Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
27.12.2007 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Janda Czechy 133.5 135.0 265.3
2 Bastian Kaltenböck Austria 132.5 134.0 259.2
3 Jon Aaraas Norwegia 133.5 132.0 256.4
4 Stefan Kaiser Austria 133.0 130.5 254.3
5 Antonin Hajek Czechy 130.5 132.5 249.9
6 Jure Bogataj Słowenia 134.0 129.5 246.8
7 Balthasar Schneider Austria 134.0 126.5 244.9
8 Stefan Thurnbichler Austria 130.5 128.0 243.8
9 Nikolay Karpenko Kazachstan 130.5 126.0 239.2
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 130.0 127.0 238.6
11 Terje Hilde Norwegia 129.0 125.0 230.2
12 Markus Eggenhofer Austria 123.5 127.0 226.4
13 Anze Damjan Słowenia 126.0 124.0 224.0
14 Jurij Tepes Słowenia 122.5 126.0 221.8
15 Antoine Guignard Szwajcaria 127.0 120.5 221.5
16 Jan Mazoch Czechy 123.0 124.5 221.0
17 Lukas Hlava Czechy 123.5 124.0 220.0
18 Kenneth Gangnes Norwegia 127.5 120.5 219.9
19 Matic Kramarsic Słowenia 121.5 126.0 219.5
20 Mitja Meznar Słowenia 126.5 121.0 219.0
21 Ivan Chumyshev Rosja 125.5 120.0 213.9
22 Martin Höllwarth Austria 125.0 118.0 210.9
23 Marc Krauspenhaar Niemcy 122.5 121.5 210.7
24 Vitaliy Shumbarets Ukraina 122.5 122.5 210.0
25 Lukas Kuban Czechy 122.0 120.0 208.1
26 Primoz Roglic Słowenia 122.0 120.0 206.1
27 Christoph Haenel Niemcy 121.5 120.5 205.6
28 Cestmir Kozisek Czechy 120.0 117.5 197.5
29 Radik Zhaparov Kazachstan 120.0 113.5 191.8
30 Roland Mueller Austria 131.5 DSQ 125.7
31 Gorazd Robnik Słowenia 118.5   99.3
32 Oleksander Lazarovych Ukraina 119.5   98.1
33 Carl Nordin Szwecja 118.0   97.9
34 Ondrej Vaculik Czechy 118.0   96.9
35 Andreas Stjernen Norwegia 117.5   94.5
36 Maksim Anisimov Białoru¶ 116.0   93.3
37 Remi Francais Szwajcaria 115.5   92.4
38 Jakob Grimholm Szwecja 115.0   91.5
39 Isak Grimholm Szwecja 114.5   91.1
40 Andreas Strolz Austria 125.5   90.9
41 Fredrik Balkasen Szwecja 114.5   90.6
42 Marco Beltrame Włochy 114.5   90.1
43 Gregor Deschwanden Szwajcaria 113.5   89.3
44 Sebastian Cala Szwajcaria 113.0   87.9
45 Volodymyr Boshchuk Ukraina 113.5   87.3
46 Marco Grigoli Szwajcaria 112.5   87.0
47 Adrian Schuler Szwajcaria 112.5   86.5
48 Alexey Korolev Kazachstan 113.5   85.8
49 Petar Fartunov Bułgaria 112.5   84.5
50 Pierre Emanuel Robe Francja 110.5   83.4
51 Assan Takhtakhunov Kazachstan 113.0   82.9
52 Nicolas Mayer Francja 110.0   80.5
53 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 109.5   76.6
54 Tobias Bogner Niemcy 106.0   73.8
55 Roberto Dellasega Włochy 104.0   68.7
56 Felix Klaesi Szwajcaria 103.5   68.3
57 Evgeni Plekhov Rosja 104.5   68.1
58 Pascal Bodmer Niemcy 104.5   66.6
59 Pascal Egloff Szwajcaria 100.5   62.9
60 Guillaume Berney Szwajcaria 99.5   61.1
61 Vital Anken Szwajcaria 91.5   46.7
62 Simone Morassi Włochy 92.5   43.5
63 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.5   DSQ
64 Vladimir Zografski Bułgaria 101.5   DSQ
65 Dmitry Sporynin Rosja 111.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2007/2008

Puchar Kontynentalny 2007/2008

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich