Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
20.02.2016 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Glasder USA 124.5 132.5 211.1
2 Bartłomiej Kłusek Polska 118.0 130.0 200.7
3 Ernest Prislic Słowenia 130.0 122.0 200.3
4 Robert Johansson Norwegia 119.5 134.0 197.9
5 Rune Velta Norwegia 113.5 137.5 195.6
6 William Rhoads USA 132.0 110.0 195.5
7 Miran Zupancic Słowenia 116.0 133.0 194.9
8 Paul Winter Niemcy 124.5 126.5 193.5
9 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 118.0 119.0 191.8
10 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 113.5 130.0 190.5
11 Clemens Aigner Austria 120.5 120.0 189.0
12 Espen Roee Norwegia 114.0 124.0 187.5
13 Florian Altenburger Austria 114.0 123.5 185.1
14 Michael Neumayer Niemcy 122.5 116.5 181.8
15 Jan Ziobro Polska 115.0 114.5 180.3
16 Andraz Modic Słowenia 130.0 114.5 177.2
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.0 103.0 175.4
18 Thomas Diethart Austria 109.5 121.5 170.9
19 Rok Justin Słowenia 108.5 127.5 167.2
20 Andreas Schuler Szwajcaria 123.5 108.5 166.4
21 Pius Paschke Niemcy 118.5 110.0 165.3
22 Stefan Huber Austria 110.0 118.0 164.1
23 Pascal Kaelin Szwajcaria 119.0 101.0 149.2
24 Jan Kus Słowenia 111.5 114.0 148.7
25 Danny Queck Niemcy 121.0 104.0 140.5
26 Christian Friberg USA 104.5 119.0 139.6
27 Aleksander Zniszczoł Polska 114.0 105.0 136.8
28 Lars Antonissen Holandia 103.0 117.0 132.4
29 Julian Hahn Niemcy 104.0 114.0 131.4
30 Elias Tollinger Austria 115.5 87.5 119.5
31 Matjaz Pungertar Słowenia 107.0   48.2
32 Ayberk Demir Turcja 108.0   45.0
33 Trevor Edlund USA 91.0   31.5
34 AJ Brown USA 88.5   28.6
35 Marinus Kraus Niemcy 89.5   28.5
36 Samet Karta Turcja 94.5   27.6
37 Daniel Huber Austria 84.0   17.5
38 Nicholas Mattoon USA 86.5   16.6
39 Rogan Reid Kanada 78.5   0.3
40 Krzysztof Miętus Polska 68.0   0.0
41 Anze Semenic Słowenia 116.5   DSQ
42 Krzysztof Biegun Polska 76.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Noriaki Kasai
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrzej Galica (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich