Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
21.12.2007 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 135.5 130.0 255.9
2 Balthasar Schneider Austria 128.5 129.5 240.9
3 Stefan Thurnbichler Austria 126.5 130.5 240.1
4 Mario Innauer Austria 127.0 128.0 236.5
5 Andreas Vilberg Norwegia 127.5 127.5 236.0
6 Martin Höllwarth Austria 126.0 129.0 235.0
7 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 127.0 128.0 233.5
8 Borek Sedlak Czechy 126.0 128.0 232.7
9 Thomas Thurnbichler Austria 125.5 128.0 231.3
10 Roland Mueller Austria 128.0 125.0 230.4
11 Jure Bogataj Słowenia 125.0 127.5 229.5
12 Bastian Kaltenböck Austria 125.0 127.5 228.0
13 Marcin Bachleda Polska 124.5 125.0 224.1
14 Ondrej Vaculik Czechy 125.5 124.5 223.5
15 Kenshiro Ito Japonia 125.5 123.5 222.7
16 Kai Kovaljeff Finlandia 121.5 126.0 217.5
17 Lukas Hlava Czechy 123.5 123.5 217.1
18 Lars Bystoel Norwegia 123.5 123.0 216.7
19 Jakub Janda Czechy 123.0 123.0 216.3
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 122.5 123.5 216.3
21 Andreas Wank Niemcy 121.0 123.5 213.1
22 Jörg Ritzerfeld Niemcy 124.5 119.5 212.7
23 Julian Musiol Niemcy 122.5 121.0 211.3
24 Rok Urbanc Słowenia 122.0 121.0 209.9
25 Johan Erikson Szwecja 125.0 118.5 209.3
26 Robert Hrgota Słowenia 122.0 123.0 208.0
27 Felix Schoft Niemcy 121.5 119.0 204.9
28 Gorazd Robnik Słowenia 122.5 116.5 199.2
29 Pascal Bodmer Niemcy 124.0 113.5 197.5
30 Fredrik Balkasen Szwecja 123.0 113.5 196.2
31 Jussi Hautamäki Finlandia 122.0   104.6
32 Ilja Rosliakov Rosja 121.0   103.8
  Kevin Horlacher Niemcy 121.0   103.8
34 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 120.5   101.4
35 Eirik Kjelstrup Norwegia 118.5   99.3
36 Jure Sinkovec Słowenia 120.0   99.0
37 Erik Leine Wangen Norwegia 118.5   98.8
38 Stefan Hula Polska 119.0   98.7
39 Tobias Bogner Niemcy 118.0   98.4
  Matic Kramarsic Słowenia 118.0   98.4
41 Kazuya Yoshioka Japonia 118.0   97.9
42 Nicholas Fairall USA 118.0   96.9
43 Jan Mazoch Czechy 117.0   96.1
44 Petar Fartunov Bułgaria 117.5   96.0
45 Gregory Baxter Kanada 115.5   92.4
46 Anders Johnson USA 116.0   91.8
47 Johnny Lyons USA 115.0   91.0
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 114.5   90.6
49 Ivan Chumyshev Rosja 114.5   90.1
50 Łukasz Rutkowski Polska 116.0   89.8
51 Carl Nordin Szwecja 113.5   88.8
52 Kento Sakuyama Japonia 114.0   88.7
53 Rok Zima Słowenia 113.5   87.3
54 Andreas Widhölzl Austria 112.5   86.5
55 Jere Kykkänen Finlandia 113.5   86.3
56 Simone Morassi Włochy 112.0   86.1
57 Rafał ¦liż Polska 112.5   85.5
  Marco Beltrame Włochy 112.5   85.5
59 Yoshihiko Osanai Japonia 111.5   85.2
60 Christian Ulmer Niemcy 122.0   83.6
61 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 111.0   82.8
62 Mats Piho Estonia 109.5   80.1
63 Keita Umezaki Japonia 110.5   78.9
64 Chris Lamb USA 109.5   78.6
65 Ivan Karaulov Kazachstan 108.5   78.3
66 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 109.5   77.1
67 Andre Wolfram Niemcy 105.0   70.5
68 Maximilian Mechler Niemcy 105.0   70.0
69 Illimar Paern Estonia 104.5   69.6
70 Jakob Grimholm Szwecja 104.0   69.2
71 Michele Liva Włochy 103.0   65.9
72 Vladimir Zografski Bułgaria 101.5   64.2
73 Tomas Zmoray Słowacja 101.0   63.3
74 Roberto Dellasega Włochy 100.5   62.4
75 Mojmir Nosal Słowacja 100.0   61.5
76 Dmitriy Ponomarev Rosja 94.5   45.6
77 Toenis Kartau Estonia 84.0   25.2
78 Christoph Haenel Niemcy DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2007/2008

Puchar Kontynentalny 2007/2008

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich