Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
20.12.2015 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 95.5 122.0
2 Tomaz Naglic Słowenia 94.5 121.8
3 David Siegel Niemcy 95.5 120.5
4 Tilen Bartol Słowenia 95.0 119.4
5 Karl Geiger Niemcy 94.0 119.2
6 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 94.0 118.9
7 Michael Neumayer Niemcy 95.0 118.0
8 Pius Paschke Niemcy 94.0 117.2
9 Krzysztof Miętus Polska 92.5 115.9
10 Tomas Vancura Czechy 93.0 113.9
11 Andraz Pograjc Słowenia 92.5 113.7
12 Miran Zupancic Słowenia 89.5 113.3
13 Rok Justin Słowenia 90.0 113.0
  Jakub Wolny Polska 92.5 113.0
15 Jure Sinkovec Słowenia 90.5 112.8
16 Bartłomiej Kłusek Polska 91.0 112.3
17 Florian Altenburger Austria 90.0 111.1
  Paul Winter Niemcy 92.5 111.1
19 Espen Roee Norwegia 91.5 110.8
20 Markus Eisenbichler Niemcy 88.5 109.3
21 Thomas Diethart Austria 89.5 108.9
22 Clemens Aigner Austria 88.0 108.6
  Niko Kytosaho Finlandia 89.0 108.6
24 Andreas Alamommo Finlandia 90.0 107.0
25 Robin Pedersen Norwegia 87.5 106.2
26 Stanisław Biela Polska 90.5 106.1
27 Aleksander Zniszczoł Polska 89.0 105.3
28 Cestmir Kozisek Czechy 88.5 104.7
29 Jaka Hvala Słowenia 89.0 104.3
30 Ossi-Pekka Valta Finlandia 87.5 103.0
  Antti Aalto Finlandia 87.0 103.0
32 Tim Fuchs Niemcy 86.0 102.5
33 Egor Usachev Rosja 86.0 101.2
34 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 88.0 101.1
35 Juho Ojala Finlandia 87.0 101.0
36 Krzysztof Biegun Polska 87.0 99.9
37 Elias Tollinger Austria 85.5 98.8
38 Samet Karta Turcja 85.5 98.5
39 Philipp Aschenwald Austria 86.0 97.7
40 Jarkko Maatta Finlandia 85.0 97.5
41 Stefan Huber Austria 83.5 96.3
42 Frans Taehkaevuori Finlandia 85.0 95.8
43 Anselmi Ilola Finlandia 84.0 95.4
44 Marat Zhaparov Kazachstan 84.5 93.3
45 Ivan Lanin Rosja 81.0 91.7
46 Andrzej Zapotoczny Polska 79.0 86.1
47 Janne Korhonen Finlandia 79.0 84.5
48 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 79.5 80.2
49 Sergey Tkachenko Kazachstan 75.5 73.6
50 Siim-Tanel Sammelselg Estonia DNS DNS
51 Frantisek Holik Czechy   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich