Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
27.02.2016 - Brotterode (Niemcy) K-105

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Bartłomiej Kłusek Polska 114.0 113.6
2 Daniel Huber Austria 115.5 113.1
3 Tim Heinrich Niemcy 116.5 109.9
4 Clemens Aigner Austria 108.0 107.5
5 Krzysztof Miętus Polska 114.0 107.3
6 Klemens Murańka Polska 115.0 104.9
7 Pius Paschke Niemcy 104.0 100.3
  Cestmir Kozisek Czechy 106.5 100.3
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 123.5 99.4
10 Krzysztof Biegun Polska 105.0 99.1
11 Robert Johansson Norwegia 103.0 98.1
12 Sebastian Colloredo Włochy 109.5 97.4
13 Elias Tollinger Austria 102.5 95.1
14 Vojtech Stursa Czechy 104.5 93.5
15 Paul Winter Niemcy 103.5 93.4
16 Tobias Birchler Szwajcaria 101.5 93.1
17 Aleksander Zniszczoł Polska 109.0 92.1
18 Ernest Prislic Słowenia 104.5 91.6
19 Espen Roee Norwegia 102.0 90.9
20 Matjaz Pungertar Słowenia 101.5 89.6
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 107.0 89.1
22 Andreas Schuler Szwajcaria 100.5 86.3
23 Seou Choi Korea Pd. 111.5 85.0
24 Johannes Schubert Niemcy 101.5 84.1
25 Jan Kus Słowenia 100.5 83.4
26 Rok Justin Słowenia 101.5 82.4
27 Florian Altenburger Austria 98.5 81.3
28 Paul Brasme Francja 98.0 78.2
29 Andraz Modic Słowenia 107.5 77.5
30 Ziga Jelar Słowenia 91.5 76.2
31 Joakim Aune Norwegia 95.0 76.0
32 Rune Velta Norwegia 95.0 75.4
33 Thomas Roch Dupland Francja 103.5 75.2
34 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 89.5 73.1
35 Jan Michalek Czechy 88.0 71.2
36 Christian Friberg USA 93.0 68.9
37 Markus Schiffner Austria 89.5 66.9
38 Pascal Kaelin Szwajcaria 96.5 66.8
39 Joshua Maurer Kanada 90.0 64.5
40 Daniele Varesco Włochy 91.0 62.2
41 Mitja Meznar Słowenia 79.0 58.4
42 Felix Hoffmann Niemcy 86.5 56.7
43 Lars Antonissen Holandia 84.0 54.5
44 Julian Hahn Niemcy 78.5 50.7
45 Heung Chul Choi Korea Pd. 84.5 50.2
46 Chil-Ku Kang Korea Pd. 67.0 38.0
47 Zeno di Lenardo Włochy 65.5 33.0
48 Adam Ruda Polska 62.0 23.2
49 Thomas Diethart Austria DNS DNS
50 Jonathan Learoyd Francja DNS DNS

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Stanisław Snopek
Dzi¶ urodziny obchodzi:
Stanisław Snopek (1963)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich