TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
30.12.1982 - Oberstdorf (RFN) K-110
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Horst Bulau Kanada 114.5 114.0 264.9
2 Matti Nykänen Finlandia 113.0 114.0 261.8
3 Armin Kogler Austria 114.0 106.5 255.2
4 Richard Schallert Austria 111.0 108.0 251.6
5 Steinar Braaten Norwegia 113.0 107.0 251.0
6 Hubert Neuper Austria 108.0 107.5 248.7
7 Olav Hansson Norwegia 110.0 106.5 248.1
  Per Bergerud Norwegia 109.5 107.0 248.1
9 Piotr Fijas Polska 110.5 107.0 247.0
10 Ole Bremseth Norwegia 108.0 107.0 245.0
11 Thomas Klauser RFN 106.5 105.0 240.6
12 Jari Puikkonen Finlandia 105.5 108.5 239.6
13 Tuomo Ylipulli Finlandia 106.0 108.0 239.1
14 Pentti Kokkonen Finlandia 106.5 106.0 239.0
15 Klaus Ostwald NRD     238.2
  Roger Ruud Norwegia     238.2
17 Hans Wallner Austria     238.1
18 Massimo Rigoni Włochy     236.7
19 Christoph Schwartz RFN     234.7
20 Ron Richards Kanada     233.6
21 Steve Collins Kanada     233.5
22 Ivar Mobekk Norwegia     233.4
  Dennis McGrane USA     233.4
24 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     233.3
25 Andreas Bauer RFN     232.5
26 Jens Weissflog NRD     230.7
27 Jan Henrik Troen Norwegia     230.2
28 Horger Freitag NRD     229.7
29 Wolfgang Steiert RFN     229.4
30 Ulf Findeisen NRD     229.3
31 Jeffrey Hastings USA     229.2
32 Rupert Hirner Austria     227.9
33 Manfred Steiner Austria     226.8
  Mike Holland USA     226.8
35 Lorenz Wegscheider RFN     224.7
36 Bogdan Zwijacz Polska     223.6
37 Jiri Parma Czechosłowacja     222.7
38 Valerji Karetnikov ZSRR     222.5
39 Gerard Colin Francja     221.0
40 Markku Pusenius Finlandia     220.5
41 Stefan Stannarius NRD     219.6
42 Georg Waldvogel RFN     219.4
43 Vladimir Cherniaev ZSRR     217.1
44 Bohumil Vacek Czechosłowacja     216.9
45 Jukka Kalso Finlandia     214.1
46 Walent Boschitschkov Bułgaria     212.1
47 Matjas Zagar Jugosławia     209.8
48 Thomas Hasselberger RFN     203.2
49 Primoz Ulaga Jugosławia     190.9
50 Jan Tanczos Czechosłowacja     109.4
51 Rajko Lotric Jugosławia     109.1
52 Miran Tepes Jugosławia     109.0
53 Alfred Groyer Austria     107.9
54 Adolf Hirner Austria     107.6
55 Masaru Nagaoka Japonia     106.5
56 Sergej Muchin ZSRR     106.4
57 Janusz Duda Polska     106.3
58 Hirokazu Yagi Japonia     104.8
59 Peter Schwinghammer RFN     104.4
60 Vladimir Breitschev Bułgaria     103.0
61 Chiharu Nishikata Japonia     102.4
62 Vasja Bajc Jugosławia     102.3
63 Christian Hauswirth Szwajcaria     100.8
64 Peter Ciz Czechosłowacja     100.4
65 Leonid Komarov ZSRR     99.0
66 Jan Łoniewski Polska     98.6
67 Roberto Varutti Włochy     98.0
68 Thomas Ihle RFN     97.1
69 Joachim Ernst RFN     95.1
70 Roger Zilkowsky Kanada     93.8
71 Uli Boll RFN     92.2
72 Bernard Guillaume Francja     91.9
73 Aleksandr Taranov ZSRR     91.8
74 Laszlo Fischer Węgry     91.0
75 Jose Rivera Hiszpania     89.7
76 Thomas Cano Hiszpania     88.7
77 Masahiko Takahashi Japonia     87.9
78 Peter Rohwein RFN     84.0
79 Gabor Geller Węgry     79.1
80 Juan Meno Hiszpania     73.0
81 Zoltan Kelemen Węgry     62.5

« Puchar ¦wiata 1982/1983 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1982/1983

Puchar ¦wiata 1982/1983

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »