Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
28.12.2012 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 135.0 133.5 263.8
2 Stefan Hula Polska 132.5 130.0 253.5
3 Felix Schoft Niemcy 131.0 130.0 251.8
4 Lukas Mueller Austria 129.5 131.5 249.8
5 Stefan Kraft Austria 130.0 130.0 247.5
6 Antonin Hajek Czechy 128.5 128.5 243.6
7 Jakub Janda Czechy 129.5 127.5 241.6
8 Cene Prevc Słowenia 128.5 127.5 239.3
9 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 127.5 128.0 236.9
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 129.5 125.5 234.0
11 Peter Frenette USA 123.5 129.0 232.0
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 127.5 125.0 231.5
  Matic Benedik Słowenia 128.5 124.0 231.5
14 Markus Schiffner Austria 129.5 122.0 230.7
15 Nejc Dezman Słowenia 128.5 124.5 229.4
16 Łukasz Rutkowski Polska 127.0 125.0 227.1
17 Anders Johnson USA 128.0 122.5 223.9
18 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 125.0 123.0 223.4
19 Marinus Kraus Niemcy 126.5 122.0 223.3
20 Vincent Descombes Sevoie Francja 123.5 124.0 220.5
21 Thomas Diethart Austria 124.0 122.5 220.2
  Matic Kramarsic Słowenia 124.5 122.0 220.2
23 Gregor Deschwanden Szwajcaria 123.5 122.5 217.8
24 Stephan Leyhe Niemcy 124.0 120.5 215.6
25 Ziga Mandl Słowenia 123.0 121.5 215.1
26 Miran Zupancic Słowenia 123.0 121.5 214.6
27 Andraz Pograjc Słowenia 125.0 119.5 213.6
28 Killian Peier Szwajcaria 125.0 117.5 212.5
29 Christian Heim Niemcy 123.5 120.0 209.8
30 Stefan Hayboeck Austria 122.5 119.0 208.7
31 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.0   107.9
32 Tobias Loeffler Niemcy 122.0   107.6
33 Daniel Wenig Niemcy 122.5   107.5
34 Johann Andre Forfang Norwegia 122.0   107.1
35 Pascal Egloff Szwajcaria 121.0   105.8
36 Pius Paschke Niemcy 120.5   104.4
  Simon Greiderer Austria 120.5   104.4
38 Anze Semenic Słowenia 121.5   104.2
39 Alexandre Mabboux Francja 120.5   103.9
40 Ilmir Hazetdinov Rosja 120.0   103.5
  Simen Key Grimsrud Norwegia 120.0   103.5
42 Jan Ziobro Polska 121.5   102.7
43 Heung Chul Choi Korea Pd. 119.5   102.1
44 Vojtech Stursa Czechy 118.0   99.9
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 118.5   99.8
  Manuel Poppinger Austria 118.5   99.8
47 Alexander Sardyko Rosja 118.5   96.8
48 Riku Taehkaevuori Finlandia 117.0   96.6
49 Marco Grigoli Szwajcaria 117.0   96.1
50 Chil-Ku Kang Korea Pd. 117.5   96.0
51 Borek Sedlak Czechy 116.5   95.7
52 Clemens Aigner Austria 115.0   94.0
53 David Viry Francja 115.5   93.9
54 Mika Kulmala Finlandia 115.5   93.4
55 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 114.5   92.1
56 Jarkko Maatta Finlandia 114.5   91.6
57 Roberto Dellasega Włochy 115.0   91.0
58 Andrii Klymchuk Ukraina 113.5   90.3
59 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 114.0   89.7
60 Alexey Korolev Kazachstan 113.0   88.9
61 Seou Choi Korea Pd. 112.0   88.1
62 Eric Mitchell Kanada 112.5   87.5
63 Oldrik van der Aalst Holandia 112.5   86.0
  Alexander Mitz Szwecja 112.5   86.0
  Nico Polychronidis Grecja 112.5   86.0
66 Nicholas Alexander USA 111.0   83.8
67 Andrzej Zapotoczny Polska 110.5   83.4
68 Diego Dellasega Włochy 109.5   83.1
69 Chris Lamb USA 109.5   81.1
  Pascal Sommer Szwajcaria 109.5   81.1
71 Nicolas Mayer Francja 109.0   80.7
72 Dimitry Ipatov Rosja 108.5   79.8
73 Carl Nordin Szwecja 108.0   78.9
74 Luca Egloff Szwajcaria 108.0   78.4
75 Marat Zhaparov Kazachstan 108.5   78.3
76 Konstantin Sokolenko Kazachstan 106.5   76.2
77 Andreas Schuler Szwajcaria 107.0   76.1
78 Federico Cecon Włochy 106.5   75.7
79 Gabriel Karlen Szwajcaria 104.5   72.6
80 Volodymyr Veredyuk Ukraina 105.0   72.0
81 Pascal Kaelin Szwajcaria 105.0   71.5
  Olivier Anken Szwajcaria 105.0   71.5
83 Jakob Grimholm Szwecja 103.5   70.8
84 Lars Antonissen Holandia 103.5   69.3
85 Andrea Morassi Włochy 104.5   67.6
86 Ruben de Wit Holandia 102.5   67.5
87 Sabirzhan Muminov Kazachstan 106.5   54.2
88 Samuel Wiget Szwajcaria 95.5   52.4
89 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 93.0   48.9
90 Andryi Kalinchuk Ukraina 89.5   41.6
91 Remus Tudor Rumunia DNS   DNS
92 Kalle Keituri Finlandia 113.5   DSQ
93 Jakub Kot Polska 114.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:00
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 1 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 2 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
18:20
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Wywiady po kwalifikacjach
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich