Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
14.01.2006 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Bardal Norwegia 128.5 119.5 245.4
2 Morten Solem Norwegia 125.5 113.5 227.7
3 Rok Urbanc Słowenia 119.5 117.0 220.2
4 Roland Mueller Austria 119.5 116.5 219.8
5 Rafał ¦liż Polska 122.5 112.5 218.5
6 Stefan Kaiser Austria 115.5 119.5 218.0
7 Kazuya Yoshioka Japonia 123.0 111.5 217.6
8 Maximilian Mechler Niemcy 118.0 115.5 214.8
9 Manuel Fettner Austria 123.0 109.5 214.0
10 Mathias Hafele Austria 120.0 110.5 209.9
11 Anze Damjan Słowenia 118.5 112.0 208.9
12 Kimmo Yliriesto Finlandia 123.0 105.5 207.3
13 Hideharu Miyahira Japonia 120.5 108.5 207.2
14 Yukio Sakano Japonia 119.0 109.5 206.8
15 Hiroki Yamada Japonia 119.0 110.0 206.7
16 Thomas Lobben Norwegia 116.5 112.5 205.7
17 Stefan Thurnbichler Austria 120.0 108.5 205.3
18 Kai Bracht Niemcy 117.5 110.0 204.5
19 Gerald Wambacher Austria 122.5 104.5 203.6
20 Ondrej Vaculik Czechy 111.5 116.0 203.0
21 Shingo Ueno Japonia 123.5 104.5 202.9
22 Jure Radelj Słowenia 119.0 106.0 199.0
23 Jussi Hautamäki Finlandia 116.0 108.5 198.1
24 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 123.0 102.5 195.9
25 Marcin Bachleda Polska 116.5 106.0 193.5
26 Bastian Kaltenböck Austria 113.0 109.0 192.6
27 Piotr Żyła Polska 115.5 107.5 191.4
28 Yoshihiko Osanai Japonia 114.0 105.0 186.2
29 Seou Choi Korea Pd. 116.5 102.5 184.7
30 Erik Simon Niemcy 113.5 103.0 180.2
31 Shohei Tochimoto Japonia 111.5   96.7
32 Julian Musiol Niemcy 111.0   96.3
33 Shusaku Hosoyama Japonia 108.0   89.4
34 Balthasar Schneider Austria 107.5   88.5
35 Yusuke Endo Japonia 107.0   87.6
36 Akira Higashi Japonia 107.0   87.1
37 Clint Jones USA 105.5   84.4
38 Tommy Schwall USA 105.0   84.0
39 Tomasz Pochwała Polska 105.0   83.5
40 Kenshiro Ito Japonia 103.5   79.3
41 Shota Tanaka Japonia 102.5   79.0
42 Mario Kürschner Niemcy 101.5   73.7
43 Jim Denney jr USA 97.5   69.0
44 Chil-Ku Kang Korea Pd. 98.0   68.4
45 Logan Gerber USA 95.5   63.9
46 Alexey Pchelintsev Kazachstan 94.0   61.2
47 Alexey Korolev Kazachstan 92.0   57.6
48 Chingiz Nabiev Kazachstan 79.0   32.7
49 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 78.0   29.4

« Puchar Kontynentalny 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2005/2006

Puchar Kontynentalny 2005/2006

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich