Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
12.03.2016 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Eisenbichler Niemcy 141.5 139.0 282.8
2 Karl Geiger Niemcy 141.0 134.5 272.6
3 Cene Prevc Słowenia 135.0 132.5 265.4
4 Tom Hilde Norwegia 136.5 131.5 260.8
5 Anze Semenic Słowenia 132.0 130.5 251.7
6 Martin Hamann Niemcy 134.0 133.0 251.5
7 Markus Schiffner Austria 123.0 130.5 249.4
8 Ernest Prislic Słowenia 129.0 128.5 247.7
9 Ilmir Hazetdinov Rosja 128.0 121.0 242.9
10 Klemens Murańka Polska 128.0 127.5 236.4
11 Marinus Kraus Niemcy 129.0 127.0 236.0
12 Pius Paschke Niemcy 126.5 124.5 231.4
13 Elias Tollinger Austria 126.5 123.0 231.2
14 Paul Winter Niemcy 128.0 125.0 229.0
15 Evgeniy Klimov Rosja 122.0 125.0 228.4
16 Tomas Vancura Czechy 124.5 125.5 227.4
17 Clemens Aigner Austria 124.5 125.0 227.2
18 Andraz Pograjc Słowenia 128.0 120.5 221.5
19 Jakub Wolny Polska 123.0 120.0 215.4
20 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 121.0 120.0 214.9
21 Jan Ziobro Polska 122.5 121.5 210.2
22 Aleksandr Bazhenov Rosja 121.0 115.0 202.8
23 Clemens Leitner Austria 118.0 117.5 202.3
24 Tilen Bartol Słowenia 124.5 114.0 202.0
25 Ossi-Pekka Valta Finlandia 124.0 115.0 201.9
26 Sabirzhan Muminov Kazachstan 123.0 114.5 201.1
27 Denis Kornilov Rosja 120.5 115.0 200.8
28 Frans Taehkaevuori Finlandia 122.0 116.0 196.2
29 Vladislav Boyarintsev Rosja 118.5 115.0 196.0
30 Rok Justin Słowenia 126.5 DSQ 115.5
31 Dimitry Vassiliev Rosja 118.5   102.0
32 Janni Reisenauer Austria 118.0   101.7
33 Vojtech Stursa Czechy 117.0   95.7
34 Krzysztof Biegun Polska 123.0   95.0
35 Mikhail Maksimochkin Rosja 117.0   93.9
36 Egor Usachev Rosja 114.0   93.6
37 Aleksander Zniszczoł Polska 111.0   85.6
38 Jakub Kot Polska 111.5   83.8
39 Riku Taehkaevuori Finlandia 111.5   80.8
40 Konstantin Sokolenko Kazachstan 101.0   68.6
41 Daniel Huber Austria 74.5   10.8

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich