Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
04.03.2016 - Vikersund (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rok Justin Słowenia 109.0 111.0 263.2
2 Tom Hilde Norwegia 110.5 111.5 262.8
3 Halvor Egner Granerud Norwegia 107.0 113.5 261.9
4 Tomas Vancura Czechy 110.0 110.5 259.8
5 Tobias Birchler Szwajcaria 114.0 109.5 258.5
6 Thomas Hofer Austria 109.5 111.5 257.0
7 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 107.0 109.0 253.6
8 Marinus Kraus Niemcy 109.0 109.0 250.2
9 Markus Schiffner Austria 107.5 109.5 249.7
10 Bor Pavlovcic Słowenia 107.5 107.5 249.1
11 Paul Winter Niemcy 106.5 110.0 248.0
12 Janni Reisenauer Austria 111.0 105.5 247.2
13 Viktor Polasek Czechy 111.5 108.0 246.3
14 Clemens Aigner Austria 106.5 104.5 244.3
15 Robert Johansson Norwegia 108.5 104.0 242.9
16 Cestmir Kozisek Czechy 106.5 105.5 242.5
17 Pius Paschke Niemcy 106.0 106.5 240.5
18 Tilen Bartol Słowenia 103.0 110.0 239.5
19 Elias Tollinger Austria 106.5 103.0 238.3
20 Paul Brasme Francja 110.0 100.0 237.2
21 Marius Lindvik Norwegia 108.5 101.5 236.3
22 Markus Eisenbichler Niemcy 107.0 116.0 233.8
23 Espen Roee Norwegia 103.0 109.0 233.6
24 Andraz Pograjc Słowenia 105.0 106.0 230.6
25 Andreas Schuler Szwajcaria 108.0 101.0 229.6
26 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 105.0 106.0 227.2
27 Yuken Iwasa Japonia 107.0 103.0 226.9
28 Ernest Prislic Słowenia 108.0 101.0 225.1
29 Krzysztof Miętus Polska 106.0 103.5 224.8
30 Krzysztof Leja Polska 107.0 99.0 220.5
31 Vojtech Stursa Czechy 109.0 101.0 212.6
32 Maximilian Steiner Austria 104.5   111.4
33 Naoki Nakamura Japonia 105.0   110.8
34 Pascal Kaelin Szwajcaria 103.5   109.9
35 Anze Semenic Słowenia 103.0   109.6
36 Noelig Revilliod Blanchard Francja 102.5   109.5
37 David Siegel Niemcy 101.0   109.0
38 Martin Hamann Niemcy 101.5   108.9
39 Artur Kukuła Polska 104.0   108.1
40 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 104.0   107.8
41 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 103.5   107.0
42 Daniel Huber Austria 99.5   106.1
43 Mikhail Maksimochkin Rosja 102.0   105.7
44 Juho Ojala Finlandia 101.5   103.6
45 Frans Taehkaevuori Finlandia 101.0   102.6
46 Dominik Kastelik Polska 101.0   102.4
47 Masamitsu Ito Japonia 100.0   101.5
48 Dawid Jarz±bek Polska 99.0   101.3
49 Aleksandr Bazhenov Rosja 100.5   99.7
50 Adam Ruda Polska 99.0   98.7
51 Christian Friberg USA 97.0   95.0
52 Andrzej Zapotoczny Polska 97.0   93.8
53 Yevhen Marusiak Ukraina 99.0   92.6
54 Mathis Contamine Francja 94.5   91.2
55 Stepan Pasichnyk Ukraina 93.5   88.4
56 Antti Aalto Finlandia 94.0   85.5
57 Lars Antonissen Holandia 91.0   80.9
58 Chil-Ku Kang Korea Pd. 92.0   80.4

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich