TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
20.01.2002 - Ishpeming (USA) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bine Norcic Słowenia 94.0 93.0 245.0
2 Tore S. Sneli Norwegia 94.5 90.0 238.5
3 Gerhard Hofer Austria 95.0 89.5 236.5
4 Uros Peterka Słowenia 93.0 90.5 231.5
5 Bard Naess Norwegia 92.0 89.5 231.0
6 Bastian Kaltenböck Austria 93.0 87.5 228.0
7 Mathias Hafele Austria 89.0 89.5 226.5
8 Alexander Volkov Rosja 89.0 88.5 222.0
9 Borek Sedlak Czechy 89.5 87.5 221.0
10 Florian Liegl Austria 89.5 87.5 219.5
  Pasi Hyytiae Finlandia 86.0 88.5 219.5
12 Jani Moisander Finlandia 86.0 91.5 218.0
13 Jan Dolezal Czechy 88.0 85.0 214.0
14 Hans Petrat Niemcy 85.5 90.0 210.0
15 Maxim Kouzennyi Rosja 87.5 84.5 209.0
  Peter Kostial Słowacja 88.0 85.0 209.0
17 Florian Krumbacher Niemcy 87.5 84.5 208.5
18 Vladimir Glyvko Ukraina 88.5 82.0 202.5
19 Jim Denney jr USA 84.5 83.5 202.0
20 Hartman Rector USA 83.0 83.5 193.5
21 Kakhaber Tsakadze Gruzja 82.0 83.5 188.5
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 81.5 81.5 188.5
23 Jeffrey Denney jr. USA 81.0 79.5 182.0
24 Peter Schlank Słowacja 80.0 81.0 181.0
25 Jeroen Nikkel Holandia 79.5 81.0 180.5
26 Steve McNeil USA 74.5 79.0 167.5
27 Richard Tonkin Kanada 74.5 68.0 139.5
28 Eric Denney USA 74.0 66.0 133.5
29 Anthony Myhra USA 59.5 58.0 87.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »