
37 Stale Fjorden Norwegia 84.5 91.5 162.4
38 Kent Johanssen Norwegia 82.0 93.0 161.0
39 Jan Boklöv Szwecja 84.5 96.5 160.9
40 Heikki Ylipulli Finlandia 85.5 89.5 160.0
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 87.0 88.0 160.0
42 Staffan Taellberg Szwecja 84.5 89.5 159.6
43 Jan Kowal Polska 84.0 91.0 157.5
44 Clas Brede Braaten Norwegia 84.0 89.0 154.2
45 Andreas Felder Austria 84.0 86.0 151.5
46 Anders Daun Szwecja 84.5 86.5 149.4
47 Ernst Vettori Austria 80.0 84.5 143.8
48 Horst Bulau Kanada 81.0 85.5 143.6
49 Mike Holland USA 81.0 85.5 142.1
50 Halvor Persson Norwegia 80.5 83.5 139.1
51 Harald Soerensen Norwegia 80.5   67.7
52 Rolf Age Berg Norwegia 81.5   67.6
53 Christoph Lehmann Szwajcaria 80.0   67.0
54 Frode Rogstad Norwegia 81.0   66.4
55 Magnus Westman Szwecja 79.5   65.3
56 Larry Olsen USA 80.0   65.0
57 Joe Holland USA 79.0   64.6
58 Eric Breche Francja 78.5   64.4
59 Carlo Pinzani Włochy 78.5   63.9
60 Andreas Bauer RFN 77.5   63.0
61 Todd Gillmann Kanada 77.0   62.8
62 Heiko Hunger NRD 78.0   62.7
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 78.0   62.2
  Yasuhide Miyazaki Japonia 78.0   62.2
65 Nicolas Jean-Prost Francja 78.5   61.9
  Gerard Balanche Szwajcaria 78.5   61.9
67 Tad Langlois USA 78.0   61.2
68 Robert Kopac Jugosławia 77.5   60.5
  Joern Karlsen Norwegia 77.5   60.5
70 Masaru Nagaoka Japonia 77.0   59.8
71 Ulf Findeisen NRD 75.0   59.5
72 Stein-Arve Vennatroe Norwegia 78.0   59.2
73 Stein Eric Tveiten Norwegia 75.0   58.0
74 Fabrice Piazzini Szwajcaria 76.0   57.9
75 Sylvain Guillaume Francja 74.5   56.3
76 Pascal Reymond Szwajcaria 74.5   55.8
  Oeyvind Berg Norwegia 74.5   55.8
78 Robert Selbekk-Hansen Norwegia 75.0   55.5
  Mikael Martinsson Szwecja 75.0   55.5
80 Florian Treves Francja 74.0   53.6
81 Sadao Shimizu Japonia 72.0   51.3
82 Laszlo Fischer Węgry 71.5   50.1
83 Chris Gilbertson USA 72.0   49.8
84 Peter Rohwein RFN 71.0   44.4
85 Takayuki Sasaki Japonia 68.0   44.2
86 Ralph Gebstedt NRD 67.0   43.8
87 Katsushi Tao Japonia 68.0   43.7
88 Toshiaki Tao Japonia 67.5   43.5
89 Mihaly Szalai Węgry 66.5   41.6
90 Todd Wilson USA 66.5   41.1
91 Bernat Sola Hiszpania 63.5   35.4
92 Jesus Lobo Hiszpania 64.0   33.6
93 Gerrit Konijnenberg Holandia 62.0   30.0
94 Eddie Edwards Wielka Brytania 60.0   27.0
95 Oliver Strohmaier Austria 71.0   15.4

« Puchar Świata 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1987/1988

Puchar Świata 1987/1988

Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich