Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
27.02.1983 - Falun (Szwecja) K-112
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 111.5 104.0 241.9
2 Armin Kogler Austria 109.0 104.5 240.1
3 Ole Bremseth Norwegia 106.0 106.0 239.0
4 Per Bergerud Norwegia 102.5 109.0 238.3
5 Primoz Ulaga Jugosławia 107.0 107.0 237.6
6 Jon-Eilert Boegseth Norwegia 109.5 103.0 235.7
7 Mike Holland USA 106.0 105.5 228.8
8 Horst Bulau Kanada 108.0 101.0 228.3
9 Manfred Deckert NRD 107.5 101.0 226.1
10 Ernst Vettori Austria 100.5 104.5 222.2
  Georg Waldvogel RFN 104.0 101.0 222.2
12 Steinar Braaten Norwegia 100.5 105.5 221.6
  Wolfgang Steiert RFN 102.0 104.0 221.6
14 Gerard Colin Francja 107.0 100.0 221.5
15 Jens Weissflog NRD 107.5 98.0 221.4
16 Richard Schallert Austria 100.0 105.5 220.9
17 Klaus Ostwald NRD 102.0 102.0 218.8
18 Olav Hansson Norwegia 96.0 104.5 215.4
19 Andreas Bauer RFN 104.5 101.0 214.9
20 Hans Wallner Austria 100.5 101.5 214.5
21 Ivar Mobekk Norwegia 99.5 103.5 214.4
22 Jari Pulkkinen Finlandia 97.5 102.0 213.0
23 Roger Ruud Norwegia 102.0 96.5 209.6
24 Jari Puikkonen Finlandia 97.5 100.5 207.4
25 Dennis McGrane USA 102.5 96.0 204.6
26 Miran Tepes Jugosławia 98.0 96.0 202.8
27 Seppo Toivonen Szwecja 98.5 95.5 200.8
28 Steve Collins Kanada 97.5 96.0 199.1
29 Peter Rohwein RFN 103.0 92.0 196.2
30 John Broman USA 96.0 96.0 195.0
31 Ulf Findeisen NRD 96.0 100.0 194.1
32 Hubert Neuper Austria 91.5 98.5 193.2
33 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 100.5 89.0 191.5
34 Ron Richards Kanada 98.0 93.0 190.1
35 Jeff Hastings USA 96.5 91.5 189.9
36 Fritz Esser Austria 91.0 95.0 186.1
37 Tomas Jernkrook Szwecja 96.5 89.5 184.6
38 Jan Holmlund Szwecja 90.5 95.0 183.9
39 Alfred Groyer Austria 93.5 90.0 182.6
40 Thomas Klauser RFN 90.0 96.0 182.1
41 Geir Johnson Norwegia 92.0 92.0 180.8
42 Pentti Kokkonen Finlandia 90.0 92.5 180.7
43 Thomas Hasselberger RFN 92.0 91.5 177.6
44 Matjas Zagar Jugosławia 88.0 91.0 168.8
45 Markku Pusenius Finlandia 94.0 82.5 167.3
46 Tadeusz Fijas Polska 85.5 88.5 163.3
47 Jan Boklöv Szwecja 96.0 75.0 156.3
48 David Brown Kanada 89.5 81.5 154.6
49 Bojan Globocnik Jugosławia 86.0 83.0 151.3
50 Goeran Andersson Szwecja 87.0 75.0 140.0
51 Ulf Astroem Szwecja 84.5   76.9
52 Per Balkasen Szwecja 85.0   76.1
53 Anders Daun Szwecja 82.0   72.4
54 Roger Karlsson Szwecja 83.0   71.8
55 Veli Rautio Kanada 81.5   71.7
56 Olov Andersson Szwecja 81.0   70.5
57 Peter Lind Szwecja 82.5   70.1
58 Aake Norman Szwecja 76.5   63.2
59 Rajko Lotric Jugosławia 75.5   60.8
60 Christer Karlsson Szwecja 76.0   60.0
61 Krister Bratt Szwecja 77.0   59.9
62 Bo Andersson Szwecja 75.5   59.8

« Puchar Świata 1982/1983 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1982/1983

Puchar Świata 1982/1983

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich