TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
02.03.2002 - Schoenwald (Niemcy) K-84
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hansjörg Jäkle Niemcy 88.0 89.5 249.0
2 Manuel Fettner Austria 85.0 91.5 247.0
3 Frank Löffler Niemcy 84.0 91.0 242.5
4 Heung Chul Choi Korea Pd. 89.5 85.5 242.0
5 Roland Audenrieth Niemcy 85.0 90.0 241.0
6 Bine Norcic Słowenia 84.0 89.5 240.0
7 Stefan Pieper Niemcy 86.0 88.0 239.0
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 84.0 88.5 238.0
9 Bastian Kaltenböck Austria 84.0 88.0 237.0
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 84.0 90.0 237.0
11 Blaz Vrhovnik Słowenia 85.0 87.0 236.5
12 Primoz Zupan-Urh Słowenia 86.0 86.5 236.0
13 Maximilian Mechler Niemcy 84.0 87.5 235.0
14 Wojciech Skupień Polska 85.0 90.0 234.5
  Robert Mateja Polska 84.0 89.0 234.5
16 Frank Ludwig Niemcy 84.0 86.0 234.0
17 Michael Neumayer Niemcy 84.0 88.0 233.0
  Kai Bracht Niemcy 83.0 87.0 233.0
19 Jan Mazoch Czechy 81.0 90.0 231.0
20 Ferdinand Bader Niemcy 84.0 84.0 228.0
  Morten Solem Norwegia 80.0 89.5 228.0
22 Marco Steinauer Szwajcaria 81.0 85.5 226.0
23 Jernej Damjan Słowenia 80.5 85.5 225.5
24 Morten Aagheim Norwegia 80.0 86.0 225.0
25 Łukasz Kruczek Polska 80.0 86.5 224.0
26 Markus Eigentler Austria 84.0 83.0 223.0
27 Rok Benkovic Słowenia 83.0 84.0 222.5
28 Bernhard Metzler Austria 80.0 85.5 222.0
  Christian Nagiller Austria 79.0 86.5 222.0
30 Christian Lange Niemcy 81.0 83.5 219.5
31 Michael Möllinger Niemcy 80.0 85.0 218.0
32 Giancarlo Adami Włochy 82.0 82.0 217.5
33 Leif Frey Niemcy 80.5 82.0 216.0
34 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 81.0 84.0 215.5
  Maxime Remy Francja 80.0 83.0 215.5
36 Alessio Bolognani Włochy 78.5 85.5 214.0
  Uli Basler Niemcy 80.5 80.5 214.0
38 Meinrad Hofmeier Niemcy 80.5 82.0 213.5
39 Tor-Magne Johansen Norwegia 80.5 81.0 211.5
40 Gerald Percht Austria 79.0 81.0 210.0
41 Martin Auer Niemcy 79.5 79.5 208.5
42 Stefan Kaiser Austria 79.0 80.5 208.0
43 Thomas Krause Niemcy 79.5 80.0 207.5
44 Daniel Klausmann Niemcy 79.0 79.5 207.0
45 Stefano Chiapolino Włochy 79.5 80.0 205.5
46 Billy Chedal Francja 79.5 79.5 203.0
47 Thomas Lacroix Francja 78.5 78.5 202.0
48 Gerhard Freudig Niemcy 79.5 78.0 199.0
49 Hans Petrat Niemcy 79.5 73.0 185.0
50 Antoine Guignard Szwajcaria 77.5 72.5 184.0
51 Florentin Durand Francja 77.5   98.5
52 Matej Uram Słowacja 76.5   98.0
53 Blaz Bilban Słowenia 77.0   97.5
54 Pavel Fizek Czechy 77.5   96.5
55 Gorazd Robnik Słowenia 75.5   96.0
56 Grega Lang Słowenia 76.0   95.5
57 Tim Nelson USA 75.5   94.0
58 Alexander Korobov Kazachstan 75.0   93.0
59 Bruno Hauswirth Szwajcaria 72.5   89.0
60 Christoph Hoess Szwajcaria 73.0   88.5
  Florian Krumbacher Niemcy 72.0   88.5
62 Niels de Groot Holandia 73.0   88.0
63 Ondrej Vaculik Czechy 73.5   87.0
64 Roland Stoerl Niemcy 70.0   81.5
65 Brian Welch USA 70.5   80.5
66 Ciprian Ionita Rumunia 69.5   80.0
  Csaba Magdo Rumunia 69.0   80.0
68 Miroslav Formanek Słowacja 69.0   79.0
69 Marc Vogel Szwajcaria 68.0   78.5
70 Pascal Schoenenberger Szwajcaria 70.0   78.0
  Marco Daescher Szwajcaria 69.0   78.0
72 Rene Stefanovie Słowacja 70.0   77.5
73 Bernd Heinzmann Niemcy 69.0   77.0
74 Martin Babis Słowacja 68.0   76.5
75 Heiri Kaelin Szwajcaria 67.0   74.0
76 Jeroen Nikkel Holandia 65.5   69.5
77 Alexander Pfeiffer Niemcy 61.0   56.0
78 Radu Otelea Rumunia 54.0   44.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »