TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
16.02.2013 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Danny Queck Niemcy 116.5 136.7
2 Matic Benedik Słowenia 115.5 133.4
3 Anze Semenic Słowenia 115.0 131.5
4 Ilmir Hazetdinov Rosja 112.5 127.0
5 Andraz Pograjc Słowenia 111.0 125.3
6 Jan Maylaender Niemcy 110.5 124.4
  David Winkler Niemcy 110.5 124.4
8 Philipp Aschenwald Austria 111.0 123.8
9 Ronan Lamy Chappuis Francja 109.5 123.1
10 Jaka Kosec Słowenia 110.0 123.0
11 Robert Johansson Norwegia 110.0 122.5
12 Rok Justin Słowenia 109.0 121.7
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 109.0 121.7
14 Łukasz Rutkowski Polska 109.0 121.2
  Tobias Lugert Niemcy 109.0 121.2
16 Ziga Mandl Słowenia 109.5 120.6
17 Atle Pedersen Roensen Norwegia 108.5 120.3
18 Vegard Swensen Norwegia 109.0 119.7
  Florian Menz Niemcy 109.0 119.7
20 Elias Tollinger Austria 107.0 117.6
21 Manuel Poppinger Austria 107.5 117.5
  Michael Lunardi Włochy 107.5 117.5
23 Killian Peier Szwajcaria 107.5 116.0
24 Anton Kalinitschenko Rosja 106.5 115.2
25 Andreas Strolz Austria 107.0 115.1
26 Florian Altenburger Austria 107.0 114.6
27 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 106.0 114.3
28 Pascal Sommer Szwajcaria 107.0 114.1
29 Nicolas Mayer Francja 105.5 113.9
30 Nejc Dezman Słowenia 106.0 113.8
  Johan Martin Brandt Norwegia 106.0 113.8
32 Matthew Rowley Kanada 105.5 113.4
33 Seou Choi Korea Pd. 106.0 113.3
34 Matic Kramarsic Słowenia 105.5 112.4
35 Clemens Aigner Austria 104.5 111.6
36 Elias Pfannenstill Austria 105.5 111.4
37 Pascal Egloff Szwajcaria 104.0 110.2
  Jakub Kot Polska 104.0 110.2
39 Marco Grigoli Szwajcaria 104.5 110.1
40 Pius Paschke Niemcy 104.0 109.7
41 Christian Heim Niemcy 103.5 109.3
  Grzegorz Miętus Polska 103.5 109.3
  Diego Dellasega Włochy 103.5 109.3
44 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 102.5 108.0
45 Konstantin Sokolenko Kazachstan 103.0 107.9
46 Thomas Diethart Austria 102.5 107.5
47 Milos Kadlec Czechy 102.5 106.0
48 Dimitry Ipatov Rosja 102.0 105.1
49 Alexandre Mabboux Francja 101.0 103.3
50 Sacha Gardet Francja 100.5 102.9
51 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 99.5 100.6
  Federico Cecon Włochy 99.5 100.6
53 Tomas Friedrich Czechy 97.5 96.0
54 Jan Soucek Czechy 97.0 95.1
55 Dusty Korek Kanada 95.5 92.4
56 Zeno di Lenardo Włochy 85.5 72.4
57 Sabirzhan Muminov Kazachstan 84.5 48.1
58 Alexey Korolev Kazachstan DNS DNS
59 Marat Zhaparov Kazachstan DNS DNS
60 Dominik Maylaender Niemcy 111.5 DSQ
61 Andrzej Zapotoczny Polska 106.5 DSQ
62 Vladislav Boyarintsev Rosja 111.5 DSQ
63 Deyan Funtarov Bułgaria 86.0 DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »