TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
19.01.2002 - Ishpeming (USA) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mathias Hafele Austria 96.5 92.5 241.5
2 Gerhard Hofer Austria 93.5 93.0 238.0
3 Bastian Kaltenböck Austria 94.5 88.5 232.5
4 Bine Norcic Słowenia 91.5 91.0 232.0
5 Florian Liegl Austria 95.0 86.0 225.0
6 Jan Dolezal Czechy 93.0 85.5 223.5
7 Borek Sedlak Czechy 91.0 86.0 220.0
8 Hans Petrat Niemcy 87.5 91.0 219.0
9 Jani Moisander Finlandia 93.0 84.5 213.5
  Florian Krumbacher Niemcy 89.0 85.5 213.5
  Pasi Hyytiae Finlandia 90.5 82.0 213.5
12 Uros Peterka Słowenia 88.0 90.0 213.0
13 Tore S. Sneli Norwegia 83.5 90.0 212.0
14 Glynn Pedersen Wielka Brytania 85.0 89.0 209.0
15 Alexander Volkov Rosja 90.0 84.0 207.0
16 Bard Naess Norwegia 87.0 87.5 206.5
17 Peter Kostial Słowacja 89.5 82.0 203.0
18 Vladimir Glyvko Ukraina 90.5 79.5 194.5
19 Hartman Rector USA 78.5 82.0 181.0
20 Jim Denney jr USA 79.5 79.5 180.5
21 Kakhaber Tsakadze Gruzja 79.5 78.5 171.0
22 Peter Schlank Słowacja 78.5 75.5 164.0
23 Richard Tonkin Kanada 79.0 73.5 160.0
24 Jeffrey Denney jr. USA 75.5 74.0 157.0
25 Jeroen Nikkel Holandia 77.0 72.0 151.5
26 Maxim Kouzennyi Rosja 59.0 83.0 136.5
27 Eric Denney USA 69.0 61.0 112.5
28 Steve McNeil USA 64.0 62.0 105.0
29 Anthony Myhra USA 59.0 63.5 95.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »