Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
10.02.2013 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anze Semenic Słowenia 138.5 129.5 275.4
2 Andraz Pograjc Słowenia 128.0 124.5 252.5
3 Matic Benedik Słowenia 124.5 128.0 251.5
  Felix Schoft Niemcy 122.5 130.0 251.5
5 Klemens Murańka Polska 123.0 130.5 251.3
6 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 127.0 125.0 251.1
7 Jan Maylaender Niemcy 121.5 127.0 243.8
8 Nejc Dezman Słowenia 122.0 126.5 242.3
9 Manuel Poppinger Austria 127.0 122.5 242.1
10 Robert Johansson Norwegia 122.0 125.5 239.0
11 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.0 123.5 234.7
12 Bartłomiej Kłusek Polska 115.5 126.0 230.7
13 Marinus Kraus Niemcy 130.0 112.5 230.5
14 Ziga Mandl Słowenia 116.5 124.5 229.3
15 Atle Pedersen Roensen Norwegia 121.5 119.0 225.9
16 Elias Pfannenstill Austria 118.5 123.5 225.6
17 Krzysztof Biegun Polska 123.0 117.0 224.0
18 Matic Kramarsic Słowenia 118.0 121.0 223.7
19 Philipp Aschenwald Austria 123.0 115.5 223.3
20 Vegard Swensen Norwegia 112.5 123.0 216.9
21 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 112.0 216.2
22 Lukas Mueller Austria 119.5 116.5 211.3
23 Clemens Aigner Austria 118.0 112.5 207.4
24 Stefan Hayboeck Austria 116.0 115.0 204.3
25 Pius Paschke Niemcy 116.0 112.0 197.9
26 Rok Justin Słowenia 110.0 112.5 192.5
27 Aleksander Zniszczoł Polska 115.5 110.0 191.9
28 Nicholas Fairall USA 115.5 107.0 190.0
29 Chris Lamb USA 112.0 111.0 189.9
30 Matthew Rowley Kanada 111.0 90.0 145.8
31 Michael Glasder USA 107.5   86.5
32 Christian Heim Niemcy 108.0   85.4
33 Tomaz Naglic Słowenia 106.0   84.8
34 Sebastian Klinga Finlandia 104.0   80.7
35 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 103.5   76.3
36 Ruben de Wit Holandia 101.5   74.7
37 Stanisław Biela Polska 96.0   64.8
38 Grzegorz Miętus Polska 93.5   60.8
39 Jere Kykkänen Finlandia 92.5   54.0
40 Thomas Diethart Austria 88.5   51.8
41 Nicholas Mattoon USA 88.0   51.4
42 Oldrik van der Aalst Holandia 80.0   30.0
43 Rico de Jong Holandia 76.5   26.7
44 Joshua Maurer Kanada 70.5   16.4
45 Dusty Korek Kanada DNS   DNS
46 Vladymyr Hlyvka Ukraina DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich