TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
24.02.2013 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.5 129.0 253.8
2 Matic Benedik Słowenia 124.5 127.5 251.1
3 Jan Ziobro Polska 124.5 126.5 247.8
4 Karl Geiger Niemcy 126.0 122.5 243.3
5 Danny Queck Niemcy 125.5 122.0 241.0
6 Michael Hayboeck Austria 123.5 121.5 237.5
7 Matic Kramarsic Słowenia 122.0 121.0 234.9
8 Nejc Dezman Słowenia 125.0 118.0 234.4
9 Lukas Mueller Austria 119.0 125.0 233.7
10 Krzysztof Biegun Polska 122.5 120.0 233.5
11 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.0 130.5 230.8
12 Robert Johansson Norwegia 120.5 120.5 230.3
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 119.5 123.0 229.5
14 Marco Grigoli Szwajcaria 119.5 121.0 227.9
15 Łukasz Rutkowski Polska 124.5 116.5 227.3
16 Florian Menz Niemcy 120.0 119.5 225.6
17 Andreas Strolz Austria 118.0 122.5 225.4
18 David Winkler Niemcy 118.5 120.5 224.7
  Miran Zupancic Słowenia 119.0 120.0 224.7
20 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 122.0 116.5 223.8
21 Nicholas Alexander USA 118.0 120.5 222.8
22 Manuel Poppinger Austria 119.5 118.5 222.4
23 Grzegorz Miętus Polska 118.0 119.5 222.0
24 Aleksander Zniszczoł Polska 121.0 115.0 219.3
25 Florian Altenburger Austria 121.0 115.0 218.8
26 Tobias Lugert Niemcy 117.5 118.5 218.3
27 Elias Pfannenstill Austria 120.0 115.5 216.9
28 Elias Tollinger Austria 119.5 116.0 215.9
29 Markus Schiffner Austria 122.0 112.5 215.1
30 Borek Sedlak Czechy 121.0 106.0 199.1
31 Rok Justin Słowenia 117.0   107.1
  Felix Schoft Niemcy 117.0   107.1
33 Anze Semenic Słowenia 117.0   106.6
34 Bartłomiej Kłusek Polska 116.5   106.2
35 Chris Lamb USA 116.5   105.7
36 Ilmir Hazetdinov Rosja 117.0   105.6
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 115.0   103.0
  Daniel Althaus Niemcy 115.0   103.0
  Pascal Kaelin Szwajcaria 115.0   103.0
40 Jan Maylaender Niemcy 117.0   102.6
41 Killian Peier Szwajcaria 115.0   102.0
42 Dimitry Ipatov Rosja 114.5   101.6
43 Vegard Swensen Norwegia 114.5   101.1
44 Anton Kalinitschenko Rosja 113.5   99.8
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 112.5   97.5
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 112.0   95.6
47 Dusty Korek Kanada 109.5   91.6
48 Milos Kadlec Czechy 109.0   89.7
49 Pascal Sommer Szwajcaria 108.0   89.4
  Jiri Mazoch Czechy 108.0   89.4
51 Vojtech Stursa Czechy 108.5   87.8
52 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 107.0   85.1
53 Michael Glasder USA 105.5   82.9
54 Sebastian Klinga Finlandia 104.0   80.2
55 Matthew Rowley Kanada 95.0   62.5
56 Nicholas Fairall USA 93.0   57.4
57 Andryi Kalinchuk Ukraina 82.5   39.0
58 Andraz Pograjc Słowenia DNS   DNS
59 Ziga Mandl Słowenia DSQ   DSQ
60 Chil-Ku Kang Korea Pd. DSQ   DSQ
61 Vladislav Boyarintsev Rosja DSQ   DSQ
62 Jere Kykkänen Finlandia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »