TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
20.03.1988 - Oslo (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Erik Johnsen Norwegia 97.5 105.5 217.2
2 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 94.5 103.0 202.0
3 Guenther Stranner Austria 90.0 102.0 194.3
4 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 89.0 104.5 192.9
5 Thomas Klauser RFN 91.5 102.0 190.9
6 Vegard Opaas Norwegia 89.5 103.5 190.7
7 Hroar Stjernen Norwegia 88.5 101.5 190.0
8 Jan Henrik Troen Norwegia 89.5 100.5 189.5
9 Heinz Kuttin Austria 91.5 98.0 188.8
10 Magnus Aastroem Szwecja 89.0 99.5 185.4
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 85.0 102.0 183.3
12 Jon-Inge Kjorum Norwegia 86.5 100.0 183.1
13 Pavel Ploc Czechosłowacja 90.5 96.5 182.8
14 Steinar Braaten Norwegia 88.5 100.5 182.6
15 Zbigniew Klimowski Polska 87.0 101.5 182.4
16 Jiri Malec Czechosłowacja 90.5 98.5 181.1
17 Matti Nykänen Finlandia 85.0 100.0 181.0
18 Franz Wiegele Austria 89.5 97.5 180.8
19 Josef Heumann RFN 86.5 100.0 178.6
20 Rajko Lotric Jugosławia 85.0 96.5 178.1
21 Piotr Fijas Polska 85.0 100.5 177.7
22 Matjaz Zupan Jugosławia 86.5 97.0 177.4
23 Jiri Parma Czechosłowacja 81.5 99.0 175.7
24 Christian Hauswirth Szwajcaria 85.5 98.5 175.1
25 Werner Schuster Austria 85.5 97.5 174.7
26 Stein Gruben Norwegia 87.5 94.5 173.8
27 Magne Johansen Norwegia 85.5 94.5 171.5
28 Risto Laakonen Finlandia 83.0 94.5 168.0

« Puchar ¦wiata 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1987/1988

Puchar ¦wiata 1987/1988

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »