Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
19.01.2008 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Höllwarth Austria 109.0 108.5 245.0
2 Mario Innauer Austria 104.5 114.0 238.8
3 Ondrej Vaculik Czechy 98.5 107.0 214.9
4 Yuta Watase Japonia 102.0 102.5 213.1
5 Manuel Fettner Austria 99.0 105.0 212.2
6 Balthasar Schneider Austria 92.5 110.5 210.9
7 Stefan Kaiser Austria 98.5 105.5 210.2
8 Daniel Lackner Austria 95.0 108.0 210.0
9 Stefan Thurnbichler Austria 102.0 97.5 206.1
10 Sami Niemi Finlandia 99.5 101.0 205.4
11 Akira Higashi Japonia 105.0 95.0 205.0
12 Radik Zhaparov Kazachstan 100.0 100.0 199.5
13 Bastian Kaltenböck Austria 102.0 96.0 198.9
14 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 97.0 101.5 197.8
15 Anders Johnson USA 100.0 99.0 196.7
16 Łukasz Rutkowski Polska 105.5 89.5 195.0
17 Lukas Kuban Czechy 92.5 101.0 189.3
18 Mitja Meznar Słowenia 103.5 88.5 189.1
19 Heung Chul Choi Korea Pd. 95.5 95.5 184.8
20 Erik Leine Wangen Norwegia 98.5 91.0 183.6
21 Jörg Ritzerfeld Niemcy 104.5 86.5 180.3
22 Thomas Lobben Norwegia 93.5 95.5 179.7
23 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 93.5 96.0 177.6
24 Olli Muotka Finlandia 95.5 90.0 174.9
25 Jan Mazoch Czechy 95.0 92.0 174.6
26 Andreas Vilberg Norwegia 103.0 83.0 170.8
27 Isak Grimholm Szwecja 101.5 83.0 169.0
28 Rok Urbanc Słowenia 95.0 89.0 168.2
29 Maciej Kot Polska 100.5 77.0 155.5
30 Martin Plhal Czechy 91.0 77.5 136.3
31 Veli-Matti Lindström Finlandia 90.5   82.9
32 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 90.0   81.0
33 Stefan Read Kanada 88.5   73.8
34 Seou Choi Korea Pd. 87.0   73.1
35 Jan Tomazin Słowenia 86.0   72.8
36 Krzysztof Miętus Polska 87.0   72.6
37 Stephan Hocke Niemcy 95.0   71.0
38 Alexey Korolev Kazachstan 84.0   68.2
39 Petar Fartunov Bułgaria 82.5   67.5
40 Dmitriy Ponomarev Rosja 82.5   67.0
41 Trevor Morrice Kanada 82.5   66.5
42 Dawid Kubacki Polska 83.5   66.3
43 Primoz Zupan Słowenia 82.5   65.5
44 Jure Sinkovec Słowenia 92.0   64.6
45 Terje Hilde Norwegia 81.0   63.3
46 Julian Musiol Niemcy 81.5   63.2
47 Ivan Chumyshev Rosja 80.5   61.9
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 81.0   60.8
49 Carl Nordin Szwecja 79.5   60.6
50 Marc Krauspenhaar Niemcy 77.0   56.1
51 Kalle Keituri Finlandia 79.0   55.7
52 Gorazd Robnik Słowenia 77.0   55.6
53 Shota Tanaka Japonia 77.0   55.1
54 Shusaku Hosoyama Japonia 76.0   54.3
55 Gregory Baxter Kanada 75.5   52.9
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 77.0   52.1
57 Ivan Karaulov Kazachstan 76.5   51.2
58 Chris Lamb USA 75.5   48.9
59 Vladimir Zografski Bułgaria 73.0   47.4
60 Jakob Grimholm Szwecja 73.5   47.3
61 Evgeni Plekhov Rosja 74.5   47.1
62 Cestmir Kozisek Czechy 73.0   43.9
63 Robert Hrgota Słowenia 72.0   42.1
64 Buck Bailey USA 66.0   31.3
65 Nicholas Fairall USA 65.0   28.0
66 Fredrik Balkasen Szwecja 59.5   18.6
67 Bogomil Pavlov Bułgaria 59.5   17.6
68 Robert Kuban Czechy 58.5   15.3
69 Antoine Guignard Szwajcaria 57.0   12.6
70 Hyun-Ki Kim Korea Pd. DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2007/2008

Puchar Kontynentalny 2007/2008

Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich