Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
27.12.2005 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Reinhard Schwarzenberger Austria 135.5 127.0 250.0
2 Henning Stensrud Norwegia 132.5 129.0 249.2
3 Anders Bardal Norwegia 130.5 125.0 238.9
4 Primoz Pikl Słowenia 128.0 125.5 235.8
5 Rafał ¦liż Polska 129.0 124.5 234.8
6 Morten Solem Norwegia 131.5 122.0 234.3
7 Emmanuel Chedal Francja 129.0 124.5 233.8
8 Bastian Kaltenböck Austria 126.0 123.5 226.1
9 Rok Urbanc Słowenia 125.0 123.0 225.4
10 Gorazd Robnik Słowenia 127.0 121.5 225.3
11 Anze Damjan Słowenia 128.5 118.5 223.6
12 Stefan Hula Polska 127.5 120.5 221.9
13 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 124.0 121.5 219.4
14 Mathias Hafele Austria 125.0 120.0 218.5
15 Manuel Fettner Austria 126.0 119.0 217.5
  Jure Radelj Słowenia 126.5 118.5 217.5
17 Akira Higashi Japonia 123.0 122.0 216.5
18 Piotr Żyła Polska 125.0 119.0 215.7
19 Stefan Kaiser Austria 125.0 118.5 214.8
20 Guido Landert Szwajcaria 126.5 117.0 214.3
21 Roland Mueller Austria 124.0 119.0 213.4
22 Borek Sedlak Czechy 125.0 118.5 211.3
23 Jussi Hautamäki Finlandia 127.0 116.0 209.9
24 Marco Steinauer Szwajcaria 124.0 116.0 208.5
25 Christian Bruder Niemcy 124.5 117.0 207.2
26 Tomasz Pochwała Polska 123.0 117.0 205.5
27 Jure Sinkovec Słowenia 122.0 116.5 205.3
28 Gerald Wambacher Austria 122.0 117.0 205.2
29 Jon Aaraas Norwegia 122.0 116.5 203.8
30 Mario Kürschner Niemcy 121.5 115.0 200.2
31 Nejc Frank Słowenia 121.0   104.8
32 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 120.5   103.9
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 119.5   103.6
34 Ferdinand Bader Niemcy 119.5   103.1
35 Nicolas Dessum Francja 120.5   102.9
36 Yukio Sakano Japonia 119.5   102.6
37 Masahiko Harada Japonia 118.5   101.8
38 Chil-Ku Kang Korea Pd. 119.0   101.2
  Bine Zupan Słowenia 119.0   101.2
40 Arttu Lappi Finlandia 118.5   100.8
41 Veli-Matti Lindström Finlandia 119.0   100.2
42 Jakob Grimholm Szwecja 117.5   99.0
43 Nico Faller Niemcy 117.0   98.1
44 Kevin Horlacher Niemcy 117.5   98.0
45 Arthur Pauli Austria 117.0   97.6
  Michal Dolezal Czechy 117.0   97.6
47 Vincent Descombes Sevoie Francja 117.5   97.5
48 Remi Francais Szwajcaria 116.5   95.7
49 Vitaliy Shumbarets Ukraina 115.5   94.9
50 Stefano Chiapolino Włochy 116.5   94.7
51 Shohei Tochimoto Japonia 114.5   93.1
52 Stefan Pieper Niemcy 114.5   92.6
  Frantisek Vaculik Czechy 114.5   92.6
54 Evgeni Plekhov Rosja 115.0   92.5
55 Ilja Rosliakov Rosja 113.5   89.8
  Yohann Morel Francja 113.5   89.8
57 Volodymyr Boshchuk Ukraina 114.0   89.7
58 Marco Beltrame Włochy 111.0   84.8
59 Alessio Bolognani Włochy 111.0   83.8
60 Marc Krauspenhaar Niemcy 111.0   83.3
61 Sandro Steiner Szwajcaria 108.5   79.8
62 Jeffrey Denney jr. USA 108.5   79.3
63 Alexey Korolev Kazachstan 107.5   77.0
64 Oleksandr Lazarovych Ukraina 105.0   72.0
  Alexey Silaev Rosja 105.0   72.0
66 Marc Vogel Szwajcaria 103.0   68.4
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 105.5   68.4
68 Andrei Balazs Rumunia 101.0   64.8
69 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 93.0   48.4
70 Chingiz Nabiev Kazachstan 87.0   37.1

« Puchar Kontynentalny 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2005/2006

Puchar Kontynentalny 2005/2006

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich