Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 09:45
Lahti HS-100
FIS Cup
08.01.2006 - Planica (Słowenia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Anders Bardal Norwegia 103.0 142.5
2 Rafał ¦liż Polska 100.5 138.5
3 Primoz Roglic Słowenia 100.0 138.0
4 Jure Radelj Słowenia 100.0 137.0
5 Jure Sinkovec Słowenia 99.5 136.0
6 Morten Solem Norwegia 99.5 134.5
  Jernej Damjan Słowenia 99.0 134.5
8 Stephan Hocke Niemcy 98.5 132.0
9 Gorazd Robnik Słowenia 97.5 131.5
10 Primoz Pikl Słowenia 97.0 129.5
11 Rok Urbanc Słowenia 97.0 129.0
12 Shohei Tochimoto Japonia 96.0 127.5
13 Anze Damjan Słowenia 95.5 126.5
  Matevz Sparovec Słowenia 95.5 126.5
15 Julian Musiol Niemcy 95.5 126.0
  Seou Choi Korea Pd. 95.5 126.0
17 Robert Hrgota Słowenia 95.0 125.0
18 Mario Innauer Austria 94.5 124.5
  Jon Aaraas Norwegia 95.0 124.5
  Marc Krauspenhaar Niemcy 94.5 124.5
21 Akira Higashi Japonia 94.5 122.5
22 Nejc Frank Słowenia 93.5 121.5
23 Lauri Hakola Finlandia 93.5 121.0
24 Yukio Sakano Japonia 93.5 120.5
25 Tomasz Pochwała Polska 93.0 120.0
26 Saso Tadic Słowenia 93.5 119.5
27 Arttu Lappi Finlandia 92.5 119.0
  Mario Kürschner Niemcy 92.5 119.0
  Roman Koudelka Czechy 92.5 119.0
30 Jure Bogataj Słowenia 92.0 117.5
31 Daniel Lackner Austria 91.5 117.0
32 Gregor Schlierenzauer Austria 92.0 116.5
33 Piotr Żyła Polska 92.5 116.0
34 Andraz Kern Słowenia 91.0 115.5
  Kai Bracht Niemcy 91.5 115.5
36 Ilja Rosliakov Rosja 91.0 115.0
  Michal Dolezal Czechy 91.0 115.0
38 Mika Kauhanen Finlandia 91.0 114.5
39 Lukas Hlava Czechy 90.5 114.0
  Nicolas Fettner Austria 90.0 114.0
41 Evgeni Plekhov Rosja 91.5 113.5
  Marcin Bachleda Polska 90.5 113.5
43 Sandro Steiner Szwajcaria 90.0 113.0
44 Thomas Lobben Norwegia 90.0 112.5
  Frantisek Vaculik Czechy 90.0 112.5
46 Primoz Zupan Słowenia 89.5 111.5
  Erik Simon Niemcy 90.0 111.5
  Christian Bruder Niemcy 89.5 111.5
  Masahiko Harada Japonia 90.0 111.5
50 Christoph Strickner Austria 89.5 110.5
51 Thomas Thurnbichler Austria 88.5 109.5
52 Benjamin Bourqui Francja 88.5 109.0
53 Nicolas Dessum Francja 88.0 108.0
54 Marco Beltrame Włochy 87.0 106.0
55 Oleksandr Lazarovych Ukraina 87.0 104.5
56 Remi Francais Szwajcaria 86.0 103.0
57 Anton Kalinitschenko Rosja 85.5 102.0
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 87.0 102.0
59 Heung Chul Choi Korea Pd. 85.0 99.5
60 Andreas Strolz Austria 85.0 98.5
61 Valery Kobelev Rosja 83.5 96.0
62 Volodymyr Boshchuk Ukraina 83.0 95.0
63 Damien Maitre Francja 82.5 94.5
64 Petar Fartunov Bułgaria 82.0 93.5
65 Christoph Lenz Austria 82.0 93.0
66 Yohann Morel Francja 81.5 91.5
67 Alessio Bolognani Włochy 81.0 90.0
68 Stefano Chiapolino Włochy 78.5 86.0
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 79.5 86.0
70 Andrei Balazs Rumunia 78.0 85.0
71 Jeffrey Denney jr. USA 76.0 80.5
72 Georgi Zharkov Bułgaria 75.0 77.5

« Puchar Kontynentalny 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2005/2006

Puchar Kontynentalny 2005/2006

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:45
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich