Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
20.02.2016 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Glasder USA 124.5 132.5 211.1
2 Bartłomiej Kłusek Polska 118.0 130.0 200.7
3 Ernest Prislic Słowenia 130.0 122.0 200.3
4 Robert Johansson Norwegia 119.5 134.0 197.9
5 Rune Velta Norwegia 113.5 137.5 195.6
6 William Rhoads USA 132.0 110.0 195.5
7 Miran Zupancic Słowenia 116.0 133.0 194.9
8 Paul Winter Niemcy 124.5 126.5 193.5
9 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 118.0 119.0 191.8
10 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 113.5 130.0 190.5
11 Clemens Aigner Austria 120.5 120.0 189.0
12 Espen Roee Norwegia 114.0 124.0 187.5
13 Florian Altenburger Austria 114.0 123.5 185.1
14 Michael Neumayer Niemcy 122.5 116.5 181.8
15 Jan Ziobro Polska 115.0 114.5 180.3
16 Andraz Modic Słowenia 130.0 114.5 177.2
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.0 103.0 175.4
18 Thomas Diethart Austria 109.5 121.5 170.9
19 Rok Justin Słowenia 108.5 127.5 167.2
20 Andreas Schuler Szwajcaria 123.5 108.5 166.4
21 Pius Paschke Niemcy 118.5 110.0 165.3
22 Stefan Huber Austria 110.0 118.0 164.1
23 Pascal Kaelin Szwajcaria 119.0 101.0 149.2
24 Jan Kus Słowenia 111.5 114.0 148.7
25 Danny Queck Niemcy 121.0 104.0 140.5
26 Christian Friberg USA 104.5 119.0 139.6
27 Aleksander Zniszczoł Polska 114.0 105.0 136.8
28 Lars Antonissen Holandia 103.0 117.0 132.4
29 Julian Hahn Niemcy 104.0 114.0 131.4
30 Elias Tollinger Austria 115.5 87.5 119.5
31 Matjaz Pungertar Słowenia 107.0   48.2
32 Ayberk Demir Turcja 108.0   45.0
33 Trevor Edlund USA 91.0   31.5
34 AJ Brown USA 88.5   28.6
35 Marinus Kraus Niemcy 89.5   28.5
36 Samet Karta Turcja 94.5   27.6
37 Daniel Huber Austria 84.0   17.5
38 Nicholas Mattoon USA 86.5   16.6
39 Rogan Reid Kanada 78.5   0.3
40 Krzysztof Miętus Polska 68.0   0.0
41 Anze Semenic Słowenia 116.5   DSQ
42 Krzysztof Biegun Polska 76.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich