Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
11.01.2013 - Sapporo (Japonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Felix Schoft Niemcy 95.0 124.0
2 Sho Suzuki Japonia 94.0 121.0
  Nejc Dezman Słowenia 94.0 121.0
  Lukas Mueller Austria 94.0 121.0
5 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94.0 120.5
6 Miran Zupancic Słowenia 94.5 118.5
7 Marinus Kraus Niemcy 91.5 116.0
8 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 91.5 115.5
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 91.5 115.5
  Seou Choi Korea Pd. 91.5 115.5
11 Heung Chul Choi Korea Pd. 90.5 112.5
12 Hiroaki Watanabe Japonia 89.5 110.0
  Fumihisa Yumoto Japonia 89.5 110.0
14 Chris Lamb USA 88.5 108.0
  Christian Heim Niemcy 88.5 108.0
16 Taro Takayanagi Japonia 88.0 106.5
17 Marco Grigoli Szwajcaria 87.0 105.0
18 Takanobu Okabe Japonia 87.0 104.0
19 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 86.0 103.0
  Daniel Wenig Niemcy 86.0 103.0
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 86.0 103.0
  Thomas Diethart Austria 86.0 103.0
23 Andrzej Zapotoczny Polska 86.0 101.0
24 Shota Tanaka Japonia 85.0 100.5
25 Yumu Harada Japonia 84.5 100.0
26 Shotaro Hosoda Japonia 85.0 99.5
27 Jakub Kot Polska 84.0 98.0
  Matic Kramarsic Słowenia 84.5 98.0
29 Stephan Leyhe Niemcy 83.5 97.0
30 Shuji Endo Japonia 83.0 96.0
  Ziga Mandl Słowenia 83.0 96.0
  Andraz Pograjc Słowenia 83.0 96.0
33 Markus Schiffner Austria 83.0 95.5
34 David Viry Francja 82.5 94.5
  Alexandre Mabboux Francja 82.5 94.5
36 Ernest Prislic Słowenia 81.0 91.5
  Jan Maylaender Niemcy 81.0 91.5
  Alexander Mitz Szwecja 81.0 91.5
39 Nicholas Fairall USA 80.5 90.0
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 80.0 89.5
  Rok Justin Słowenia 80.0 89.5
  Jakob Grimholm Szwecja 80.0 89.5
  Yuhei Sasaki Japonia 80.0 89.5
44 Manuel Poppinger Austria 79.5 88.0
45 Michael Glasder USA 79.0 86.0
  Matthew Rowley Kanada 78.5 86.0
47 Eric Mitchell Kanada 77.0 82.5
48 Stanisław Biela Polska 76.0 80.0
49 Denis Veselov Rosja 75.5 79.5
50 Dusty Korek Kanada 75.5 79.0
51 Nico Polychronidis Grecja DNS DNS
52 Gasper Bartol Słowenia DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Aleksandr Svetlov
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich