Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
07.01.2006 - Planica (Słowenia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Roglic Słowenia 97.5 99.0 266.0
2 Jure Sinkovec Słowenia 97.5 95.0 258.5
3 Jernej Damjan Słowenia 96.5 96.0 258.0
4 Jure Radelj Słowenia 96.0 95.0 253.0
5 Anders Bardal Norwegia 94.5 95.5 250.0
6 Rok Urbanc Słowenia 96.0 93.5 249.5
7 Robert Hrgota Słowenia 94.5 93.0 244.0
8 Jure Bogataj Słowenia 93.0 94.5 243.5
9 Stephan Hocke Niemcy 94.0 94.0 242.5
10 Marcin Bachleda Polska 94.5 92.5 242.0
11 Julian Musiol Niemcy 94.5 92.5 241.5
  Piotr Żyła Polska 93.5 93.0 241.5
13 Shohei Tochimoto Japonia 93.0 92.5 239.5
14 Matevz Sparovec Słowenia 93.5 91.5 239.0
  Mario Innauer Austria 94.5 89.5 239.0
16 Rafał ¦liż Polska 96.5 88.5 238.5
17 Gorazd Robnik Słowenia 91.5 92.5 235.5
18 Yukio Sakano Japonia 94.0 90.0 235.0
19 Lauri Hakola Finlandia 93.0 90.5 234.5
20 Akira Higashi Japonia 92.5 91.5 234.0
  Morten Solem Norwegia 91.5 92.0 234.0
22 Seou Choi Korea Pd. 92.5 91.0 233.5
23 Primoz Pikl Słowenia 92.0 91.5 233.0
24 Saso Tadic Słowenia 91.0 91.5 231.5
25 Nejc Frank Słowenia 92.5 89.0 230.0
  Tomasz Pochwała Polska 92.0 89.5 230.0
27 Kai Bracht Niemcy 91.5 91.0 229.5
28 Gregor Schlierenzauer Austria 95.0 84.5 225.0
29 Jon Aaraas Norwegia 90.5 88.5 224.0
30 Marc Krauspenhaar Niemcy 91.5 85.5 217.5
31 Christian Bruder Niemcy 91.0 84.5 213.5
32 Anze Damjan Słowenia 90.5   114.0
33 Mario Kürschner Niemcy 90.0   113.5
34 Roman Koudelka Czechy 90.0   113.0
35 Ilja Rosliakov Rosja 90.0   112.5
36 Lukas Hlava Czechy 89.5   112.0
  Thomas Lobben Norwegia 89.5   112.0
38 Michal Dolezal Czechy 89.0   110.5
39 Primoz Zupan Słowenia 88.5   109.5
  Thomas Thurnbichler Austria 88.5   109.5
  Arttu Lappi Finlandia 88.5   109.5
42 Nicolas Fettner Austria 88.5   109.0
43 Marco Beltrame Włochy 88.0   108.5
44 Nicolas Dessum Francja 87.5   107.0
  Valery Kobelev Rosja 88.0   107.0
46 Oleksandr Lazarovych Ukraina 87.5   106.0
47 Evgeni Plekhov Rosja 87.5   105.5
  Masahiko Harada Japonia 87.5   105.5
49 Christoph Strickner Austria 86.5   104.5
50 Erik Simon Niemcy 86.5   103.5
51 Jan Tomazin Słowenia 85.5   103.0
52 Remi Francais Szwajcaria 85.5   102.0
53 Sandro Steiner Szwajcaria 84.0   100.0
54 Daniel Lackner Austria 84.0   98.0
55 Mika Kauhanen Finlandia 83.5   97.5
56 Yohann Morel Francja 83.5   96.5
57 Frantisek Vaculik Czechy 81.5   93.5
58 Petar Fartunov Bułgaria 81.5   92.5
59 Alessio Bolognani Włochy 81.5   92.0
60 Stefano Chiapolino Włochy 81.0   91.5
61 Andreas Strolz Austria 80.0   90.0
62 Andrei Balazs Rumunia 78.5   84.5
63 Volodymyr Boshchuk Ukraina 80.0   82.0
64 Jeffrey Denney jr. USA 74.5   76.0
65 Alexey Silaev Rosja 74.0   74.0
66 Benjamin Bourqui Francja 75.0   73.0
67 Christoph Lenz Austria 73.5   72.5
68 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 71.0   66.0
69 Georgi Zharkov Bułgaria 66.0   56.5
70 Chil-Ku Kang Korea Pd. 66.0   52.5

« Puchar Kontynentalny 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2005/2006

Puchar Kontynentalny 2005/2006

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich