TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
03.02.2013 - Planica (Słowenia) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stefan Hula Polska 129.0 122.7
2 Pascal Kaelin Szwajcaria 128.0 119.4
3 Elias Pfannenstill Austria 127.5 118.0
4 Jaka Kosec Słowenia 127.0 117.6
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 127.0 117.6
6 Vegard Swensen Norwegia 126.0 115.8
7 Dominik Maylaender Niemcy 126.5 115.7
8 Anssi Koivuranta Finlandia 125.0 114.0
  Stefan Kraft Austria 125.0 114.0
10 Alexey Buyvolov Rosja 125.5 112.9
11 Robert Johansson Norwegia 125.0 112.5
12 Andraz Pograjc Słowenia 124.0 111.7
13 Sami Heiskanen Finlandia 124.5 111.6
14 Matic Benedik Słowenia 123.5 110.8
  Anze Semenic Słowenia 123.5 110.8
16 Nejc Dezman Słowenia 123.5 110.3
17 Matic Kramarsic Słowenia 122.5 109.5
18 Manuel Poppinger Austria 122.5 108.5
19 Andreas Strolz Austria 122.5 108.0
20 Stephan Leyhe Niemcy 122.0 107.6
21 Thomas Diethart Austria 122.0 107.1
22 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 123.5 106.8
23 Łukasz Rutkowski Polska 123.0 105.9
24 Jan Maylaender Niemcy 121.5 105.7
25 Jakub Kot Polska 121.0 105.3
26 David Viry Francja 121.5 105.2
27 Nicholas Fairall USA 121.5 104.7
28 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 121.0 104.3
  Jan Ziobro Polska 121.0 104.3
30 Ziga Mandl Słowenia 120.0 103.0
  Daniel Althaus Niemcy 120.0 103.0
32 Oldrik van der Aalst Holandia 120.5 102.9
33 Pascal Egloff Szwajcaria 119.5 102.1
34 Michael Dreher Niemcy 120.0 101.5
35 Stefan Hayboeck Austria 119.0 101.2
36 Johan Martin Brandt Norwegia 119.5 101.1
37 Gasper Bartol Słowenia 119.0 100.2
38 Marco Grigoli Szwajcaria 118.5 99.3
  Cene Prevc Słowenia 118.5 99.3
40 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 119.5 99.1
41 Eric Mitchell Kanada 118.5 98.8
42 Ernest Prislic Słowenia 118.0 97.9
43 Alexander Shuvalov Rosja 118.5 97.8
44 Markus Schiffner Austria 117.5 97.5
  Pius Paschke Niemcy 117.5 97.5
46 Diego Dellasega Włochy 117.0 96.6
47 Gasper Martincic Słowenia 117.5 96.5
48 Rafał ¦liż Polska 117.0 96.1
49 Markus Eisenbichler Niemcy 117.5 96.0
50 Tomaz Naglic Słowenia 116.5 95.7
51 Chris Lamb USA 116.5 95.2
52 Vojtech Stursa Czechy 116.0 94.8
53 Christian Heim Niemcy 117.0 94.6
54 Alexandre Mabboux Francja 116.0 94.3
55 Rok Zima Słowenia 116.5 94.2
56 Andrzej Zapotoczny Polska 116.0 93.8
57 Roberto Dellasega Włochy 116.0 93.3
58 Alexander Mitz Szwecja 115.0 93.0
59 Alessio de Crignis Włochy 115.0 90.5
60 David Unterberger Austria 114.0 90.2
  Anze Lanisek Słowenia 114.0 90.2
62 Pascal Sommer Szwajcaria 114.0 89.2
63 Jaka Rus Słowenia 113.5 88.8
64 Rok Justin Słowenia 113.0 88.4
65 Tomas Zmoray Słowacja 113.5 88.3
66 Jakob Grimholm Szwecja 113.0 87.4
67 Filip Sakala Czechy 113.5 87.3
68 Nicolas Mayer Francja 112.0 86.1
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 112.0 86.1
70 Tomas Friedrich Czechy 111.0 82.8
71 Ossi-Pekka Valta Finlandia 110.5 82.4
72 Volodymyr Veredyuk Ukraina 109.5 80.1
73 Carl Nordin Szwecja 109.0 79.7
74 Remus Tudor Rumunia 109.5 78.1
75 Andrii Klymchuk Ukraina 109.5 77.1
76 Patrik Lichy Słowacja 107.5 76.5
77 Ivan Lanin Rosja 106.5 75.2
78 Benjamin Raffort Francja 106.5 74.7
79 Lars Antonissen Holandia 105.5 72.9
80 Ruben de Wit Holandia 102.5 64.5
81 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 101.5 64.2
82 Rico de Jong Holandia 100.0 58.5
83 Akos Szilagyi Węgry 99.5 57.6
84 Marat Zhaparov Kazachstan DNS DNS

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »