Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
12.12.2015 - Rena (Norwegia) K-99
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tilen Bartol Słowenia 108.5 106.5 269.7
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 105.0 108.0 258.7
3 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 106.0 103.0 256.5
4 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 109.5 101.0 253.0
5 Espen Roee Norwegia 105.0 105.0 250.1
6 Marius Lindvik Norwegia 104.0 105.0 249.3
7 Markus Eisenbichler Niemcy 102.5 104.0 248.7
8 Pius Paschke Niemcy 103.0 103.0 248.1
9 Karl Geiger Niemcy 102.5 102.0 247.7
10 Michael Neumayer Niemcy 103.0 104.5 247.6
11 Florian Altenburger Austria 101.0 103.5 246.5
12 Tomas Vancura Czechy 102.0 100.5 245.0
13 Bartłomiej Kłusek Polska 102.0 102.0 244.8
14 Paul Winter Niemcy 102.5 102.0 243.5
15 Tomaz Naglic Słowenia 100.5 105.0 243.4
16 Andraz Pograjc Słowenia 105.5 100.0 243.3
17 Elias Tollinger Austria 103.0 101.5 243.2
18 Philipp Aschenwald Austria 99.5 104.0 241.4
19 Krzysztof Miętus Polska 101.0 102.0 238.6
20 Phillip Sjoeen Norwegia 100.5 101.5 237.8
21 Vladimir Zografski Bułgaria 100.0 99.0 235.0
22 Clemens Aigner Austria 99.0 101.0 234.7
23 Tim Fuchs Niemcy 98.5 100.5 234.1
24 Thomas Diethart Austria 99.0 101.5 232.7
25 Eduard Torok Rumunia 97.0 99.0 231.1
26 Paul Brasme Francja 98.5 101.5 230.1
27 Jure Sinkovec Słowenia 99.5 101.0 227.5
28 Pascal Kaelin Szwajcaria 99.0 99.5 227.4
29 David Siegel Niemcy 98.5 99.0 226.8
30 Joakim Aune Norwegia 96.5 98.5 226.6
31 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 101.5 94.5 223.1
32 Cestmir Kozisek Czechy 100.0   114.2
33 Rok Justin Słowenia 99.5   113.6
34 Aleksander Zniszczoł Polska 99.0   113.4
35 Jaka Hvala Słowenia 97.5   113.1
36 Ivan Lanin Rosja 99.5   112.7
37 Nicholas Alexander USA 99.5   112.3
38 Michael Glasder USA 97.5   112.2
39 Luca Egloff Szwajcaria 96.5   112.1
40 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 98.0   112.0
41 Stefan Huber Austria 98.5   111.4
  Krzysztof Biegun Polska 98.0   111.4
43 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 98.0   111.2
44 Jakub Wolny Polska 99.0   110.8
45 Tobias Birchler Szwajcaria 97.0   109.5
46 Alexander Sardyko Rosja 97.5   108.8
47 Ossi-Pekka Valta Finlandia 95.5   107.8
48 Kevin Bickner USA 95.0   107.2
  Ziga Jelar Słowenia 95.5   107.2
50 Seou Choi Korea Pd. 94.0   107.1
51 Frans Taehkaevuori Finlandia 94.5   105.3
  Vojtech Stursa Czechy 96.0   105.3
53 Heung Chul Choi Korea Pd. 94.0   103.3
54 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 92.0   101.8
55 Federico Cecon Włochy 93.0   101.3
56 Stanisław Biela Polska 94.5   101.0
57 Alex Insam Włochy 94.5   100.9
58 Richard Haukedal Norwegia 94.0   100.7
59 Sorin Iulian Pitea Rumunia 93.0   100.6
60 Tord Markussen Hammer Norwegia 94.0   100.2
61 Thomas Roch Dupland Francja 92.0   99.0
62 Eetu Nousiainen Finlandia 92.5   98.6
63 Noelig Revilliod Blanchard Francja 93.0   97.9
64 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 93.5   97.0
65 Stepan Pasichnyk Ukraina 92.0   95.4
66 Sergey Tkachenko Kazachstan 90.0   92.2
67 Jonas Gropen Soegard Norwegia 90.0   90.4
68 Roberto Dellasega Włochy 89.0   87.8
69 Lars Brodshaug Berger Norwegia 86.0   83.5
70 Lars Antonissen Holandia 85.5   81.4
71 Marat Zhaparov Kazachstan 94.0   78.1
72 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia DNS   DNS
73 Andrzej Stękała Polska 108.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2015/2016

Puchar Kontynentalny 2015/2016

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
13:15
CoC Vikersund
14:00
P¦ Niżny Tagił
15:30
P¦ Niżny Tagił
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich