Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
luty 2021
Najbliższe zawody
28.02.2021, godz. 09:00
Oberhof HS-100
FIS Cup K
24.02.2013 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.5 129.0 253.8
2 Matic Benedik Słowenia 124.5 127.5 251.1
3 Jan Ziobro Polska 124.5 126.5 247.8
4 Karl Geiger Niemcy 126.0 122.5 243.3
5 Danny Queck Niemcy 125.5 122.0 241.0
6 Michael Hayboeck Austria 123.5 121.5 237.5
7 Matic Kramarsic Słowenia 122.0 121.0 234.9
8 Nejc Dezman Słowenia 125.0 118.0 234.4
9 Lukas Mueller Austria 119.0 125.0 233.7
10 Krzysztof Biegun Polska 122.5 120.0 233.5
11 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.0 130.5 230.8
12 Robert Johansson Norwegia 120.5 120.5 230.3
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 119.5 123.0 229.5
14 Marco Grigoli Szwajcaria 119.5 121.0 227.9
15 Łukasz Rutkowski Polska 124.5 116.5 227.3
16 Florian Menz Niemcy 120.0 119.5 225.6
17 Andreas Strolz Austria 118.0 122.5 225.4
18 David Winkler Niemcy 118.5 120.5 224.7
  Miran Zupancic Słowenia 119.0 120.0 224.7
20 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 122.0 116.5 223.8
21 Nicholas Alexander USA 118.0 120.5 222.8
22 Manuel Poppinger Austria 119.5 118.5 222.4
23 Grzegorz Miętus Polska 118.0 119.5 222.0
24 Aleksander Zniszczoł Polska 121.0 115.0 219.3
25 Florian Altenburger Austria 121.0 115.0 218.8
26 Tobias Lugert Niemcy 117.5 118.5 218.3
27 Elias Pfannenstill Austria 120.0 115.5 216.9
28 Elias Tollinger Austria 119.5 116.0 215.9
29 Markus Schiffner Austria 122.0 112.5 215.1
30 Borek Sedlak Czechy 121.0 106.0 199.1
31 Rok Justin Słowenia 117.0   107.1
  Felix Schoft Niemcy 117.0   107.1
33 Anze Semenic Słowenia 117.0   106.6
34 Bartłomiej Kłusek Polska 116.5   106.2
35 Chris Lamb USA 116.5   105.7
36 Ilmir Hazetdinov Rosja 117.0   105.6
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 115.0   103.0
  Daniel Althaus Niemcy 115.0   103.0
  Pascal Kaelin Szwajcaria 115.0   103.0
40 Jan Maylaender Niemcy 117.0   102.6
41 Killian Peier Szwajcaria 115.0   102.0
42 Dimitry Ipatov Rosja 114.5   101.6
43 Vegard Swensen Norwegia 114.5   101.1
44 Anton Kalinitschenko Rosja 113.5   99.8
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 112.5   97.5
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 112.0   95.6
47 Dusty Korek Kanada 109.5   91.6
48 Milos Kadlec Czechy 109.0   89.7
49 Pascal Sommer Szwajcaria 108.0   89.4
  Jiri Mazoch Czechy 108.0   89.4
51 Vojtech Stursa Czechy 108.5   87.8
52 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 107.0   85.1
53 Michael Glasder USA 105.5   82.9
54 Sebastian Klinga Finlandia 104.0   80.2
55 Matthew Rowley Kanada 95.0   62.5
56 Nicholas Fairall USA 93.0   57.4
57 Andryi Kalinchuk Ukraina 82.5   39.0
58 Andraz Pograjc Słowenia DNS   DNS
59 Ziga Mandl Słowenia DSQ   DSQ
60 Chil-Ku Kang Korea Pd. DSQ   DSQ
61 Vladislav Boyarintsev Rosja DSQ   DSQ
62 Jere Kykkänen Finlandia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
27 lutego 2021 (sobota)
10:30
FIS Cup Oberhof
11:00
FIS Cup Oberhof
11:45
FIS Cup Oberhof
14:30
FIS Cup Oberhof
15:15
M¦ Oberstdorf
15:30
FIS Cup Oberhof
16:30
M¦ Oberstdorf
16:45
FIS Cup Oberhof
28 lutego 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna K
09:00
FIS Cup Oberhof
konkurs K
11:45
FIS Cup Oberhof
seria próbna M
12:15
FIS Cup Oberhof
konkurs M
15:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna mix
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00
M¦ Oberstdorf
trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
18:00
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
00:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
04:15
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
06:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
11:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Konkurs drużyn mieszanych, HS 106
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
22:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich