Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
23.01.2016 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tom Hilde Norwegia 127.0 132.5 267.6
2 Jaka Hvala Słowenia 130.0 129.5 266.1
3 Lukas Hlava Czechy 132.5 126.0 264.8
4 Daniel Huber Austria 125.0 121.5 237.7
5 Martin Hamann Niemcy 122.5 121.0 231.8
6 Elias Tollinger Austria 121.5 119.5 228.8
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 117.5 122.5 225.0
8 Tomas Vancura Czechy 119.5 120.0 223.1
9 Florian Altenburger Austria 124.0 114.5 222.3
10 Karl Geiger Niemcy 120.0 116.5 218.7
11 Markus Eisenbichler Niemcy 124.5 112.0 216.7
12 Espen Roee Norwegia 117.0 116.0 209.9
13 Rune Velta Norwegia 118.0 112.5 204.9
14 Marinus Kraus Niemcy 115.0 115.0 204.5
15 Clemens Aigner Austria 112.0 118.0 204.0
16 Pius Paschke Niemcy 117.0 112.0 202.7
17 Stefan Huber Austria 108.5 119.5 201.9
18 Bor Pavlovcic Słowenia 118.5 109.5 200.4
19 Kevin Bickner USA 124.5 100.0 193.6
20 Anze Semenic Słowenia 122.0 102.0 192.2
21 Vojtech Stursa Czechy 116.5 107.5 190.7
22 Przemysław Kantyka Polska 109.0 113.0 188.1
23 Tim Fuchs Niemcy 110.0 110.0 184.5
24 Tomaz Naglic Słowenia 109.5 111.0 180.4
25 Antti Aalto Finlandia 117.0 100.0 177.6
26 Naoki Nakamura Japonia 110.0 105.0 174.5
27 Andreas Schuler Szwajcaria 110.0 104.0 170.7
28 William Rhoads USA 116.0 95.0 167.3
29 Jernej Damjan Słowenia 118.5 92.5 166.3
30 Juho Ojala Finlandia 110.5 96.5 159.1
31 Shohtaroh Hosoda Japonia 108.0   88.4
32 Masamitsu Ito Japonia 108.5   88.3
33 Markus Schiffner Austria 108.0   87.4
34 Shota Saito Japonia 107.5   87.0
35 Mikhail Maksimochkin Rosja 107.0   86.6
36 Yukiya Sato Japonia 107.5   86.0
37 Adam Ruda Polska 106.5   83.7
38 Tilen Bartol Słowenia 107.5   83.5
39 Yuken Iwasa Japonia 103.0   78.4
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 103.0   78.4
41 Łukasz Podżorski Polska 103.0   77.9
42 Killian Peier Szwajcaria 103.0   77.4
43 Samet Karta Turcja 102.5   76.5
44 Minato Mabuchi Japonia 103.0   76.4
45 Aleksander Zniszczoł Polska 102.5   76.0
46 Dusty Korek Kanada 101.5   75.7
47 Hiroaki Watanabe Japonia 102.0   75.6
48 Aleksandr Bazhenov Rosja 101.5   74.7
49 Davide Bresadola Włochy 100.5   72.9
  Sho Suzuki Japonia 100.5   72.9
51 Roberto Dellasega Włochy 98.0   68.4
52 Dawid Jarz±bek Polska 94.5   61.6
53 Anselmi Ilola Finlandia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich