Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
29.01.2006 - Braunlage (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Harri Olli Finlandia 97.0 98.0 264.0
2 Seou Choi Korea Pd. 96.5 94.0 254.0
3 Bine Zupan Słowenia 94.0 97.0 253.5
  Gerald Wambacher Austria 95.0 95.5 253.5
5 Jure Sinkovec Słowenia 94.5 93.5 247.5
6 Rok Urbanc Słowenia 91.0 95.5 244.5
7 Tom Hilde Norwegia 94.5 92.0 241.5
  Mathias Hafele Austria 93.0 92.0 241.5
9 Primoz Zupan Słowenia 93.5 92.0 241.0
10 Lukas Hlava Czechy 94.5 89.5 240.0
11 Zhandong Tian Chiny 91.5 94.0 238.5
  Christian Bruder Niemcy 91.0 93.5 238.5
  Michal Dolezal Czechy 94.0 90.5 238.5
14 Ondrej Vaculik Czechy 92.5 91.5 234.5
15 Primoz Pikl Słowenia 93.5 89.0 233.5
16 Stefan Kaiser Austria 91.0 91.0 232.5
17 Morten Gjesvold Norwegia 95.0 88.0 231.0
  Daniel Lackner Austria 91.5 90.5 231.0
  Anze Damjan Słowenia 91.0 90.5 231.0
20 Kalle Keituri Finlandia 92.5 88.5 230.5
21 Lauri Hakola Finlandia 91.5 90.0 230.0
22 Yang Li Chiny 90.0 91.5 229.5
  Bastian Kaltenböck Austria 90.5 91.0 229.5
24 Jure Bogataj Słowenia 90.5 91.5 228.5
25 Jure Radelj Słowenia 90.0 90.0 227.5
26 Damien Maitre Francja 89.0 87.5 220.5
  Thomas Lobben Norwegia 89.5 87.5 220.5
28 Frantisek Vaculik Czechy 89.5 87.0 220.0
29 Patrick Bodmer Niemcy 89.5 87.0 219.5
30 Tommy Egeberg Norwegia 91.5 85.5 219.0
31 Chil-Ku Kang Korea Pd. 88.5   110.5
32 Anton Kalinitschenko Rosja 88.0   110.0
33 Olav Magne Dönnem Norwegia 87.5   107.5
34 Veli-Matti Lindström Finlandia 88.0   107.0
  Kimmo Yliriesto Finlandia 87.5   107.0
  Roland Mueller Austria 89.0   107.0
37 Benjamin Brunner Niemcy 87.0   106.0
  Evgeni Plekhov Rosja 87.5   106.0
39 Ilja Rosliakov Rosja 86.0   103.5
  Christoph Strickner Austria 86.5   103.5
  Jakob Grimholm Szwecja 85.5   103.5
42 Christian Ulmer Niemcy 84.0   100.0
43 Guang Yang Chiny 85.0   95.5
44 Kevin Horlacher Niemcy 82.5   95.0
45 Nicolas Fettner Austria 81.5   94.0
46 Jianxun Wang Chiny 82.0   93.5
47 Sebastian Wider Niemcy 80.5   91.0
48 Patrick Kaltenbach Niemcy 80.0   89.5
49 Alexey Silaev Rosja 77.0   83.5
50 Jon Aaraas Norwegia 78.0   82.0
51 Besnik Gashi Szwecja 72.5   73.0
52 Jeffrey Denney jr. USA 73.5   72.0

« Puchar Kontynentalny 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2005/2006

Puchar Kontynentalny 2005/2006

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich