TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
08.03.2013 - Vikersund (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Marinus Kraus Niemcy 116.5 135.2
2 Rok Justin Słowenia 115.0 133.5
3 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 114.5 132.6
4 Jan Ziobro Polska 115.0 132.5
  Maximilian Mechler Niemcy 115.0 132.5
6 Krzysztof Biegun Polska 113.5 130.3
7 Killian Peier Szwajcaria 114.5 129.6
8 Anze Semenic Słowenia 113.5 129.3
  Antonin Hajek Czechy 113.5 129.3
10 Matic Kramarsic Słowenia 112.0 128.6
11 Pius Paschke Niemcy 112.0 128.1
12 Espen Enger Halvorsen Norwegia 112.0 127.1
13 Espen Roee Norwegia 111.5 125.7
  Johann Andre Forfang Norwegia 111.5 125.7
15 Nejc Dezman Słowenia 111.0 125.3
16 Michael Dreher Niemcy 109.5 123.6
  Cene Prevc Słowenia 109.5 123.6
18 Stanisław Biela Polska 109.5 122.1
19 Pascal Kaelin Szwajcaria 109.0 121.7
20 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 110.0 121.5
21 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 109.0 121.2
22 Robert Johansson Norwegia 109.5 120.6
23 Vegard Swensen Norwegia 109.0 120.2
  Manuel Poppinger Austria 109.0 120.2
  Stephan Leyhe Niemcy 109.0 120.2
26 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 109.0 119.7
27 Miran Zupancic Słowenia 109.0 119.2
28 Borek Sedlak Czechy 108.0 118.4
29 Ziga Mandl Słowenia 108.5 118.3
30 Andreas Strolz Austria 107.5 118.0
31 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 110.5 117.9
32 Daniel Andre Tande Norwegia 107.0 117.1
33 Nicholas Alexander USA 108.5 116.8
34 Elias Pfannenstill Austria 108.0 116.4
35 Jan Maylaender Niemcy 106.5 116.2
36 Antti Aalto Finlandia 107.0 116.1
  Marco Grigoli Szwajcaria 107.0 116.1
38 Michael Glasder USA 107.5 116.0
39 Jan Fuhre Norwegia 106.5 115.7
40 Simen Key Grimsrud Norwegia 106.5 115.2
  Felix Schoft Niemcy 106.5 115.2
42 Markus Schiffner Austria 106.5 114.2
43 Tomaz Naglic Słowenia 106.0 113.8
  Clemens Aigner Austria 106.0 113.8
45 Jarkko Määttä Finlandia 106.5 113.2
46 Vladislav Boyarintsev Rosja 105.0 113.0
47 Elias Tollinger Austria 105.5 112.9
48 Aleksander Zniszczoł Polska 105.0 111.5
49 Johan Martin Brandt Norwegia 105.0 111.0
50 Christian Heim Niemcy 105.0 110.5
51 Miika Ylipulli Finlandia 103.5 110.3
52 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 105.0 110.0
53 Pascal Egloff Szwajcaria 104.0 109.2
54 Andrey Pachin Rosja 104.0 108.7
55 Benjamin Raffort Francja 103.5 108.3
  Bartłomiej Kłusek Polska 106.0 108.3
57 Philipp Aschenwald Austria 103.0 107.9
58 Chris Lamb USA 104.0 107.7
59 Stefan Hayboeck Austria 103.5 107.3
60 Juho Ojala Finlandia 104.5 107.1
61 Oldrik van der Aalst Holandia 103.0 106.9
62 Jakub Kot Polska 102.5 106.0
  Klemens Murańka Polska 102.5 106.0
64 Carl Nordin Szwecja 102.0 105.1
65 Vojtech Stursa Czechy 101.5 104.7
66 Nicholas Fairall USA 102.0 104.1
67 Alexander Mitz Szwecja 101.0 103.8
  Seou Choi Korea Pd. 101.0 103.8
69 Jonas Gropen Soegard Norwegia 102.0 103.6
70 Mikhail Maksimochkin Rosja 101.0 102.3
71 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 99.5 101.6
72 Martti Nomme Estonia 100.0 101.5
73 David Viry Francja 99.5 100.6
74 Jakob Grimholm Szwecja 96.5 94.2
75 Ruben de Wit Holandia 96.5 93.7
76 Lars Antonissen Holandia 93.0 86.9
77 Alexandre Mabboux Francja 97.5 78.0
78 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 86.0 72.8
79 Cestmir Kozisek Czechy DSQ DSQ
80 Grzegorz Miętus Polska DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »