Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
09.02.2008 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lobben Norwegia 101.5 105.0 263.0
2 Thomas Thurnbichler Austria 106.5 98.5 259.5
3 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 101.5 104.0 255.0
4 Stefan Thurnbichler Austria 103.5 98.0 252.0
5 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 105.5 98.0 251.5
6 Nicolas Fettner Austria 103.5 99.5 250.5
7 Rok Urbanc Słowenia 101.0 101.5 250.0
8 Jure Sinkovec Słowenia 104.0 97.0 248.5
9 Rok Mandl Słowenia 105.5 95.0 247.0
  Pascal Bodmer Niemcy 100.5 100.0 247.0
11 Lars Bystoel Norwegia 100.0 102.0 246.5
12 Daniel Lackner Austria 104.0 96.0 246.0
  Mario Innauer Austria 102.0 98.0 246.0
14 Felix Schoft Niemcy 101.0 98.0 244.5
15 Roland Mueller Austria 98.0 102.0 243.5
16 Antoine Guignard Szwajcaria 99.5 100.0 243.0
17 Jurij Tepes Słowenia 99.0 101.5 242.0
  Stefan Kaiser Austria 98.5 99.5 242.0
19 Andreas Wank Niemcy 97.5 100.5 240.5
20 Joonas Ikonen Finlandia 100.5 96.5 239.5
21 Guido Landert Szwajcaria 99.5 99.5 237.5
22 Primoz Pikl Słowenia 102.5 94.5 234.5
23 Eirik Kjelstrup Norwegia 98.0 97.0 233.0
24 Primoz Roglic Słowenia 103.0 91.5 231.5
25 Balthasar Schneider Austria 96.5 98.5 230.5
26 Carl Nordin Szwecja 100.5 93.5 228.0
27 Pierre Emanuel Robe Francja 96.5 95.5 226.0
28 Seou Choi Korea Pd. 98.0 93.0 225.0
29 Chil-Ku Kang Korea Pd. 97.0 94.0 224.0
30 Mitja Meznar Słowenia 102.0 98.0 222.5
31 Andreas Vilberg Norwegia 100.5 91.5 221.5
32 Krzysztof Miętus Polska 96.0   112.5
33 Dawid Kowal Polska 95.0   112.0
  Anssi Ylipulli Finlandia 97.0   112.0
35 Chris Lamb USA 95.5   109.5
36 Severin Freund Niemcy 94.0   109.0
37 Benjamin Bourqui Francja 94.0   108.5
38 Vladimir Zografski Bułgaria 93.5   108.0
39 Heung Chul Choi Korea Pd. 94.0   107.0
40 Isak Grimholm Szwecja 93.5   106.0
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 100.0   106.0
  Łukasz Rutkowski Polska 93.5   106.0
43 Nicholas Alexander USA 93.5   105.0
44 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 91.5   103.5
45 Jakub Kot Polska 92.5   102.5
46 Nicholas Fairall USA 90.5   99.0
47 Nicolas Mayer Francja 89.5   98.5
48 Jernej Kosnjek Słowenia 90.5   96.5
  Evgeni Plekhov Rosja 88.5   96.5
50 Ville Larinto Finlandia 91.0   96.0
51 Fredrik Balkasen Szwecja 87.5   94.5
52 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 98.5   94.0
53 Alexey Pchelintsev Kazachstan 88.5   92.5
54 Sebastian Cala Szwajcaria 87.0   91.5
55 Buck Bailey USA 88.0   90.5
56 Christoph Haenel Niemcy 95.0   89.0
57 Dmitriy Ponomarev Rosja 85.0   87.5
58 Andrei Balazs Rumunia 85.0   86.5
59 Mihai Damian Rumunia 83.0   83.5
60 Thomas de Wit Holandia 82.5   80.5
61 Szilvester Kozma Rumunia 82.0   78.5
62 Bogomil Pavlov Bułgaria 76.0   69.0
63 Remus Tudor Rumunia 71.0   54.5
64 Anton Kalinitschenko Rosja DSQ   DSQ
65 Yevgeniy Levkin Kazachstan DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2007/2008

Puchar Kontynentalny 2007/2008

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich