Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
04.02.2007 - Pragelato (Włochy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andrea Morassi Włochy 137.5 133.5 263.3
2 Johan Erikson Szwecja 131.5 132.0 251.8
3 Balthasar Schneider Austria 133.0 130.0 250.9
4 Roland Mueller Austria 130.0 130.0 249.0
5 Bastian Kaltenböck Austria 131.0 128.5 247.1
6 Erik Simon Niemcy 130.5 130.0 244.9
7 Emmanuel Chedal Francja 130.0 129.0 244.2
8 Daniel Lackner Austria 130.5 126.0 242.7
9 Manuel Fettner Austria 129.0 127.0 242.3
10 Stefan Thurnbichler Austria 130.5 126.0 242.2
11 Martin Cikl Czechy 130.5 126.0 241.7
12 Robert Mateja Polska 132.0 125.0 241.6
13 Anze Damjan Słowenia 127.0 129.5 240.2
14 Stefan Kaiser Austria 127.0 128.5 236.9
15 Thomas Lobben Norwegia 123.5 130.5 235.7
16 Julian Musiol Niemcy 127.5 125.0 232.0
17 Lukas Hlava Czechy 129.0 123.0 231.6
18 Primoz Peterka Słowenia 129.0 123.0 229.6
19 Jurij Tepes Słowenia 128.0 122.0 228.5
20 Krystian Długopolski Polska 124.5 127.5 227.1
  Florian Liegl Austria 125.0 127.0 227.1
22 Primoz Roglic Słowenia 128.5 120.5 225.7
23 Nicolas Mayer Francja 128.0 123.0 225.3
24 Tomisław Tajner Polska 126.5 122.0 223.8
25 Anze Obreza Słowenia 122.5 122.5 217.5
26 Evgeni Plekhov Rosja 126.5 120.0 217.2
27 Mitja Meznar Słowenia 126.0 119.0 213.5
28 Jure Radelj Słowenia 123.5 115.0 202.8
29 Antoine Guignard Szwajcaria 122.0 112.5 196.6
30 Sebastian Colloredo Włochy 124.5 111.5 194.8
31 Andreas Aren Szwecja 122.5   108.0
  Andreas Wank Niemcy 122.5   108.0
33 Andreas Stjernen Norwegia 122.0   107.6
34 Eirik Kjelstrup Norwegia 123.5   107.3
35 Wojciech Skupień Polska 122.0   106.1
36 Benjamin Bourqui Francja 121.0   104.3
37 Isak Grimholm Szwecja 121.0   103.8
38 Andreas Vilberg Norwegia 120.0   102.5
39 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 119.5   100.6
40 Michele Liva Włochy 118.5   99.8
41 Jakob Grimholm Szwecja 118.0   98.4
42 Marcin Bachleda Polska 117.0   96.6
43 Andre Wolfram Niemcy 116.5   95.7
44 Simone Morassi Włochy 115.0   93.0
  Borek Sedlak Czechy 115.0   93.0
46 Stanislav Oshepkov Rosja 114.0   90.2
47 Illimar Paern Estonia 113.0   88.9
48 Mats Piho Estonia 112.0   87.6
49 Jiri Mazoch Czechy 111.5   86.2
50 Kristjan Eljand Estonia 110.0   82.5
51 Roberto Dellasega Włochy 111.0   82.3
52 Felix Brodauf Niemcy 107.0   76.1
53 Damien Maitre Francja 107.5   73.5
54 Jeffrey Denney jr. USA 102.0   65.6
55 Marco Beltrame Włochy 101.0   64.3
56 Stefano Chiapolino Włochy 99.0   59.2
57 Vegard Swensen Norwegia   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2006/2007

Puchar Kontynentalny 2006/2007

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich