Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
09.01.2016 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 David Siegel Niemcy 137.5 136.5 282.4
2 Thomas Hofer Austria 138.5 135.0 269.5
3 Tom Hilde Norwegia 136.0 136.0 266.8
4 Bor Pavlovcic Słowenia 134.0 133.0 264.0
5 Dawid Kubacki Polska 130.5 135.5 261.6
6 Tomaz Naglic Słowenia 135.0 133.0 258.9
7 Martin Hamann Niemcy 128.5 132.5 254.3
8 Clemens Aigner Austria 132.5 130.0 254.2
9 Tomas Vancura Czechy 132.5 134.0 252.6
10 Rune Velta Norwegia 132.0 130.0 252.0
11 Pius Paschke Niemcy 130.5 129.5 249.5
12 Marinus Kraus Niemcy 131.5 128.0 246.4
13 Florian Altenburger Austria 132.0 130.0 246.0
14 Cestmir Kozisek Czechy 130.0 127.5 245.8
15 Tim Fuchs Niemcy 128.0 131.5 244.7
16 Elias Tollinger Austria 130.0 130.5 243.5
17 Bartłomiej Kłusek Polska 132.0 131.0 242.3
18 Andreas Kofler Austria 130.0 128.0 241.8
19 Adrian Sell Niemcy 127.0 131.5 240.8
20 Phillip Sjoeen Norwegia 128.0 128.5 239.9
21 Jure Sinkovec Słowenia 127.5 129.5 237.4
  Paul Winter Niemcy 128.0 128.0 237.4
23 Espen Roee Norwegia 131.0 127.5 236.9
24 Vojtech Stursa Czechy 128.5 127.5 236.1
25 Danny Queck Niemcy 126.5 128.0 236.0
26 Krzysztof Miętus Polska 129.0 128.0 235.5
27 Jonathan Siegel Niemcy 125.0 125.0 229.1
28 Cene Prevc Słowenia 128.0 125.0 227.6
29 Rok Justin Słowenia 129.0 124.5 227.4
30 Nicholas Alexander USA 129.0 124.0 225.3
31 Paul Brasme Francja 128.0   116.0
32 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 123.0   115.6
33 Markus Schiffner Austria 128.5   115.3
34 Sebastian Bradatsch Niemcy 126.0   114.4
35 Mikhail Maksimochkin Rosja 126.5   114.3
36 Sorin Iulian Pitea Rumunia 126.5   114.1
37 Sabirzhan Muminov Kazachstan 123.5   110.7
38 Przemysław Kantyka Polska 124.5   110.4
39 Johannes Schubert Niemcy 122.0   110.0
  Marius Lindvik Norwegia 124.0   110.0
41 Andreas Schuler Szwajcaria 128.0   109.8
42 Aleksandr Bazhenov Rosja 124.5   109.7
43 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 123.0   109.6
44 Markus Eisenbichler Niemcy 123.5   108.6
45 Krzysztof Biegun Polska 125.5   108.5
46 Andreas Alamommo Finlandia 117.5   108.1
47 Felix Hoffmann Niemcy 122.5   107.1
48 Eetu Nousiainen Finlandia 122.5   105.9
49 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 124.0   105.5
50 Thomas Roch Dupland Francja 120.0   104.4
51 Eduard Torok Rumunia 119.0   103.9
52 Matjaz Pungertar Słowenia 120.5   103.3
53 Pascal Kaelin Szwajcaria 116.0   102.0
54 Tobias Birchler Szwajcaria 115.0   101.7
55 Seou Choi Korea Pd. 119.0   101.0
56 Heung Chul Choi Korea Pd. 120.0   100.7
57 Miran Zupancic Słowenia 117.5   98.4
58 Niko Kytoesaho Finlandia 114.0   98.2
59 Samet Karta Turcja 117.0   97.8
60 Aleksander Zniszczoł Polska 112.5   97.2
61 Andrii Klymchuk Ukraina 118.5   96.8
62 Andrea Morassi Włochy 117.5   96.1
63 Dusty Korek Kanada 117.0   95.4
  William Rhoads USA 117.5   95.4
65 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 115.5   92.0
66 Jonathan Learoyd Francja 114.0   91.8
67 Roberto Dellasega Włochy 113.5   89.3
68 Daniele Varesco Włochy 114.5   87.5
69 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 113.5   85.1
70 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 111.0   84.4
71 Joshua Maurer Kanada 108.5   80.6
72 Christian Friberg USA 99.5   60.7

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich