Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
27.02.2016 - Brotterode (Niemcy) K-105

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Bartłomiej Kłusek Polska 114.0 113.6
2 Daniel Huber Austria 115.5 113.1
3 Tim Heinrich Niemcy 116.5 109.9
4 Clemens Aigner Austria 108.0 107.5
5 Krzysztof Miętus Polska 114.0 107.3
6 Klemens Murańka Polska 115.0 104.9
7 Pius Paschke Niemcy 104.0 100.3
  Cestmir Kozisek Czechy 106.5 100.3
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 123.5 99.4
10 Krzysztof Biegun Polska 105.0 99.1
11 Robert Johansson Norwegia 103.0 98.1
12 Sebastian Colloredo Włochy 109.5 97.4
13 Elias Tollinger Austria 102.5 95.1
14 Vojtech Stursa Czechy 104.5 93.5
15 Paul Winter Niemcy 103.5 93.4
16 Tobias Birchler Szwajcaria 101.5 93.1
17 Aleksander Zniszczoł Polska 109.0 92.1
18 Ernest Prislic Słowenia 104.5 91.6
19 Espen Roee Norwegia 102.0 90.9
20 Matjaz Pungertar Słowenia 101.5 89.6
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 107.0 89.1
22 Andreas Schuler Szwajcaria 100.5 86.3
23 Seou Choi Korea Pd. 111.5 85.0
24 Johannes Schubert Niemcy 101.5 84.1
25 Jan Kus Słowenia 100.5 83.4
26 Rok Justin Słowenia 101.5 82.4
27 Florian Altenburger Austria 98.5 81.3
28 Paul Brasme Francja 98.0 78.2
29 Andraz Modic Słowenia 107.5 77.5
30 Ziga Jelar Słowenia 91.5 76.2
31 Joakim Aune Norwegia 95.0 76.0
32 Rune Velta Norwegia 95.0 75.4
33 Thomas Roch Dupland Francja 103.5 75.2
34 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 89.5 73.1
35 Jan Michalek Czechy 88.0 71.2
36 Christian Friberg USA 93.0 68.9
37 Markus Schiffner Austria 89.5 66.9
38 Pascal Kaelin Szwajcaria 96.5 66.8
39 Joshua Maurer Kanada 90.0 64.5
40 Daniele Varesco Włochy 91.0 62.2
41 Mitja Meznar Słowenia 79.0 58.4
42 Felix Hoffmann Niemcy 86.5 56.7
43 Lars Antonissen Holandia 84.0 54.5
44 Julian Hahn Niemcy 78.5 50.7
45 Heung Chul Choi Korea Pd. 84.5 50.2
46 Chil-Ku Kang Korea Pd. 67.0 38.0
47 Zeno di Lenardo Włochy 65.5 33.0
48 Adam Ruda Polska 62.0 23.2
49 Thomas Diethart Austria DNS DNS
50 Jonathan Learoyd Francja DNS DNS

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich