Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
03.03.2013 - Liberec (Czechy) K-90

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Marinus Kraus Niemcy 103.0 142.5
2 Matic Kramarsic Słowenia 101.0 138.0
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 102.5 138.0
4 Pius Paschke Niemcy 101.0 136.5
5 Manuel Poppinger Austria 98.5 132.5
6 Karl Geiger Niemcy 98.5 131.5
7 Ziga Mandl Słowenia 98.5 131.0
8 Jan Ziobro Polska 98.0 129.0
9 Aleksander Zniszczoł Polska 97.0 128.5
  Andreas Strolz Austria 97.0 128.5
  Anze Semenic Słowenia 97.5 128.5
12 Ilmir Hazetdinov Rosja 97.5 128.0
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 97.0 128.0
14 Cestmir Kozisek Czechy 96.5 127.0
15 Markus Eisenbichler Niemcy 96.5 126.5
  Thomas Diethart Austria 96.5 126.5
17 Nejc Dezman Słowenia 96.5 126.0
18 Klemens Murańka Polska 96.0 125.5
19 Stephan Leyhe Niemcy 96.0 125.0
  Rok Justin Słowenia 95.5 125.0
21 Miran Zupancic Słowenia 95.0 123.0
22 Borek Sedlak Czechy 93.5 121.0
23 Markus Schiffner Austria 93.5 120.0
24 Anton Kalinitschenko Rosja 93.0 119.0
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 93.5 119.0
  Danny Queck Niemcy 94.5 119.0
27 Sami Niemi Finlandia 93.0 118.5
28 Łukasz Rutkowski Polska 92.5 116.0
29 Philipp Aschenwald Austria 91.5 115.5
30 Atle Pedersen Roensen Norwegia 91.5 115.0
31 Tomaz Naglic Słowenia 91.0 114.5
  Nicholas Alexander USA 91.0 114.5
  Lukas Mueller Austria 91.0 114.5
34 Vegard Swensen Norwegia 91.0 114.0
35 Alessio de Crignis Włochy 91.0 113.5
36 Michael Glasder USA 91.0 113.0
  Robert Johansson Norwegia 91.0 113.0
38 Antti Aalto Finlandia 91.5 112.5
  Pascal Sommer Szwajcaria 90.0 112.5
40 Chris Lamb USA 90.5 111.0
41 David Unterberger Austria 88.0 108.5
42 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 88.0 108.0
  Nicholas Fairall USA 88.5 108.0
44 Vojtech Stursa Czechy 88.0 107.0
45 Jarkko Maatta Finlandia 87.0 105.5
46 Dimitry Ipatov Rosja 87.0 105.0
47 Vladislav Boyarintsev Rosja 86.5 104.5
48 Pascal Kaelin Szwajcaria 86.0 103.5
49 Ulrich Wohlgenannt Austria 86.0 103.0
50 Tomas Friedrich Czechy 86.0 102.5
51 Heung Chul Choi Korea Pd. 85.5 100.5
52 Alexandre Mabboux Francja 84.5 100.0
53 Matthew Rowley Kanada 84.0 98.0
54 Sorin Iulian Pitea Rumunia 83.5 97.5
  Robert Valentin Tatu Rumunia 84.0 97.5
56 Florian Menz Niemcy 83.5 97.0
  Bartłomiej Kłusek Polska 84.0 97.0
58 David Bartos Czechy 83.5 96.5
59 Krzysztof Biegun Polska 83.5 96.0
60 David Viry Francja 83.0 95.5
61 Dusty Korek Kanada 82.5 95.0
  Seou Choi Korea Pd. 82.5 95.0
63 Pascal Egloff Szwajcaria 82.0 93.5
64 Felix Schoft Niemcy 81.0 91.0
65 Jan Soucek Czechy 79.0 86.5
66 Ossi-Pekka Valta Finlandia 79.0 86.0
67 Eduard Torok Rumunia 78.0 84.0
68 David Ripper Czechy 75.0 75.0
  Jiri Mazoch Czechy 76.0 75.0
70 Remus Tudor Rumunia 73.5 72.5
  Michael Lunardi Włochy 75.0 72.5
72 Akos Szilagyi Węgry 57.0 34.0
73 Filip Sakala Czechy DNS DNS
74 Anze Lanisek Słowenia DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Piotr Żyła
23%
Kamil Stoch
21%
Halvor Egner Granerud
17%
Dawid Kubacki
13%
Stefan Kraft
7%
inny skoczek
5%
Anze Lanisek
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Markus Eisenbichler
3%
Karl Geiger
2%
Bor Pavlovcic
1%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich