Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
17.01.2016 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 123.5 814.0
2 David Siegel Niemcy 134.5 109.8
3 Florian Altenburger Austria 136.5 109.7
4 Elias Tollinger Austria 139.0 107.9
5 Bor Pavlovcic Słowenia 140.5 107.0
6 Espen Roee Norwegia 142.0 106.2
7 Tom Hilde Norwegia 135.0 106.1
8 Markus Schiffner Austria 134.5 105.0
9 Vojtech Stursa Czechy 134.5 104.7
10 Tomaz Naglic Słowenia 138.0 102.5
11 Jaka Hvala Słowenia 133.0 101.9
12 Thomas Hofer Austria 134.0 101.4
13 Cestmir Kozisek Czechy 133.0 100.6
14 Andreas Kofler Austria 131.5 96.3
15 Rune Velta Norwegia 133.5 95.8
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 131.0 94.7
17 Jan Ziobro Polska 131.0 93.7
18 Tim Fuchs Niemcy 130.0 92.4
19 Pius Paschke Niemcy 129.0 89.6
20 Krzysztof Biegun Polska 124.0 88.9
21 Aleksander Zniszczoł Polska 126.5 86.8
22 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 127.0 85.8
23 Clemens Aigner Austria 127.0 84.8
24 Przemysław Kantyka Polska 125.0 84.0
25 Tilen Bartol Słowenia 121.0 83.7
26 Andreas Schuler Szwajcaria 125.5 83.4
  Ziga Jelar Słowenia 126.5 83.4
28 Krzysztof Miętus Polska 121.5 83.1
29 Niko Kytosaho Finlandia 120.0 79.9
30 Jernej Damjan Słowenia 123.0 76.8
31 Martin Hamann Niemcy 121.0 76.7
32 Michael Neumayer Niemcy 123.0 74.4
33 Viktor Polasek Czechy 118.0 70.8
34 Alexey Romashov Rosja 112.5 68.6
35 William Rhoads USA 113.5 65.1
36 Łukasz Podżorski Polska 111.5 64.7
37 Andreas Alamommo Finlandia 108.5 56.4
38 Dusty Korek Kanada 105.5 52.6
39 Chil-Ku Kang Korea Pd. 111.0 52.1
40 Daniele Varesco Włochy 112.0 51.9
41 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 108.5 51.5
42 Robert Johansson Norwegia 102.0 48.7
43 Joshua Maurer Kanada 107.5 48.4
44 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 109.0 45.9
45 Aleksandr Bazhenov Rosja 101.5 45.4
46 Seou Choi Korea Pd. 104.0 42.9
47 Roberto Dellasega Włochy 102.0 40.1
48 Davide Bresadola Włochy 92.0 17.1
49 Nicholas Alexander USA DNS DNS
50 Eetu Nousiainen Finlandia   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich