TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
16.03.2002 - Vikersund (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Neumayer Niemcy 96.5 98.0 255.0
2 Maximilian Mechler Niemcy 94.0 96.5 248.0
3 Toni Nieminen Finlandia 94.0 94.5 247.0
4 Dirk Else Niemcy 93.5 95.0 244.5
5 Janne Ylijärvi Finlandia 93.5 97.0 242.5
6 Harri Olli Finlandia 90.0 96.0 239.0
7 Stefan Pieper Niemcy 92.0 95.0 238.5
8 Gerhard Hofer Austria 93.0 93.0 237.5
9 Morten Solem Norwegia 92.0 91.5 235.0
  Frank Ludwig Niemcy 88.0 95.5 235.0
11 Giancarlo Adami Włochy 89.0 94.5 233.5
12 Roland Audenrieth Niemcy 92.0 91.5 233.0
  Tami Kiuru Finlandia 91.5 93.0 233.0
  Kai Bracht Niemcy 90.5 92.5 233.0
  Steinar Evensen Norwegia 90.0 93.0 233.0
  Christian Nagiller Austria 89.0 94.5 233.0
17 Ferdinand Bader Niemcy 91.5 91.5 232.5
18 Lassi Huuskonen Finlandia 90.0 92.5 232.0
19 Akseli Lajunen Finlandia 89.5 94.0 230.5
20 Alessio Bolognani Włochy 90.5 95.0 229.5
21 Tim Nelson USA 90.0 92.5 228.5
  Pasi Ahonen Finlandia 88.0 93.5 228.5
23 Erling Enger Norwegia 89.5 92.5 228.0
24 Jens Salumäe Estonia 91.0 91.5 227.5
  Reinhard Schwarzenberger Austria 89.0 93.0 227.5
  Tom Sandvold Norwegia 87.0 93.5 227.5
27 Tommy Egeberg Norwegia 90.5 91.0 227.0
28 Markus Eigentler Austria 87.5 92.0 225.0
29 Tommy Schwall USA 87.0 91.0 222.0
30 Bernhard Metzler Austria 90.0 89.0 221.0
31 Frode Haare Norwegia 86.0 91.0 219.0
32 Thomas Lobben Norwegia 86.0 90.5 218.5
33 Andreas Aren Szwecja 86.5 91.5 218.0
34 Bastian Kaltenböck Austria 83.5 93.0 217.5
35 Tor-Magne Johansen Norwegia 89.0 89.0 217.0
36 Stefano Chiapolino Włochy 89.0 88.0 216.0
  Erik Leine Wangen Norwegia 86.0 89.5 216.0
  Heljar Fahle Norwegia 86.0 90.5 216.0
39 Trond-Arild Evensen Norwegia 86.0 90.0 215.0
40 Havard Brandtenborg Norwegia 86.0 89.0 214.5
41 Chris Francis USA 85.0 89.5 213.5
42 Emil Westberg Szwecja 86.0 89.0 212.0
43 Christian Meyer Norwegia 91.0 87.0 211.5
44 Stefan Kaiser Austria 86.5 88.5 211.0
45 Tom-Arild Losoa Norwegia 85.5 88.0 208.0
46 Bruno Hauswirth Szwajcaria 84.5 87.0 205.0
47 Jaan Juris Estonia 87.5 85.0 204.0
48 Lars Flatla Norwegia 85.5 85.0 203.0
49 Jonathon Kling USA 84.0 86.0 202.5
50 Johan Erikson Szwecja 85.5 85.0 201.0
51 Bard Naess Norwegia 84.0   97.5
52 Wolfgang Erlacher Austria 84.0   96.5
53 Hartman Rector USA 83.0   96.0
54 Jonas Nordin Szwecja 83.0   95.5
55 Besnik Gashi Szwecja 82.5   95.0
56 Pal Tasasen Norwegia 81.5   94.0
57 Gaute Kjeldsen Norwegia 81.0   93.0
58 Are Bottolfs Norwegia 81.5   92.5
  Andreas Rein Norwegia 82.0   92.5
60 Per Helge Skalland Norwegia 82.0   92.0
61 Antoine Guignard Szwajcaria 81.0   91.5
  Bjoern Ivar Nord Norwegia 81.0   91.5
63 Anders Jacobsen Norwegia 80.5   90.0
64 Andreas Vilberg Norwegia 79.5   89.0
65 Eirik Holte Norwegia 79.5   87.5
66 Blake Hughes USA 79.0   87.0
67 Ole-Kristian Stroem Norwegia 79.5   86.0
68 Jens Frederik Wisloeff Norwegia 79.0   85.0
69 Priit Estermaa Estonia 77.5   84.5
70 Arne Sandsether Norwegia 78.0   83.5
71 Terje Morka Norwegia 77.0   82.5
72 Jouko Hein Estonia 78.0   79.5
73 Jakob Grimholm Szwecja 74.0   76.5
74 Ole-Kristian Ramstad Norwegia 72.0   72.0
75 Svenn-Ove Edvardesen Norwegia 64.0   49.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »